 |
|
Pierdolę Twoje ścieżki,zapieprzam własną trasą. Jebie mnie co mówisz,nie utożsamiam się z Twą rasą./naga_prawda
|
|
 |
|
Masz piękne usta,Kotku. Ile chujów miałaś w środku?/naga_prawda
|
|
 |
|
Popatrz na siebie. Teraz spójrz na mnie. Przez Twoje skurwienie widzę,jak konasz na dnie./naga_prawda
|
|
 |
|
Dzień dobry . Chodź do mnie.
|
|
 |
|
Przez klatkę piersiową przebiega dziwny powiew... tak pusta jest.
|
|
 |
|
Potrząśnij mną i obudź mnie w końcu, kochanie. Widzisz, że nie śni mi się nic dobrego, widzisz jak z niepokojem mrugam powiekami. Muśnij lekko moje wargi, zawsze mnie to budzi. Zrób to. Kochanie, co się dzieje? Usłysz mnie. Proszę. Zaczynam się bać. Trzęsę się i tak bardzo się boję, bo ta sytuacja wydaje się tak cholernie realna, rzeczywista. Cholera, coś płynnego przesuwa się po moim policzku... skapuje na jedną ze stron książki. To nie jest sen, Kochanie, prawda? Naprawdę nie mogę krzyczeć, naprawdę siedzę tu w środku nocy, nie mogę spać, oddychać i tęsknię ze świadomością tego, jakim błędem było zaufanie Ci i przede wszystkim oddanie własnego serca.
|
|
 |
|
Zamówmy jakieś chińskie jedzenie na wynos i weźmy ze sobą to białe opakowanie, i nawet nie bierzmy sztućców, i idźmy do parku, nie musimy nawet siadać na ławce, wystarczy nam kawałek zroszonej trawy, i usiądźmy, jedzmy palcami czy pakując w to jedzenie całą twarz, i brudźmy się, a potem nawzajem wycierajmy sobie z policzków sos. Bądź tu, patrz na zmianę na mnie i na gwiazdy, uwielbiam jak tak świecą Ci się oczy. Chodź, chcę tego chrupiącego kurczaka, i Ciebie, i obiecuję, że to będzie najbardziej romantyczna kolacja naszego życia zwieńczona najlepszym seksem na tym chłodnym powietrzu, bez zasad, bez pamięci o świecie - nasz punkt widzenia ograniczy się tej nocy do nas jedynie, do nas nawzajem, obiecuję.
|
|
 |
|
Każdej nocy mnie odwiedza,żeby pokazać,jak piękny jest zmierzch.
|
|
 |
|
'Chcę poznawać Twoje ciało kawałek po kawałku pić z Tobą dobrą wódkę z hotelowego barku. Patrzeć w gwiazdy razem każdej ciepłej nocy latem, chcę uchronić Ciebie przed tym całym podłym światem. Chcę szczęśliwa z Tobą być, by z zazdrości wszyscy pękli i móc tańczyć z Tobą pięknie tak ,jak tańczą w Dirty Dancing./oesuu123
|
|
 |
|
chodź, naćpamy się jak świnie. zmierzymy się ze światem na adrenalinie. nie chcesz? proszę, chociaż raz, zrób to dla mnie. na zjeździe będziemy kochać się we wannie. wiem, że mnie pragniesz. pragniesz wrażeń więc chodź, zrobimy to razem, tym razem. nic się nie stanie, obiecuję, znam to dobrze. gdy będzie coś nie tak spróbuję Cię ostrzec. to będzie dobry balet, chodź, pójdziemy potańczyć na sale. obejmij mnie mocno, jakby świat miał się skończyć. to dopiero początek tego co dalej może nastąpić. / oesuu123
|
|
 |
|
Tak bardzo boję się stracić coś, co kocham, że nie chcę kochać niczego.
|
|
 |
|
'Nawet jeśli coś zakłóca Twoje sny - trzeba żyć, trzeba żyć..
Stare przyjaźnie obracają się w pył - trzeba żyć, trzeba żyć..'
|
|
|
|