głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika weelaaa

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez jeden dzień zrozumiem. Jeśli nie będziesz pisał przez kilka dni zrozumiem.Jeśli nagle przestanie mi zależeć mam nadzieję że zrozumiesz...

buusiaa13 dodano: 13 stycznia 2014

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez jeden dzień, zrozumiem. Jeśli nie będziesz pisał przez kilka dni, zrozumiem.Jeśli nagle przestanie mi zależeć, mam nadzieję, że zrozumiesz...

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko dla siebie i tych którzy naszego uśmiechu są warci.

buusiaa13 dodano: 8 stycznia 2014

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko, dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Gdy ją ujrzał uśmiechnął się szeroko. Podbiegł do niej i uściskał z całej siły tak jakby nie widział jej już kilka lat. Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej ciepły policzek. Wyznał jej miłość.. Ona zaś chwyciła go za spód koszuli i przyciągnęła do siebie. Zagryzła delikatnie dolną wargę i utonęła w jego pięknych niebieskich oczach.. Była szczęśliwa.. Po raz pierwszy od dłuższego czasu poczuła że ma wszystko czego potrzebowała.

buusiaa13 dodano: 7 stycznia 2014

Gdy ją ujrzał, uśmiechnął się szeroko. Podbiegł do niej i uściskał z całej siły, tak, jakby nie widział jej już kilka lat. Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej ciepły policzek. Wyznał jej miłość.. Ona zaś chwyciła go za spód koszuli i przyciągnęła do siebie. Zagryzła delikatnie dolną wargę i utonęła w jego pięknych, niebieskich oczach.. Była szczęśliwa.. Po raz pierwszy, od dłuższego czasu, poczuła, że ma wszystko czego potrzebowała.

lecz wiesz co myśle że smakujesz z każdym owocem nie ważne czy ze słodkim czy kwaśnym smakujesz bardzo dobrze ii ten rok może będzie gorzki może i słony ale i tak jesteś jak jezioro z tłem pięknego krajobrazu d właśnie słodki i czasem kwaśny ten rok ma taki być i tego Ci życzę :   TAKIE ŻYCZENIA TO JA ROZUMIEM :D

buusiaa13 dodano: 1 stycznia 2014

lecz wiesz co myśle że smakujesz z każdym owocem, nie ważne czy ze słodkim czy kwaśnym, smakujesz bardzo dobrze ii ten rok może będzie gorzki, może i słony, ale i tak jesteś jak jezioro z tłem pięknego krajobrazu ;d właśnie słodki i czasem kwaśny ten rok ma taki być i tego Ci życzę :) TAKIE ŻYCZENIA TO JA ROZUMIEM :D

I specjalnie ubralam najlepsze jeansy najładniejszą bluzkę użyłam najlepszego tuszu do rzęs nałożyłam najlepszy fluid. Ułożyłam starannie grzywkę. I przeszłam obok Ciebie taka cudowna taka obojętna. Taka cholernie szczęśliwa. I nie odpowiedziałam Ci nawet na Twoje : Czeeeść Aga. słyszałam jak mówiłeś do kolegi że ładnie wyglądam i że jestem mega chuda. Tak. Prawda. Ale nic nie odpowiedziałam. Już nigdy Ci nie odpowiem. Wal się dupku!

buusiaa13 dodano: 12 grudnia 2013

I specjalnie ubralam najlepsze jeansy, najładniejszą bluzkę, użyłam najlepszego tuszu do rzęs, nałożyłam najlepszy fluid. Ułożyłam starannie grzywkę. I przeszłam obok Ciebie taka cudowna, taka obojętna. Taka cholernie szczęśliwa. I nie odpowiedziałam Ci nawet na Twoje : Czeeeść Aga.,słyszałam jak mówiłeś do kolegi, że ładnie wyglądam i że jestem mega chuda. Tak. Prawda. Ale nic nie odpowiedziałam. Już nigdy Ci nie odpowiem. Wal się dupku!

Może i za Tobą tęsknie ale już nie potafię po raz kolejny otworzyć Ci drzwi

buusiaa13 dodano: 12 grudnia 2013

Może i za Tobą tęsknie, ale już nie potafię po raz kolejny otworzyć Ci drzwi

Boże ludzie nie powinni mnie denerwować bo wychodzi ze mnie suka jakich mało.

buusiaa13 dodano: 12 grudnia 2013

Boże, ludzie nie powinni mnie denerwować bo wychodzi ze mnie suka jakich mało.

nie oczekuję ciągłego bycia przy mnie nie chcę żebyś rezygnował z kumpli których znasz od lat dlatego że poznałeś dziewczynę. pij sobie to ulubione piwo i pal papierosy bądź dla innych tym zimnym draniem. nie zmieniaj swoje życia dla mnie nie oczekuję tego. jedynie czego wymagam to poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia którego mi brakuje chcę zwrócić się do Ciebie z każdym problemem chcę żeby każdy mój problem był także Twoim nie pocieszaj mnie bo to nic nie da po prostu bądź przy mnie przytul i czasem pocałuj w czoło. kochaj mnie  niczego więcej nie chcę.

buusiaa13 dodano: 12 grudnia 2013

nie oczekuję ciągłego bycia przy mnie, nie chcę żebyś rezygnował z kumpli, których znasz od lat dlatego, że poznałeś dziewczynę. pij sobie to ulubione piwo i pal papierosy, bądź dla innych tym zimnym draniem. nie zmieniaj swoje życia dla mnie, nie oczekuję tego. jedynie czego wymagam to poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia, którego mi brakuje, chcę zwrócić się do Ciebie z każdym problemem, chcę żeby każdy mój problem był także Twoim, nie pocieszaj mnie, bo to nic nie da, po prostu bądź przy mnie, przytul i czasem pocałuj w czoło. kochaj mnie - niczego więcej nie chcę.

być może za kilka lat spotkamy sięgdzieś przypadkiem i pójdziemy razem na kawę. porozmawiamy wtedy na spokojnie zmienieni przez kolejne kilogramy doświadczeń. uśmiechniemy się do siebie nieco poważniej bez dawnej namiętności. we wspomnieniach kilka razy przewinąsię wybrane wspólne chwile lecz przede wszystkim  prawdopodobnie powiem Ci prawdę. opowiem Ci co się wydarzyło dlaczego jestem na Ciebie zła pozwolę Ci zrozumieć. za kilka lat bo teraz nie potrafię. teraz nie chcesz mnie słuchać.teraz uważasz że usilnie próbuję zepsuć Ci życie podczas kiedy właściwie nie mam w tym udziału. teraz mi jest właściwie obojętne co o mnie myślisz a wówczas powiem Ci to tylko po to żebyś zrozumiał jak bardzo pomyliłeś się co do zmiany mojej osoby i odczuć mojego serca względem Ciebie.

buusiaa13 dodano: 9 listopada 2013

być może za kilka lat spotkamy sięgdzieś przypadkiem i pójdziemy razem na kawę. porozmawiamy wtedy, na spokojnie, zmienieni przez kolejne kilogramy doświadczeń. uśmiechniemy się do siebie -nieco poważniej, bez dawnej namiętności. we wspomnieniach kilka razy przewinąsię wybrane wspólne chwile, lecz przede wszystkim - prawdopodobnie powiem Ci prawdę. opowiem Ci, co się wydarzyło, dlaczego jestem na Ciebie zła, pozwolę Ci zrozumieć. za kilka lat, bo teraz nie potrafię. teraz nie chcesz mnie słuchać.teraz uważasz, że usilnie próbuję zepsuć Ci życie podczas kiedy właściwie nie mam w tym udziału. teraz mi jest właściwie obojętne, co o mnie myślisz, a wówczas powiem Ci to tylko po to, żebyś zrozumiał jak bardzo pomyliłeś się co do zmiany mojej osoby i odczuć mojego serca względem Ciebie.

Pamiętam jak uczył mnie jeździć na rowerze jak biegał przy mnie trzymając za kijek przymocowany do rowera jak łapał mnie na samym dole wielkiej górki z której zjeżdżałam na sankach. Pamiętam jak był moim pieskiem  który zawsze zjadał skórki chleba z moich kanapek i jak woził mnie na swoich plecach. Pamiętam jak mówił do mnie myszka i włączał mi bajki. Pamiętam jak uciekał kiedy stawiali mi bańki i jak przez mnie musiał chodzić do okulisty. Pamiętam jak zawsze razem robiliśmy kogel mogel z kakaem i jedliśmy grejpfruta z cytryną. Uwielbiałam grać z nim w statki i robić samoloty z papieru. To on nauczył mnie puszczać latawiec. Teraz leży sam w białej sali obok niego są zabiegani lekarze którzy próbują uratować mu życie a ja? Ja nie mogę pomóc w żaden sposób nie mogę tam być nie mogłam oddać dla niego krwi. Jedyne co mi pozostaje to modlić się. Ale nie potrafię tego robić. Nie potrafię nawet powiedzieć jak bardzo Cię kocham Tato

buusiaa13 dodano: 4 listopada 2013

Pamiętam jak uczył mnie jeździć na rowerze, jak biegał przy mnie trzymając za kijek przymocowany do rowera, jak łapał mnie na samym dole wielkiej górki z której zjeżdżałam na sankach. Pamiętam jak był moim "pieskiem", który zawsze zjadał skórki chleba z moich kanapek i jak woził mnie na swoich plecach. Pamiętam jak mówił do mnie "myszka" i włączał mi bajki. Pamiętam jak uciekał kiedy stawiali mi bańki i jak przez mnie musiał chodzić do okulisty. Pamiętam jak zawsze razem robiliśmy kogel-mogel z kakaem i jedliśmy grejpfruta z cytryną. Uwielbiałam grać z nim w statki i robić samoloty z papieru. To on nauczył mnie puszczać latawiec. Teraz leży sam w białej sali, obok niego są zabiegani lekarze, którzy próbują uratować mu życie, a ja? Ja nie mogę pomóc w żaden sposób, nie mogę tam być, nie mogłam oddać dla niego krwi. Jedyne co mi pozostaje to modlić się. Ale nie potrafię tego robić. Nie potrafię nawet powiedzieć jak bardzo Cię kocham, Tato

Mówiąc że mam piękne oczy miałeś chyba na myśli że pięknie się w nie kłamie.

buusiaa13 dodano: 16 października 2013

Mówiąc,że mam piękne oczy miałeś chyba na myśli,że pięknie się w nie kłamie.

Potrzebuję odpoczynku od życia. Muszę wyjechać przesiedzieć całe dnie na brzegu morza ze spojrzeniem w miejsce które nie ma końca wpatrywać się w niebo o 4 nad ranem z kubkiem gorącej herbaty pokrzepiającej moje zimne dłonie dopuszczać przez słuchawki do uszu najlepsze nuty z playlisty nie odpisywać na wiadomości nie odbierać któryś z kolei telefonów. Czas się zatrzymać i uporządkować myśli ochłonąć wrócić i żyć dalej.

buusiaa13 dodano: 15 lipca 2013

Potrzebuję odpoczynku od życia. Muszę wyjechać, przesiedzieć całe dnie na brzegu morza ze spojrzeniem w miejsce, które nie ma końca, wpatrywać się w niebo o 4 nad ranem z kubkiem gorącej herbaty pokrzepiającej moje zimne dłonie, dopuszczać przez słuchawki do uszu najlepsze nuty z playlisty, nie odpisywać na wiadomości, nie odbierać któryś z kolei telefonów. Czas się zatrzymać i uporządkować myśli, ochłonąć, wrócić i żyć dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV