 |
|
najlepsze rozmowy to te po pijaku.
|
|
 |
|
czegoś mi brakuje.
wszystko inne powoli traci sens
|
|
 |
|
dlaczego mam zachowywać się jak one? dlaczego, uważasz, że nie jestem sobą, bo nie siadam koleżankom na kolana? Bo nie strzelam słit minek do każdego typka w szkole? bo nie nosze miniówek? Bo nie jara mnie jak chłopak gwizdnie i krzyknie 'alee dupa'? Bo klnę jak szewc i nie pozwalam chłopakom się na mnie patrzeć? Nie no kurwa, jestem dziwakiem? Kolego, co ty mówisz? \\ z pingera.
|
|
 |
|
po co kochać,
skoro i tak później cierpimy ?
|
|
 |
|
nie chcę go znać. ale mógłby się odezwać.
|
|
 |
|
Nie wiem sama co sądzić o facetach . Dziwny gatunek.. Powiedziałam sobie,że się już nie zakocham,ponieważ za bardzo cierpiałam.. Pojawił się chłopak,który zapewniał mnie,że jestem idealna..Nie to,żebym się w nim zakochała,ale to uczucie widząc buziaka w opisie do innej na następny dzień po naszym udanym spotkaniu,było szokujące,jak tu ufać mężczyznom?
|
|
 |
|
przestałeś być najważniejszy
|
|
 |
|
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że seks, podobnie jak narkotyki, jest ucieczką od rzeczywistości, pozwala zapomnieć o kłopotach, odprężyć się. I jak wszystkie używki szkodzi i wyniszcza.
|
|
 |
|
Może nie potrafi być wierny i uczciwy? A może wcale nie o to chodzi? Może nie wolno zawracać sobie głowy tym czy ktoś jest wierny i uczciwy, tylko cieszyć się tym, co potrafi z siebie dać? I zapomnieć o całej reszcie?
|
|
 |
|
Pocałunek jest tym momentem, kiedy zawsze mimowolnie opuszczasz powieki ku dołowi delektując się smakiem, zapachem, bliskością. Jest jedną z tych chwil, których nie ogląda się z otwartymi oczami. to ten momenty, kiedy patrzymy sercem.
|
|
|
|