głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wyjebane_maaam

Nie chce już nigdy więcej Ci patrzyć prosto w oczy.

black-inside dodano: 2 dni temu

Nie chce już nigdy więcej Ci patrzyć prosto w oczy.

Dzisiaj mam po Tobie potężnego kaca potrzebuję pomocy bo to już jest niezdrowe czuję się zdradzony mam już dość Twoich kłamstw jeszcze sam się oszukuję wypierając chorobę gdy złamałaś mi serce i skończył Ci się czas.

black-inside dodano: 2 dni temu

Dzisiaj mam po Tobie potężnego kaca, potrzebuję pomocy, bo to już jest niezdrowe, czuję się zdradzony, mam już dość Twoich kłamstw, jeszcze sam się oszukuję, wypierając chorobę, gdy złamałaś mi serce i skończył Ci się czas.

Uczę się kochać siebie już się więcej nie zatracę.

black-inside dodano: 4 dni temu

Uczę się kochać siebie, już się więcej nie zatracę.

Przeznaczenie splotło drogi nasze palce w dłoniach los mnie poparzył ale zaprowadził w jej ramiona.

black-inside dodano: 4 dni temu

Przeznaczenie splotło drogi, nasze palce w dłoniach, los mnie poparzył, ale zaprowadził w jej ramiona.

Uśmiecham się kiedy widzę jak kwitniesz.

black-inside dodano: 4 dni temu

Uśmiecham się, kiedy widzę jak kwitniesz.

Rozpaliła zziębnięte serce wiem że tylko się liczy to co szczerze pokochasz.

black-inside dodano: 4 dni temu

Rozpaliła zziębnięte serce, wiem, że tylko się liczy to co szczerze pokochasz.

Only YOU.

black-inside dodano: 4 dni temu

Only YOU.

 Pamiętam rozmowę z mamą kiedy jeszcze byłam dzierlatką. Powiedziała że jak się idzie z chłopakiem do restauracji i on zaprasza to powinno mieć się przy sobie tyle gotówki aby móc za siebie zapłacić wstać od stołu i wyjść. To było lekcja dla nastolatki o niezależności. I ja te lekcje mocno przyswoiłam. Niezależnie od tego na jakim jestem etapie w życiu mam poczucie że na wszystko sama zapracowałam. Że gdyby coś się wydarzyło mogę wstać od stołu w poczuciu niezależności .

black-inside dodano: 1 tydzień temu

"Pamiętam rozmowę z mamą, kiedy jeszcze byłam dzierlatką. Powiedziała, że jak się idzie z chłopakiem do restauracji i on zaprasza, to powinno mieć się przy sobie tyle gotówki, aby móc za siebie zapłacić, wstać od stołu i wyjść. To było lekcja dla nastolatki o niezależności. I ja te lekcje mocno przyswoiłam. Niezależnie od tego, na jakim jestem etapie w życiu, mam poczucie, że na wszystko sama zapracowałam. Że gdyby coś się wydarzyło, mogę "wstać od stołu" w poczuciu niezależności".

Chłonęły mnie te oczy niczym piwna galaktyka.

black-inside dodano: 1 tydzień temu

Chłonęły mnie te oczy niczym piwna galaktyka.

 Życie mnie poobijało a może to ja poobijałam się o życie chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania czy można . Agnieszka Chylińska

black-inside dodano: 2 tygodnie temu

"Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można". Agnieszka Chylińska

I wanna feel the same as when you stood next to me there was a time I knew how sweet your kiss could be I remember every smile every little smile and every ride just with you.

black-inside dodano: 24 września 2018

I wanna feel the same as when you stood next to me, there was a time I knew how sweet your kiss could be, I remember every smile, every little smile and every ride just with you.

''Racjonalizowanie to trochę takie wypieranie oczywistych faktów robimy tak bo tak jest po prostu łatwiej i gdzieś z tylu głowy mamy nadzieje..''.

black-inside dodano: 15 września 2018

''Racjonalizowanie to trochę takie wypieranie oczywistych faktów, robimy tak, bo tak jest po prostu łatwiej i gdzieś z tylu głowy mamy nadzieje..''.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV