głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wszystkojestiluminacja

Kochał mnie ponad wszystko ale nie miał siły na zmiany. Nie potrafił zapanować nad swoimi demonami  Jednorazowo.

jednorazowo dodano: 30 czerwca 2017

Kochał mnie ponad wszystko, ale nie miał siły na zmiany. Nie potrafił zapanować nad swoimi demonami / Jednorazowo.

Wyleczę się z Ciebie. Ze sposobu w jaki się śmiałeś ze wszystkiego co robiłeś. Z tego jak obiecywałeś że zawsze będziesz szczery. I może jeśli powiem dobie dość  jeżeli to zrobię... wyleczę się z Ciebie  Jednorazowo.

jednorazowo dodano: 30 czerwca 2017

Wyleczę się z Ciebie. Ze sposobu w jaki się śmiałeś, ze wszystkiego co robiłeś. Z tego jak obiecywałeś, że zawsze będziesz szczery. I może, jeśli powiem dobie "dość", jeżeli to zrobię... wyleczę się z Ciebie / Jednorazowo.

I będąc wtedy obok Ciebie zrozumiałam czym naprawdę jest szczęście. Okazało się że wszystkie moje wcześniejsze przypuszczenia były błędne. Wcale nie potrzebowałam gwiazdki z nieba potrzebowałam czegoś zupełnie innego. Twoich uśmiechów na co dzień. Zrozumienia i wsparcia w każdym aspekcie życia. Potrzebowałam twoich słów zapewniających mnie że nasze na zawsze jest prawdziwe. Tamtego wieczoru dotarło do mnie że szczęście zawsze było w twoich ramionach  Jednorazowo.

jednorazowo dodano: 4 maja 2017

I będąc wtedy obok Ciebie, zrozumiałam czym naprawdę, jest szczęście. Okazało się, że wszystkie moje wcześniejsze przypuszczenia były błędne. Wcale nie potrzebowałam gwiazdki z nieba, potrzebowałam czegoś zupełnie innego. Twoich uśmiechów na co dzień. Zrozumienia i wsparcia w każdym aspekcie życia. Potrzebowałam twoich słów zapewniających mnie, że nasze "na zawsze" jest prawdziwe. Tamtego wieczoru dotarło do mnie, że szczęście zawsze było w twoich ramionach / Jednorazowo.

Kiedy spojrzałam na nas z perspektywy czasu zrozumiałam że od samego początku byłam na przegranej pozycji. Nigdy nie mówiłeś tego głośno może nie miałeś odwagi może nie obchodziły Cię moje uczucia a może po prostu bawiła Cię ta niesprawiedliwa gra. Boli mnie tylko to że nie byłam w stanie się bronić. Gdybym wtedy wiedziała nie doszłoby do tego. Nie pozwoliłabym Ci zamieszkać w moim sercu i zadawać ciosy po których upadłam i już więcej się nie podniosłam  Jednorazowo.

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Kiedy spojrzałam na nas z perspektywy czasu, zrozumiałam, że od samego początku byłam na przegranej pozycji. Nigdy nie mówiłeś tego głośno, może nie miałeś odwagi, może nie obchodziły Cię moje uczucia, a może po prostu bawiła Cię ta niesprawiedliwa gra. Boli mnie tylko to, że nie byłam w stanie się bronić. Gdybym wtedy wiedziała, nie doszłoby do tego. Nie pozwoliłabym Ci zamieszkać w moim sercu i zadawać ciosy, po których upadłam i już więcej się nie podniosłam / Jednorazowo.

Pytacie dlaczego o nim nie zapomnę dlaczego nie ruszę do przodu tak jak on to zrobił parę miesięcy temu. Widzicie ja nie chcę zapomnieć. Ból został ostatnim urzeczywistnieniem jego osoby. Dzięki cierpieniu wiem że on naprawdę był obecny w moim życiu i nie jest tylko wytworem mojej wyobraźni. A potrzebuję wierzyć że wszystkie nasze chwile były rzeczywiste. Że każdy jego dotyk pocałunek naprawdę się wydarzył. Wiem że trudno wam to zrozumieć ale przez to czuję że mój świat jeszcze nie runął. Nie mam nadziei ona już dawno została za mną ale pamiętając czuję się odrobinę szczęśliwsza  Jednorazowo.

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Pytacie, dlaczego o nim nie zapomnę, dlaczego nie ruszę do przodu, tak jak on to zrobił parę miesięcy temu. Widzicie, ja nie chcę zapomnieć. Ból został ostatnim urzeczywistnieniem jego osoby. Dzięki cierpieniu wiem, że on naprawdę był obecny w moim życiu i nie jest tylko wytworem mojej wyobraźni. A potrzebuję wierzyć, że wszystkie nasze chwile były rzeczywiste. Że każdy jego dotyk, pocałunek naprawdę się wydarzył. Wiem, że trudno wam to zrozumieć, ale przez to czuję, że mój świat jeszcze nie runął. Nie mam nadziei, ona już dawno została za mną, ale pamiętając, czuję się odrobinę szczęśliwsza / Jednorazowo.

Trafiłeś do miejsca trochę zapomnianego. Tutaj gdzie słońce nie dociera a niebo wciąż płaczę. Ale jeśli już jesteś zostań. Usiądź wygodnie i postaraj się zrozumieć mój świat. Nie jesteś zachwycony prawda? Widzisz ja jestem skomplikowana bardziej niż myślałeś  Jednorazowo

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Trafiłeś do miejsca trochę zapomnianego. Tutaj, gdzie słońce nie dociera, a niebo wciąż płaczę. Ale jeśli już jesteś, zostań. Usiądź wygodnie i postaraj się zrozumieć mój świat. Nie jesteś zachwycony, prawda? Widzisz, ja jestem skomplikowana bardziej niż myślałeś / Jednorazowo

“ Co widzi zakochana kobieta?  Widzi to co chce widzieć.”   Katarzyna Herman

smeetmuffin dodano: 2 stycznia 2017

“- Co widzi zakochana kobieta? - Widzi to, co chce widzieć.” ~ Katarzyna Herman

Kocham Cię ale Cię nie lubię

smeetmuffin dodano: 2 stycznia 2017

Kocham Cię ale Cię nie lubię

Szczęście jest kiedy masz osobę przy sobie i możesz jej powiedzieć wszystko a ona cię nie wyśmieje .

mylifesadlife dodano: 31 grudnia 2016

Szczęście jest kiedy masz osobę przy sobie i możesz jej powiedzieć wszystko a ona cię nie wyśmieje .

Moje serce bije dla osoby która nie zwraca na mnie uwagi  chodź cierpię z tego powodu one nadal bije i czeka jak ta osoba to usłyszy  że moje serce bije dla niego .

mylifesadlife dodano: 28 grudnia 2016

Moje serce bije dla osoby która nie zwraca na mnie uwagi , chodź cierpię z tego powodu one nadal bije i czeka jak ta osoba to usłyszy , że moje serce bije dla niego .

Nagle zdajesz sobie sprawę ze wszystko zgasło miedzy nami. Ze nasz wspólny spędzony czas nie powtórzy się. Nie zobaczę Cie już więcej. Znowu wszystko będzie bez Ciebie takie nijakie. Dzień bez Ciebie jest dniem straconym. Nie umiem wyrazić tego w słowach jak bardzo mi będzie tego brakować. Nie zdajesz sobie sprawy jak trudno będzie mi się znowu pogodzić z Twoim odejściem. Nie potrafię nie umiem i nie chce przestać za Toba tesknic. Tylko to mi zostało...

smeetmuffin dodano: 28 grudnia 2016

Nagle zdajesz sobie sprawę ze wszystko zgasło miedzy nami. Ze nasz wspólny spędzony czas nie powtórzy się. Nie zobaczę Cie już więcej. Znowu wszystko będzie bez Ciebie takie nijakie. Dzień bez Ciebie jest dniem straconym. Nie umiem wyrazić tego w słowach jak bardzo mi będzie tego brakować. Nie zdajesz sobie sprawy jak trudno będzie mi się znowu pogodzić z Twoim odejściem. Nie potrafię, nie umiem i nie chce przestać za Toba tesknic. Tylko to mi zostało...

Czas przemija rany się goją ale w pamięci pozostanie osoba która te rany zrobiła .

mylifesadlife dodano: 27 grudnia 2016

Czas przemija rany się goją ale w pamięci pozostanie osoba która te rany zrobiła .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV