głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika worthless

Dziwne uczucie  gdy siedząc w domu  przy pięknej pogodzie za oknem przeglądam swoją listę kontaktów w komórce i dochodzę do wniosku  że nie ma osoby z którą chciałabym w tej chwili spędzić czas. Kiedyś były takie osoby. Odeszły. W środku mam pustkę. Nawet nie robi mi się smutno  że kolejny raz będę musiała być sama. To już codzienność.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 17 marca 2013

Dziwne uczucie, gdy siedząc w domu, przy pięknej pogodzie za oknem przeglądam swoją listę kontaktów w komórce i dochodzę do wniosku, że nie ma osoby z którą chciałabym w tej chwili spędzić czas. Kiedyś były takie osoby. Odeszły. W środku mam pustkę. Nawet nie robi mi się smutno, że kolejny raz będę musiała być sama. To już codzienność.
Autor cytatu: patteek

Skarbem byliśmy my sami.   Endoftime.

endoftime dodano: 17 marca 2013

Skarbem byliśmy my sami. / Endoftime.

Taras  siedzę w fotelu naciągając na dłonie rękawy bluzy. Słońce delikatnie muska policzki  a w słuchawkach kolejny kawałek  którego słowo w słowo znam na pamięć. Nagle ktoś zdejmuje mi słuchawki i zakrywając dłońmi oczy szepcze  że jeśli zgadnę kim jest  dostanę nagrodę. Od pierwszej chwili doskonale wiem  że to on dlatego bez oporu odpowiadam. Zabiera ręce i delikatnie całuje mnie w policzek  cwaniacko się przy tym uśmiechając. Nadal jest tym  który małym gestem potrafi sprawić  że zwyczajnie się uśmiecham  tym  który nadal zachowuje się jak tamten dzieciak z blokowisk  którego kiedyś tak bardzo chciałam poznać  a którego dziś znam jak samą siebie. Tym za którego bez zastanowienia oddałabym własne życie.   Endoftime.

endoftime dodano: 17 marca 2013

Taras, siedzę w fotelu naciągając na dłonie rękawy bluzy. Słońce delikatnie muska policzki, a w słuchawkach kolejny kawałek, którego słowo w słowo znam na pamięć. Nagle ktoś zdejmuje mi słuchawki i zakrywając dłońmi oczy szepcze, że jeśli zgadnę kim jest, dostanę nagrodę. Od pierwszej chwili doskonale wiem, że to on dlatego bez oporu odpowiadam. Zabiera ręce i delikatnie całuje mnie w policzek, cwaniacko się przy tym uśmiechając. Nadal jest tym, który małym gestem potrafi sprawić, że zwyczajnie się uśmiecham, tym, który nadal zachowuje się jak tamten dzieciak z blokowisk, którego kiedyś tak bardzo chciałam poznać, a którego dziś znam jak samą siebie. Tym za którego bez zastanowienia oddałabym własne życie. / Endoftime.

Niby nikt  a jednak ktoś. teksty endoftime dodał komentarz: Niby nikt, a jednak ktoś. do wpisu 17 marca 2013
jeżeli ktoś mówi  że jes­teś ni­kim  to wca­le nie znaczy  że on jest kimś.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 16 marca 2013

jeżeli ktoś mówi, że jes­teś ni­kim, to wca­le nie znaczy, że on jest kimś.

nap­rawdę głębo­kiego smut­ku nie da się wy­razić na­wet łzami.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 16 marca 2013

nap­rawdę głębo­kiego smut­ku nie da się wy­razić na­wet łzami.

szkoda  że często ktoś nie dostrzega tego  co chcielibyśmy  aby wkońcu zauważył.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 16 marca 2013

szkoda, że często ktoś nie dostrzega tego, co chcielibyśmy, aby wkońcu zauważył.

Gdyby człowiek wiedział  ze upadnie  to by się położył.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 16 marca 2013

Gdyby człowiek wiedział, ze upadnie, to by się położył.

Kto nie ma odwagi starać się o własne szczęście  tym samym udowadnia   że tego szczęścia nie jest wart.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 16 marca 2013

Kto nie ma odwagi starać się o własne szczęście, tym samym udowadnia , że tego szczęścia nie jest wart.

Jest melanż   więc dziś nie myśl o problemach.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 16 marca 2013

Jest melanż , więc dziś nie myśl o problemach.

Chciałabym  aby ktoś mnie czasem odwiedził  porozmawiał  przekonał  że pomimo absurdu codzienności najważniejszy jest fakt istnienia.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 16 marca 2013

Chciałabym, aby ktoś mnie czasem odwiedził, porozmawiał, przekonał, że pomimo absurdu codzienności najważniejszy jest fakt istnienia.

Nie jestem niemiła. Jestem realistką  a rzeczywistość bywa czasem okrutna.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 16 marca 2013

Nie jestem niemiła. Jestem realistką, a rzeczywistość bywa czasem okrutna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć