głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika windworld

ogólnie jest zajebiście   tylko w szczegółach tkwi beznadzieja

marteek dodano: 29 maja 2011

ogólnie jest zajebiście , tylko w szczegółach tkwi beznadzieja

Zawsze trzeba wiedzieć  kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne  tracimy radość i sens tego  co przed nami.

marteek dodano: 29 maja 2011

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.

Nie powinnam być z mężczyzną  którym można się cieszyć tylko w samotności  przy którym traci się klasę  wdzięk  a zyskuje tylko doświadczenie. Nie powinnam być z kimś  o kim nie wiedziałam jaki był piętnaście lat temu  gdzie jest teraz i co zrobi za pięć minut. Nie powinnam.

marteek dodano: 29 maja 2011

Nie powinnam być z mężczyzną, którym można się cieszyć tylko w samotności, przy którym traci się klasę, wdzięk, a zyskuje tylko doświadczenie. Nie powinnam być z kimś, o kim nie wiedziałam jaki był piętnaście lat temu, gdzie jest teraz i co zrobi za pięć minut. Nie powinnam.

:3:3:3 teksty marteek dodał komentarz: :3:3:3 do wpisu 29 maja 2011
siedzę wpatrując się w monitor i nic poza beznadziejnością  monotonnością i brakiem jakichkolwiek planów nie przychodzi mi do głowy. w kalendarzyku zapisuję ważniejsze  te lepsze wydarzenia i z utęsknieniem odliczam do nich dni. a potem bezradnie przyglądam się jak mija tydzień za tygodniem. podświadomie czekając  aż moje życie zacznie działać na wyższych obrotach.

marteek dodano: 28 maja 2011

siedzę wpatrując się w monitor i nic poza beznadziejnością, monotonnością i brakiem jakichkolwiek planów nie przychodzi mi do głowy. w kalendarzyku zapisuję ważniejsze, te lepsze wydarzenia i z utęsknieniem odliczam do nich dni. a potem bezradnie przyglądam się jak mija tydzień za tygodniem. podświadomie czekając, aż moje życie zacznie działać na wyższych obrotach.

Żeby zmyć tą warstwę tapety  musiałabyś szorować twarz przez pół dnia gąbką drucianą.

marteek dodano: 28 maja 2011

Żeby zmyć tą warstwę tapety, musiałabyś szorować twarz przez pół dnia gąbką drucianą.

teraz to juz tylko wspomnienie.

marteek dodano: 28 maja 2011

teraz to juz tylko wspomnienie.

to co mowi  to nie zawsze szczera prawda.

marteek dodano: 28 maja 2011

to co mowi, to nie zawsze szczera prawda.

jesteś lepsza? w byciu kurwą na pewno.

marteek dodano: 28 maja 2011

jesteś lepsza? w byciu kurwą na pewno.

zdecydowanie łatwiej jest dla kogoś umrzeć  niż dla niego żyć.

marteek dodano: 28 maja 2011

zdecydowanie łatwiej jest dla kogoś umrzeć, niż dla niego żyć.

On już nie napisze  za baardzo dostał prawdą w twarz.

marteek dodano: 28 maja 2011

On już nie napisze, za baardzo dostał prawdą w twarz.

Nie widzieli się 4 lata  nadeszła okazja do spotkania  gdy się zobaczyli  ten wyznał Jej wielką miłość   Ona uległa.. Po paru dniach z nią zerwał .  Załamała się jak nigdy  pocieła się  płakała  tęskniła.. Nic to nie zmieniło . Pragnęła jedynie jego dotyku  ciepłego uśmiechu.  On znalazł sobie inną panienkę.  Ona nie potrafiła być z nikim innym. Wielu się starało o jej względy  jednak nikt nie potrafił jej zastąpić Jego .  Po paru miesiącach dokładnie 31 Grudnia   spotkali się ponownie  on przepraszał  błagał ją aby mu wybaczyła  ta nie była twarda  jednak gdy spojrzała w jego piękne zielone oczy  przełamała się .. Wybaczyła mu .  Byli razem parę dni  później On ją zostawił i jest teraz z jej koleżanką ze szkoły .. Nie raz widuje ich razem  ból zatraca Jej serce.. Jednak nic nie może zrobić.. Po nocach płacze  opuściła się w nauce  pokłuciła z przyjaciółkami .. A wszystko tylko przez drania któremu oddała swoje Serce  !

natusiowska dodano: 28 maja 2011

Nie widzieli się 4 lata, nadeszła okazja do spotkania, gdy się zobaczyli, ten wyznał Jej wielką miłość , Ona uległa.. Po paru dniach z nią zerwał . Załamała się jak nigdy, pocieła się, płakała, tęskniła.. Nic to nie zmieniło . Pragnęła jedynie jego dotyku, ciepłego uśmiechu. On znalazł sobie inną panienkę. Ona nie potrafiła być z nikim innym. Wielu się starało o jej względy, jednak nikt nie potrafił jej zastąpić Jego . Po paru miesiącach dokładnie 31 Grudnia , spotkali się ponownie, on przepraszał, błagał ją aby mu wybaczyła, ta nie była twarda, jednak gdy spojrzała w jego piękne zielone oczy, przełamała się .. Wybaczyła mu . Byli razem parę dni, później On ją zostawił i jest teraz z jej koleżanką ze szkoły .. Nie raz widuje ich razem, ból zatraca Jej serce.. Jednak nic nie może zrobić.. Po nocach płacze, opuściła się w nauce, pokłuciła z przyjaciółkami .. A wszystko tylko przez drania któremu oddała swoje Serce [!]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć