głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wiolusia_50

Brak wpisów nie oznacza braku obecności... bywam tu. Rzadko bo rzadko...ale wciąż wracam w to miejsce tęskniąc za tym co tu było... teksty remember_ dodał komentarz: Brak wpisów, nie oznacza braku obecności... bywam tu. Rzadko, bo rzadko...ale wciąż wracam w to miejsce, tęskniąc za tym co tu było... do wpisu 20 września 2016
Uczucie pustki bezradności i tęsknoty za Nim znowu we mnie uderza. Nie rozumiem tego co kieruje moją duszą ale dlaczego choć nie chcę go znać to ..za nim tęsknie? Dlaczego o nim myślę dlaczego zastanawiam się czy jeszcze żyję i czy ma się dobrze? Dlaczego podświadomie szukam z nim kontaktu choć to on był nie raz powodem mojej chęci zniknięcia z tego świata? Dlaczego tak bardzo chciałabym z nim porozmawiać? Dlaczego się tak mocno przed tym bronię? Dlaczego chciałabym choć raz powiedzieć do niego ' Tato' pomimo że nie zasługuje na te słowa? Dlaczego muszę chować cierpienie wewnątrz i skrywać to w sobie? Dlaczego on mnie tak po prostu odrzucił? Dlaczego jestem tą niechcianą dlaczego jestem tą gorszą? Tato no powiedz mi dlaczego mnie tak bardzo nienawidzisz..?

remember_ dodano: 10 czerwca 2016

Uczucie pustki, bezradności i tęsknoty za Nim znowu we mnie uderza. Nie rozumiem tego co kieruje moją duszą, ale dlaczego choć nie chcę go znać, to ..za nim tęsknie? Dlaczego o nim myślę, dlaczego zastanawiam się czy jeszcze żyję i czy ma się dobrze? Dlaczego podświadomie szukam z nim kontaktu choć to on był nie raz powodem mojej chęci zniknięcia z tego świata? Dlaczego tak bardzo chciałabym z nim porozmawiać? Dlaczego się tak mocno przed tym bronię? Dlaczego chciałabym choć raz powiedzieć do niego ' Tato' pomimo, że nie zasługuje na te słowa? Dlaczego muszę chować cierpienie wewnątrz i skrywać to w sobie? Dlaczego on mnie tak po prostu odrzucił? Dlaczego jestem tą niechcianą, dlaczego jestem tą gorszą? Tato, no powiedz mi dlaczego mnie tak bardzo nienawidzisz..?

Można z łatwością poznać charakter człowieka po tym jak traktuje tych którzy nic mu nie mogą dać.

otrzepsiezkurzu dodano: 29 stycznia 2016

Można z łatwością poznać charakter człowieka po tym, jak traktuje tych, którzy nic mu nie mogą dać.

Rzadko poznaję osoby które są w moim stylu. Rzadko udaje mi się kogoś tak naprawdę polubić. Ale kiedy już na kogoś takiego trafię przywiązuję się do niego zbyt mocno i zbyt szybko.

otrzepsiezkurzu dodano: 29 stycznia 2016

Rzadko poznaję osoby, które są w moim stylu. Rzadko udaje mi się kogoś tak naprawdę polubić. Ale kiedy już na kogoś takiego trafię, przywiązuję się do niego zbyt mocno i zbyt szybko.

Każda dobra kobieta zasługuję na mężczyznę który będzie ją szanował a każdy porządny mężczyzna zasługuje na kobietę która doceni jego wysiłek.

otrzepsiezkurzu dodano: 29 stycznia 2016

Każda dobra kobieta zasługuję na mężczyznę, który będzie ją szanował, a każdy porządny mężczyzna zasługuje na kobietę, która doceni jego wysiłek.

Przeraźliwie pusto i smutno jest. Tak od środka wewnętrznie..

otrzepsiezkurzu dodano: 29 stycznia 2016

Przeraźliwie pusto i smutno jest. Tak od środka, wewnętrznie..

Nikt nie zna prawdziwej mnie. Nikt nie wie jak wiele razy płakałam w swoim pokoju kiedy nikt nie patrzył. Nikt nie wie jak wiele razy traciłam nadzieję jak wiele razy ludzie mnie zawiedli. Nikt nie wie jak wiele razy chciałam się poddać ale tego nie zrobiłam dla dobra innych. Nikt nie wie jakie myśli przechodzą przez moją głowę kiedy jestem smutna jak bardzo przerażające one są

otrzepsiezkurzu dodano: 29 stycznia 2016

Nikt nie zna prawdziwej mnie. Nikt nie wie jak wiele razy płakałam w swoim pokoju, kiedy nikt nie patrzył. Nikt nie wie jak wiele razy traciłam nadzieję, jak wiele razy ludzie mnie zawiedli. Nikt nie wie jak wiele razy chciałam się poddać, ale tego nie zrobiłam dla dobra innych. Nikt nie wie jakie myśli przechodzą przez moją głowę, kiedy jestem smutna, jak bardzo przerażające one są

Szokująca prawda na temat własnego życia. Tajemnica której nie można odkryć. Serce drżące dusza w iskrach płomieni. A przede mną labirynt który muszę pokonać. Czy jestem na to gotowa czy mam chęć znowu toczyć walkę ze swoją podświadomością? Czy będę silniejsza niż przeszłość? Czy mam szansę na zwycięstwo? Proszę może wskażesz mi ścieżkę która sprawi że nie zbłądzę?  Chcę żyć  Chcę nauczyć się żyć  to mój nowy cel. Pragnę cieszyć się każdą chwilą pragnę czerpać pozytywne myśli z głowy. Pragnę uczestniczyć w świecie który jest zatruty toksyczną warstwą kłamstw aby na koniec dnia położyć się z myślą że pokonałam swój lęk przed nieharmonijnym okrucieństwem życia.

remember_ dodano: 27 grudnia 2015

Szokująca prawda na temat własnego życia. Tajemnica, której nie można odkryć. Serce drżące, dusza w iskrach płomieni. A przede mną labirynt, który muszę pokonać. Czy jestem na to gotowa, czy mam chęć znowu toczyć walkę ze swoją podświadomością? Czy będę silniejsza niż przeszłość? Czy mam szansę na zwycięstwo? Proszę,może wskażesz mi ścieżkę, która sprawi, że nie zbłądzę? Chcę żyć, Chcę nauczyć się żyć - to mój nowy cel. Pragnę cieszyć się każdą chwilą, pragnę czerpać pozytywne myśli z głowy. Pragnę uczestniczyć w świecie, który jest zatruty toksyczną warstwą kłamstw, aby na koniec dnia położyć się z myślą, że pokonałam swój lęk przed nieharmonijnym okrucieństwem życia.

 Mieliśmy już za sobą wszelkie powroty i wiedzieliśmy że się nie wraca ani do tych samych miejsc ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie. Długo nie mogliśmy w to uwierzyć. Nieodwracalność zdarzeń i uczuć jest równie absurdalna jak śmierć trudno ją zaakceptować. Na szczęście ta wiedza przychodzi na samym końcu: kiedy umiera nam ktoś bliski albo kiedy kończy się miłość.  Ale zanim przyjdzie człowiek próbuje i próbuje próbuje o wiele dłużej niż to ma sens.  Grażyna Jagielska

tylko_z_toba dodano: 2 grudnia 2015

"Mieliśmy już za sobą wszelkie powroty i wiedzieliśmy, że się nie wraca ani do tych samych miejsc, ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie. Długo nie mogliśmy w to uwierzyć. Nieodwracalność zdarzeń i uczuć jest równie absurdalna jak śmierć, trudno ją zaakceptować. Na szczęście ta wiedza przychodzi na samym końcu: kiedy umiera nam ktoś bliski albo kiedy kończy się miłość. Ale zanim przyjdzie, człowiek próbuje i próbuje, próbuje o wiele dłużej niż to ma sens." Grażyna Jagielska

Zapamiętaj pośpiech jest najgorszym doradcą. Wpadasz w ramiona innego bo wydaje Ci się że dawna miłość się już skończyła że to nie było to i pewnego dnia budzisz się rano i wiesz że popełniałaś największy błąd swojego życia bo wszystko to czego szukałaś już miałaś. Amen.

tylko_z_toba dodano: 2 grudnia 2015

Zapamiętaj, pośpiech jest najgorszym doradcą. Wpadasz w ramiona innego, bo wydaje Ci się, że dawna miłość się już skończyła, że to nie było to i pewnego dnia budzisz się rano i wiesz, że popełniałaś największy błąd swojego życia, bo wszystko to czego szukałaś już miałaś. Amen.

Uwierz mi. Nie jestem dziś tą samą dziewczyną którą znałeś jeszcze rok temu. Zmieniłam się i to bardzo. Na lepsze? Niekoniecznie. Przejrzałam na oczy dorosłam. Wyciągnęłam odpowiednie wnioski z przeszłości. Nauczyłam się żyć w zgodzie z własnym sumieniem które często potrafiło uderzać w moje serce które pustoszyło wnętrze ale przebiłam się przez bariery. Złamałam ograniczenia wyszłam do ludzi. I zaczęłam żyć. Może to nie była Twoja zasługa ale to Ty zjawiając się po raz kolejny w moim życiu zasiałeś ziarnko goryczy i niesmaku w moim sercu. Sprawiłeś że poczułam ból które czuć nigdy więcej nie chciałam ale wiesz? Oprzytomniałam zastanowiłam się nad tym co się działo przeanalizowałam wszystkie 'za' oraz 'przeciw'. Zrozumiałam że nie mogę pozwolić sobie na to aby Twoje powroty mnie wyniszczały. Chciałam zmian wiecznie o nich mówiłam ciągle ich pragnęłam. Lecz zrozumiałam że najpierw muszę złamać barierę psychiczną aby wprowadzić zmiany na tle fizycznym.

remember_ dodano: 22 listopada 2015

Uwierz mi. Nie jestem dziś tą samą dziewczyną, którą znałeś jeszcze rok temu. Zmieniłam się i to bardzo. Na lepsze? Niekoniecznie. Przejrzałam na oczy, dorosłam. Wyciągnęłam odpowiednie wnioski z przeszłości. Nauczyłam się żyć w zgodzie z własnym sumieniem, które często potrafiło uderzać w moje serce, które pustoszyło wnętrze, ale przebiłam się przez bariery. Złamałam ograniczenia, wyszłam do ludzi. I zaczęłam żyć. Może to nie była Twoja zasługa, ale to Ty zjawiając się po raz kolejny w moim życiu zasiałeś ziarnko goryczy i niesmaku w moim sercu. Sprawiłeś, że poczułam ból, które czuć nigdy więcej nie chciałam, ale wiesz? Oprzytomniałam, zastanowiłam się nad tym co się działo, przeanalizowałam wszystkie 'za' oraz 'przeciw'. Zrozumiałam, że nie mogę pozwolić sobie na to, aby Twoje powroty mnie wyniszczały. Chciałam zmian, wiecznie o nich mówiłam, ciągle ich pragnęłam. Lecz zrozumiałam, że najpierw muszę złamać barierę psychiczną, aby wprowadzić zmiany na tle fizycznym.

każdy facet jest wyjątkowy. może dlatego że każdy rani w inny sposób.

maniax3 dodano: 15 listopada 2015

każdy facet jest wyjątkowy. może dlatego, że każdy rani w inny sposób.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV