głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika weshouldbelovers

jedna chwila  ułamek sekundy  i znów czujesz jak grunt usuwa Ci się spod stóp. w słuchawkach  kolejny kawałek targający sercem  zagryzasz wargi do krwi przełykając kolejną łzę  dłonie zaciśnięte w pięść  ta cholerna bezradność  kiedy wiesz  że wraz z przeszłością odchodzi całkowity sens teraźniejszości  pozostawiając po sobie puste uczucia wypełniające wnętrze  blizny na nadgarstkach przypominają tamte wieczory  przepełniony dymem pokój  smak wódki na ustach i dreszcze przeszywające ciało na wylot  wywołane jedynie dotykiem ostrza przy żyłach.. wiesz  pamiętam.   endoftime.

stostostopro dodano: 14 stycznia 2012

jedna chwila, ułamek sekundy, i znów czujesz jak grunt usuwa Ci się spod stóp. w słuchawkach, kolejny kawałek targający sercem, zagryzasz wargi do krwi przełykając kolejną łzę, dłonie zaciśnięte w pięść, ta cholerna bezradność, kiedy wiesz, że wraz z przeszłością odchodzi całkowity sens teraźniejszości, pozostawiając po sobie puste uczucia wypełniające wnętrze, blizny na nadgarstkach przypominają tamte wieczory, przepełniony dymem pokój, smak wódki na ustach i dreszcze przeszywające ciało na wylot, wywołane jedynie dotykiem ostrza przy żyłach.. wiesz, pamiętam. / endoftime.
Autor cytatu: endoftime

pijemy   za niespełnione marzenia i próby realizacji złudnych planów.

coushie dodano: 14 stycznia 2012

pijemy , za niespełnione marzenia i próby realizacji złudnych planów.

  Ty  pijemy dzisiaj?    Nie.    No weź.    No dobra.  p

coushie dodano: 14 stycznia 2012

- Ty, pijemy dzisiaj? - Nie. - No weź. - No dobra. ;p

  gdzie byłeś ? dzwonek już był !    sama pani mówiła  że dzwonek jest dla nauczyciela  nie dla ucznia.

coushie dodano: 14 stycznia 2012

- gdzie byłeś ? dzwonek już był ! - sama pani mówiła, że dzwonek jest dla nauczyciela, nie dla ucznia.

 nie pytaj mnie czy to ma sens  podobno wszystko po coś jest.

marchewkowybanan dodano: 14 stycznia 2012

"nie pytaj mnie czy to ma sens, podobno wszystko po coś jest."

ja też. teksty stostostopro dodał komentarz: ja też. do wpisu 13 stycznia 2012
Nie odzywaliśmy się równo dwa tygodnie. Szłam po ulicy z przyjaciółką  kiedy Twój kolega podbił do mnie z tym samym uśmiechem kiedy powiedział mi  że mnie zdradziłeś. Nie słuchałam go zupełnie  do momentu kiedy powiedział że Cię wyrzucili  że po prostu zniknąłeś  nie ma Cię  i nigdy już nie wrócisz. Wiedział  że właśnie załamał mi się świat. Skupiłam wzrok w jednym miejscu  i próbowałam przeanalizować te słowa  których nie chciałam rozumieć. Wyciągnęłam telefon i nie słysząc już nic co do mnie mówili  napisałam Ci sms'a 'to prawda  że Cię nie ma?' dosłownie po dziesięciu sekundach otrzymałam odpowiedź 'ta  a co Ci do tego?'. Zaczęłam biec przed siebie  chcąc stracić z oczu rzeczywistość. Nikt nie pobiegł za mną  wiedzieli że muszę teraz być sama. Kilka słów mnie zabiło.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 13 stycznia 2012

Nie odzywaliśmy się równo dwa tygodnie. Szłam po ulicy z przyjaciółką, kiedy Twój kolega podbił do mnie z tym samym uśmiechem kiedy powiedział mi, że mnie zdradziłeś. Nie słuchałam go zupełnie, do momentu kiedy powiedział że Cię wyrzucili, że po prostu zniknąłeś, nie ma Cię, i nigdy już nie wrócisz. Wiedział, że właśnie załamał mi się świat. Skupiłam wzrok w jednym miejscu, i próbowałam przeanalizować te słowa, których nie chciałam rozumieć. Wyciągnęłam telefon i nie słysząc już nic co do mnie mówili, napisałam Ci sms'a 'to prawda, że Cię nie ma?' dosłownie po dziesięciu sekundach otrzymałam odpowiedź 'ta, a co Ci do tego?'. Zaczęłam biec przed siebie, chcąc stracić z oczu rzeczywistość. Nikt nie pobiegł za mną, wiedzieli że muszę teraz być sama. Kilka słów mnie zabiło. / Stostostopro .

Są razem  bo umieli docenić miłość.

monisiax3 dodano: 13 stycznia 2012

Są razem, bo umieli docenić miłość.
Autor cytatu: jachcenajamaice

mężczyźni kłamią ale nikt nie przytuli kobiety tak  jak mężczyzna .

dreampearl dodano: 13 stycznia 2012

mężczyźni kłamią,ale nikt nie przytuli kobiety tak, jak mężczyzna .

być wredną suką to moje przeznaczenie.

ihope dodano: 13 stycznia 2012

być wredną suką to moje przeznaczenie.

teraz jesteś po prostu kimś kogo kiedyś znałam.

dreampearl dodano: 13 stycznia 2012

teraz jesteś po prostu kimś kogo kiedyś znałam.

Jeśli zabraknie szacunku pozostanie miłość z łaski ktora wszystko zniszczy.

dreampearl dodano: 13 stycznia 2012

Jeśli zabraknie szacunku pozostanie miłość z łaski ktora wszystko zniszczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć