głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wszystkojestiluminacja

Niedziel nikt nie lubi. Ja czasem czuje się jak taka niedziela. Ba każdy czasem się tak czuje. Niedziele sa inne i takie same. W niedziele spi się do 10 je jajecznice spedza czas z rodzina przy schabowych i telewizji chodzi się na spacer. W niedziele piecze się ciasta. Wszystko po to by odpocząć po całym tygodniu. Troche popłakać i odetchnąć. Zapomniec. Zebrać siły. Ukoić nerwy. Dzisiaj tez jest niedziela a ja własnie upiekłam ciasto. k.f.y

kid.from.yesterday dodano: wczoraj o 21:04

Niedziel nikt nie lubi. Ja czasem czuje się jak taka niedziela. Ba, każdy czasem się tak czuje. Niedziele sa inne i takie same. W niedziele spi się do 10, je jajecznice, spedza czas z rodzina przy schabowych i telewizji, chodzi się na spacer. W niedziele piecze się ciasta. Wszystko po to, by odpocząć po całym tygodniu. Troche popłakać i odetchnąć. Zapomniec. Zebrać siły. Ukoić nerwy. Dzisiaj tez jest niedziela, a ja własnie upiekłam ciasto. |k.f.y

Spotkania twarzą w twarz nie zastąpi żaden portal społecznościowy. Bliskość twarzy drugiego człowieka wpływa na chemię naszego organizmu w taki sposób że organizm ma siłę żyć i walczyć z przeciwnościami.

zdezelowana dodano: wczoraj o 10:24

Spotkania twarzą w twarz nie zastąpi żaden portal społecznościowy. Bliskość twarzy drugiego człowieka wpływa na chemię naszego organizmu w taki sposób, że organizm ma siłę żyć i walczyć z przeciwnościami.

Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś kto będzie ze mną bez względu na to jak trudno jest ze mną być. Zawsze.

zdezelowana dodano: wczoraj o 10:18

Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś, kto będzie ze mną, bez względu na to, jak trudno jest ze mną być. Zawsze.

 A teraz już prawie o północy pierwszego dnia wciąż nie śpię łamiąc swoje postanowienie żeby kłaść się wcześnie  opóźniam sen żeby odsunąć nieuniknione nadejście jutrzejszego ranka. Jeszcze jedna próba ucieczki.

faust dodano: wczoraj o 23:58

,,A teraz, już prawie o północy pierwszego dnia, wciąż nie śpię, łamiąc swoje postanowienie, żeby kłaść się wcześnie - opóźniam sen, żeby odsunąć nieuniknione nadejście jutrzejszego ranka. Jeszcze jedna próba ucieczki."

 Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość to znaczy że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać po prostu bądź świadom jak wartościową osobą jesteś.

faust dodano: wczoraj o 23:09

,,Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym, że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość, to znaczy, że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać, po prostu bądź świadom, jak wartościową osobą jesteś."

 Noce wywlekają ze mnie innego człowieka każą myśleć każą żałować każą planować i zastanawiać się nad własną przyszłością. To wszystko jest chore. Ja w nocy i ja w dzień to dwie różne osoby.

faust dodano: wczoraj o 23:09

,,Noce wywlekają ze mnie innego człowieka, każą myśleć, każą żałować, każą planować i zastanawiać się nad własną przyszłością. To wszystko jest chore. Ja w nocy i ja w dzień to dwie różne osoby."

 Nie interesuje mnie jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie ile masz lat. Chcę wiedzieć czy dla miłości dla marzenia dla przygody życia zaryzykujesz że wezmą cię za głupca.

faust dodano: wczoraj o 23:05

,,Nie interesuje mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca."

 Trudno mówić o szczęściu gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.

faust dodano: wczoraj o 23:02

,,Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj."

Nic nie boli mnie tak jak brak Twojego dotyku. Nic tak do mnie nie krzyczy jak Twoje milczenie. Nic tak nie kłuje mnie w oczy jak Twoja nieobecność.

zdezelowana dodano: wczoraj o 20:22

Nic nie boli mnie tak, jak brak Twojego dotyku. Nic tak do mnie nie krzyczy jak Twoje milczenie. Nic tak nie kłuje mnie w oczy, jak Twoja nieobecność.

Żadna kobieta nie zapomni swoich marzeń o tym kogo chciała mieć.

zdezelowana dodano: wczoraj o 20:21

Żadna kobieta nie zapomni swoich marzeń o tym, kogo chciała mieć.

Takie głupoty jak wyjście do parku czy przejażdżka samochodem pamięta się bardziej niż seks.

zdezelowana dodano: wczoraj o 20:20

Takie głupoty jak wyjście do parku czy przejażdżka samochodem pamięta się bardziej, niż seks.

Całował ją tak jakby uznał że warto za to pójść do piekła.

zdezelowana dodano: wczoraj o 13:33

Całował ją tak, jakby uznał, że warto za to pójść do piekła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV