głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wiruuuj

Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie  jak nie dotrzymuje słowa  jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to  by za chwilę stwierdzić  że każda historia kończy się tak samo.

jachcenajamaice dodano: 21 lipca 2013

Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

wiem. teksty finely dodał komentarz: wiem. do wpisu 20 lipca 2013
Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze mnie zrezygnowali  odepchnęli mnie  zerwali kontakt  a potem wracają i są zdziwieni  że już na nich nie czekam.

jachcenajamaice dodano: 20 lipca 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie, zerwali kontakt, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.

Widzisz to puste miejsce przy mnie? Kiedyś nie będzie puste. Będzie Twoje. Musi być Twoje   i.need.you

i.need.you dodano: 20 lipca 2013

Widzisz to puste miejsce przy mnie? Kiedyś nie będzie puste. Będzie Twoje. Musi być Twoje / i.need.you

Żyję po to aby umrzeć. Umrę po to  by narodzić się na nowo.   slonbogiem

slonbogiem dodano: 20 lipca 2013

Żyję po to aby umrzeć. Umrę po to, by narodzić się na nowo. / slonbogiem

Po co były te czułe słówka  pocałunki i wyznania? Pozdro   i tak jesteś skurwielem.   slonbogiem

slonbogiem dodano: 20 lipca 2013

Po co były te czułe słówka, pocałunki i wyznania? Pozdro, i tak jesteś skurwielem. / slonbogiem

Usiądź. Opo­wiem Ci jak bar­dzo Cię zra­nię  w którym miej­scu wbiję nóż i gdzie naj­bar­dziej zaboli. Usiądź. Po­każę Ci jak długo pot­ra­fisz umierać  jak głośno pot­ra­fisz krzyczeć  opęta­ny bólem płakać. Usiądź! Otworzę Ci bra­my do piekła raju.

slonbogiem dodano: 20 lipca 2013

Usiądź. Opo­wiem Ci jak bar­dzo Cię zra­nię, w którym miej­scu wbiję nóż i gdzie naj­bar­dziej zaboli. Usiądź. Po­każę Ci jak długo pot­ra­fisz umierać, jak głośno pot­ra­fisz krzyczeć, opęta­ny bólem płakać. Usiądź! Otworzę Ci bra­my do piekła raju.

Jestem cholernie wdzięczna Boże  że przy mnie chociaż przez chwilę był tak cudowny człowiek. Postawiłeś go na mojej drodze kiedy najbardziej zwątpiłam w ludzi. Obdarzył mnie najszczerszą miłością  dotąd nieznaną mi. Gdyby ktoś przed poznaniem jego powiedział mi  że jest to możliwe wyśmiałabym go. Nie ma go już. Nie mam żalu do nikogo  że zostałam sama. Dał mi dużo do zapamiętania. Pociesza mnie przecież fakt  że przez chwilę żyłam w najcudowniejszym szczęściu.   i.need.you

i.need.you dodano: 20 lipca 2013

Jestem cholernie wdzięczna Boże, że przy mnie chociaż przez chwilę był tak cudowny człowiek. Postawiłeś go na mojej drodze kiedy najbardziej zwątpiłam w ludzi. Obdarzył mnie najszczerszą miłością, dotąd nieznaną mi. Gdyby ktoś przed poznaniem jego powiedział mi, że jest to możliwe wyśmiałabym go. Nie ma go już. Nie mam żalu do nikogo, że zostałam sama. Dał mi dużo do zapamiętania. Pociesza mnie przecież fakt, że przez chwilę żyłam w najcudowniejszym szczęściu. / i.need.you

Jestem daleko od świata. Tam gdzie wiatr pozbawia mnie myśli o Tobie. Jestem tam  bo w moim sercu Ciebie już nie ma   tam.   i.need.you

i.need.you dodano: 20 lipca 2013

Jestem daleko od świata. Tam gdzie wiatr pozbawia mnie myśli o Tobie. Jestem tam, bo w moim sercu Ciebie już nie ma - tam. / i.need.you

Nie masz mnie.. i chyba nie jest mi z tym dobrze.   i.need.you

i.need.you dodano: 20 lipca 2013

Nie masz mnie.. i chyba nie jest mi z tym dobrze. / i.need.you

Oczy moje tak tęsknią  że powoli ślepną. Usta moje tak tęsknią  że stają się coraz bledsze. Dłonie moje tak tęsknią  że zaczynają robić się sine. A serce moje? tak tęskni  że powolutku mdleje..   i.need.you

i.need.you dodano: 20 lipca 2013

Oczy moje tak tęsknią, że powoli ślepną. Usta moje tak tęsknią, że stają się coraz bledsze. Dłonie moje tak tęsknią, że zaczynają robić się sine. A serce moje? tak tęskni, że powolutku mdleje.. / i.need.you

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu  zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć  że już jej nie ma.

jachcenajamaice dodano: 20 lipca 2013

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu, zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć, że już jej nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć