głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wszystkojestiluminacja

I będąc wtedy obok Ciebie zrozumiałam czym naprawdę jest szczęście. Okazało się że wszystkie moje wcześniejsze przypuszczenia były błędne. Wcale nie potrzebowałam gwiazdki z nieba potrzebowałam czegoś zupełnie innego. Twoich uśmiechów na co dzień. Zrozumienia i wsparcia w każdym aspekcie życia. Potrzebowałam twoich słów zapewniających mnie że nasze na zawsze jest prawdziwe. Tamtego wieczoru dotarło do mnie że szczęście zawsze było w twoich ramionach  Jednorazowo.

jednorazowo dodano: 4 maja 2017

I będąc wtedy obok Ciebie, zrozumiałam czym naprawdę, jest szczęście. Okazało się, że wszystkie moje wcześniejsze przypuszczenia były błędne. Wcale nie potrzebowałam gwiazdki z nieba, potrzebowałam czegoś zupełnie innego. Twoich uśmiechów na co dzień. Zrozumienia i wsparcia w każdym aspekcie życia. Potrzebowałam twoich słów zapewniających mnie, że nasze "na zawsze" jest prawdziwe. Tamtego wieczoru dotarło do mnie, że szczęście zawsze było w twoich ramionach / Jednorazowo.

Kiedy spojrzałam na nas z perspektywy czasu zrozumiałam że od samego początku byłam na przegranej pozycji. Nigdy nie mówiłeś tego głośno może nie miałeś odwagi może nie obchodziły Cię moje uczucia a może po prostu bawiła Cię ta niesprawiedliwa gra. Boli mnie tylko to że nie byłam w stanie się bronić. Gdybym wtedy wiedziała nie doszłoby do tego. Nie pozwoliłabym Ci zamieszkać w moim sercu i zadawać ciosy po których upadłam i już więcej się nie podniosłam  Jednorazowo.

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Kiedy spojrzałam na nas z perspektywy czasu, zrozumiałam, że od samego początku byłam na przegranej pozycji. Nigdy nie mówiłeś tego głośno, może nie miałeś odwagi, może nie obchodziły Cię moje uczucia, a może po prostu bawiła Cię ta niesprawiedliwa gra. Boli mnie tylko to, że nie byłam w stanie się bronić. Gdybym wtedy wiedziała, nie doszłoby do tego. Nie pozwoliłabym Ci zamieszkać w moim sercu i zadawać ciosy, po których upadłam i już więcej się nie podniosłam / Jednorazowo.

Pytacie dlaczego o nim nie zapomnę dlaczego nie ruszę do przodu tak jak on to zrobił parę miesięcy temu. Widzicie ja nie chcę zapomnieć. Ból został ostatnim urzeczywistnieniem jego osoby. Dzięki cierpieniu wiem że on naprawdę był obecny w moim życiu i nie jest tylko wytworem mojej wyobraźni. A potrzebuję wierzyć że wszystkie nasze chwile były rzeczywiste. Że każdy jego dotyk pocałunek naprawdę się wydarzył. Wiem że trudno wam to zrozumieć ale przez to czuję że mój świat jeszcze nie runął. Nie mam nadziei ona już dawno została za mną ale pamiętając czuję się odrobinę szczęśliwsza  Jednorazowo.

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Pytacie, dlaczego o nim nie zapomnę, dlaczego nie ruszę do przodu, tak jak on to zrobił parę miesięcy temu. Widzicie, ja nie chcę zapomnieć. Ból został ostatnim urzeczywistnieniem jego osoby. Dzięki cierpieniu wiem, że on naprawdę był obecny w moim życiu i nie jest tylko wytworem mojej wyobraźni. A potrzebuję wierzyć, że wszystkie nasze chwile były rzeczywiste. Że każdy jego dotyk, pocałunek naprawdę się wydarzył. Wiem, że trudno wam to zrozumieć, ale przez to czuję, że mój świat jeszcze nie runął. Nie mam nadziei, ona już dawno została za mną, ale pamiętając, czuję się odrobinę szczęśliwsza / Jednorazowo.

Trafiłeś do miejsca trochę zapomnianego. Tutaj gdzie słońce nie dociera a niebo wciąż płaczę. Ale jeśli już jesteś zostań. Usiądź wygodnie i postaraj się zrozumieć mój świat. Nie jesteś zachwycony prawda? Widzisz ja jestem skomplikowana bardziej niż myślałeś  Jednorazowo

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Trafiłeś do miejsca trochę zapomnianego. Tutaj, gdzie słońce nie dociera, a niebo wciąż płaczę. Ale jeśli już jesteś, zostań. Usiądź wygodnie i postaraj się zrozumieć mój świat. Nie jesteś zachwycony, prawda? Widzisz, ja jestem skomplikowana bardziej niż myślałeś / Jednorazowo

Życie nie jest zawsze czarne i białe. Czasami jesteśmy najszczęśliwsi żyjąc wśród szarości.

bailamorena dodano: 1 marca 2017

Życie nie jest zawsze czarne i białe. Czasami jesteśmy najszczęśliwsi, żyjąc wśród szarości.

Była niewysoka nieśmiała niepozorna i nierozmowna jakby obawiała się być po prostu jakakolwiek.

bailamorena dodano: 1 marca 2017

Była niewysoka, nieśmiała, niepozorna i nierozmowna, jakby obawiała się być po prostu jakakolwiek.

Wszystko jest coraz bardziej za późno.

bailamorena dodano: 1 marca 2017

Wszystko jest coraz bardziej za późno.

Można uciekać i uciekać w nieskończoność ale prawda jest taka że wszędzie tam gdzie się zatrzymasz dopadnie Cię Twoje życie.

bailamorena dodano: 1 marca 2017

Można uciekać i uciekać w nieskończoność, ale prawda jest taka, że wszędzie tam, gdzie się zatrzymasz, dopadnie Cię Twoje życie.

Dlaczego obdarzono nas emocjami których nie potrafimy kontrolować i które są dokładnym zaprzeczeniem tego czego naprawdę pragniemy? Jesteśmy chodzącymi sprzecznościami wojnami domowymi na dwóch nogach.

bailamorena dodano: 2 luty 2017

Dlaczego obdarzono nas emocjami, których nie potrafimy kontrolować i które są dokładnym zaprzeczeniem tego, czego naprawdę pragniemy? Jesteśmy chodzącymi sprzecznościami, wojnami domowymi na dwóch nogach.

Powoli moje spojrzenie na świat stawało się coraz bardziej ponure aż wreszcie dostrzegam już tylko krwiożerczość istot ludzkich i ich żałosne wady. Niszczymy wszystko czego dotkniemy.

bailamorena dodano: 2 luty 2017

Powoli moje spojrzenie na świat stawało się coraz bardziej ponure, aż wreszcie dostrzegam już tylko krwiożerczość istot ludzkich i ich żałosne wady. Niszczymy wszystko, czego dotkniemy.

Już w pewnym wieku wie się już że rozpacz to takie samo słowo jak inne.

bailamorena dodano: 30 stycznia 2017

Już w pewnym wieku wie się już, że rozpacz to takie samo słowo jak inne.

Nie sądzę by ktoś mógł przedstawić mi mnie w gorszym świetle niż ja sama siebie widzę.

bailamorena dodano: 22 stycznia 2017

Nie sądzę, by ktoś mógł przedstawić mi mnie w gorszym świetle niż ja sama siebie widzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV