głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wsxmio

i czy tak trudno  do cholery powiedziec jedno głupie NIE   ktore tak wiele zmieni ? bede mogla juz spokojnie sobie ciebie odpuscic  bez zadnych złudzen  bede pewna w 100   ze ci nie zalezy . bo najgorsza teraz jest ta obojetnosc  dzielona z zainteresowaniem  zdecyduj sie  tak jak w jakims idiotycznym teleturnieju TAK NIE na odpowiedz masz 10 sekund !

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

i czy tak trudno, do cholery powiedziec jedno głupie NIE , ktore tak wiele zmieni ? bede mogla juz spokojnie sobie ciebie odpuscic, bez zadnych złudzen, bede pewna w 100 % ze ci nie zalezy . bo najgorsza teraz jest ta obojetnosc, dzielona z zainteresowaniem, zdecyduj sie, tak jak w jakims idiotycznym teleturnieju TAK/NIE na odpowiedz masz 10 sekund !

Po raz setny wypłakuję się w twoich ramiona. Po raz dwusetny pytasz  co się stało?  i odgarniasz moje włosy ze skroni. I wtedy nastaje cisza a ty się domyślasz  czemu płaczę.

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Po raz setny wypłakuję się w twoich ramiona. Po raz dwusetny pytasz "co się stało?" i odgarniasz moje włosy ze skroni. I wtedy nastaje cisza a ty się domyślasz, czemu płaczę.

Nie wiesz ile bym dał byś tu była razem ze mną   byś jaśniała wśród ciemności diamentowym blaskiem gwiazd   każda chwila co trwa byłaby spełnieniem marzeń gdybyś była tuż przy mnie gdybyś była gdzie ja...

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Nie wiesz ile bym dał byś tu była razem ze mną , byś jaśniała wśród ciemności diamentowym blaskiem gwiazd , każda chwila co trwa byłaby spełnieniem marzeń gdybyś była tuż przy mnie gdybyś była gdzie ja...

Dzieliło ich wszystko. Pochodzenie  poglądy  miejsce zamieszkania. Łączyło ich to  co najważniejsze miłość

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Dzieliło ich wszystko. Pochodzenie, poglądy, miejsce zamieszkania. Łączyło ich to, co najważniejsze miłość

Jestem za tym  aby na klawiaturze zrobić osobny przycisk ze słowem  KURWA  i od razu +10 do szybkości pisania

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Jestem za tym, aby na klawiaturze zrobić osobny przycisk ze słowem "KURWA" i od razu +10 do szybkości pisania

Pamiętacie kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki  marzyliście o tym  jakie będzie wasze życie? Biała sukienka  książę z bajki  który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku zamykaliście oczy i całkowicie  niezaprzeczalnie w to wierzyliście.Święty Mikołaj  Zębowa Wróżka  książę z bajki   byli na wyciągnięcie ręki. Ostatecznie dorastacie. Pewnego dnia otwieracie oczy  a bajki znikają. Większość ludzi zamienia je na rzeczy i ludzi  którym mogą ufać  ale rzecz w tym  że trudno całkowicie zrezygnować z bajek  bo prawie każdy nadal chowa w sobie iskierkę nadziei  że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą.

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Pamiętacie,kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku,zamykaliście oczy i całkowicie, niezaprzeczalnie w to wierzyliście.Święty Mikołaj, Zębowa Wróżka, książę z bajki - byli na wyciągnięcie ręki. Ostatecznie dorastacie. Pewnego dnia otwieracie oczy, a bajki znikają. Większość ludzi zamienia je na rzeczy i ludzi, którym mogą ufać, ale rzecz w tym, że trudno całkowicie zrezygnować z bajek, bo prawie każdy nadal chowa w sobie iskierkę nadziei, że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą.

Pierwszy raz płaczę z powodu  którego nie znam. Z uczucia  którego nie potrafię określić. Nawet nie wiem  czy bliżej mu do radości  czy do smutku. Już wiem  nazwę to uczucie ON.

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Pierwszy raz płaczę z powodu, którego nie znam. Z uczucia, którego nie potrafię określić. Nawet nie wiem, czy bliżej mu do radości, czy do smutku. Już wiem, nazwę to uczucie ON.

Napisał na gadu z w  po czym pukając w szybę mojego pokoju powiedział już jestem.

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Napisał na gadu z/w, po czym pukając w szybę mojego pokoju powiedział już jestem.

  nie mogę zjeść całej czekolady mlecznej  bo jest mi za słodko. dzielę się paką laysów  bo od całej paczki mnie mdli. bywa  że oddaję komuś napoczęte piwo  bo nagle odchodzi mi na nie ochota. a Ciebie chcę zawsze całego  nie dzielę się z nikim i wciąż mi mało

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

` nie mogę zjeść całej czekolady mlecznej, bo jest mi za słodko. dzielę się paką laysów, bo od całej paczki mnie mdli. bywa, że oddaję komuś napoczęte piwo, bo nagle odchodzi mi na nie ochota. a Ciebie chcę zawsze całego, nie dzielę się z nikim i wciąż mi mało

Bo człowiek widzi to co chce widzieć. Pamięta to co chce pamiętać. Kocha to czego kochać nie może. nie ubieraj tego rozciągniętego dresu ubierz tą nową śliczną sukienkę. nie zakładaj adidasów ubierz czarne szpilki. nie maluj ust błyszczykiem potraktuj je kurewską czerwienią. nie pozwól na zaszklone oczy pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. nie płacz uśmiechaj się. pokaż mu jak cholernie silna jesteś

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Bo człowiek widzi to co chce widzieć. Pamięta to co chce pamiętać. Kocha to czego kochać nie może. nie ubieraj tego rozciągniętego dresu-ubierz tą nową śliczną sukienkę. nie zakładaj adidasów-ubierz czarne szpilki. nie maluj ust błyszczykiem-potraktuj je kurewską czerwienią. nie pozwól na zaszklone oczy-pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. nie płacz-uśmiechaj się. pokaż mu jak cholernie silna jesteś

Wszystko straciło sens: herbata stała się za gorzka  pogoda zbyt deszczowa  a twój uśmiech zimny. Twoje słowa stały się prymitywne.

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Wszystko straciło sens: herbata stała się za gorzka, pogoda zbyt deszczowa, a twój uśmiech zimny. Twoje słowa stały się prymitywne.

Wal wszystko. Pieprz odległość. Leć do mnie szybciutko żeby mnie przytulić.

maadalenka dodano: 24 lipca 2011

Wal wszystko. Pieprz odległość. Leć do mnie szybciutko żeby mnie przytulić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć