głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika walkirie

Nie łatwo jest odbudować coś  czego już praktycznie nie ma.

jachcenajamaice dodano: 8 lipca 2013

Nie łatwo jest odbudować coś, czego już praktycznie nie ma.

Nie walcz z miłością  walcz o miłość.

jachcenajamaice dodano: 8 lipca 2013

Nie walcz z miłością, walcz o miłość.

 Dla niektórych kłamstwo to już nie wiem  sposób życia.

jachcenajamaice dodano: 8 lipca 2013

"Dla niektórych kłamstwo to już nie wiem, sposób życia."

Powinieneś kurwa klęczeć przed nią jak ostatni żebrak. Obsypać ją wszystkim co najlepsze i gdyby chciała to zapierdalać po tą gwiazdkę z nieba  zabrać ją na wycieczkę do Eldorado i zrobić wszystko żeby czuła się jak księżniczka. Powinieneś płakać za każdym razem kiedy ona jest nieszczęśliwa  wyć powinieneś. Masz być dla niej ideałem  rozumiesz? Masz być tym jebanym księciem na białym koniu  bo choć byłeś skurwysynem to ona nadal patrzy na Ciebie z tą miłością w oczach i nadal w Ciebie wierzy  nawet jeśli wszyscy zwątpili. Nosi tyle ran przez Twoją osobę  a nadal ma wyciągnięte ręce  gdybyś potrzebował pomocy  zawsze jest dla Ciebie i nigdy się nie odwróciła  nawet kiedy policzkami płynęły potoki łez  bo znowu odpierdalałeś. Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś  to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to.

jaramsie_e dodano: 7 lipca 2013

Powinieneś kurwa klęczeć przed nią jak ostatni żebrak. Obsypać ją wszystkim co najlepsze i gdyby chciała to zapierdalać po tą gwiazdkę z nieba, zabrać ją na wycieczkę do Eldorado i zrobić wszystko żeby czuła się jak księżniczka. Powinieneś płakać za każdym razem kiedy ona jest nieszczęśliwa, wyć powinieneś. Masz być dla niej ideałem, rozumiesz? Masz być tym jebanym księciem na białym koniu, bo choć byłeś skurwysynem to ona nadal patrzy na Ciebie z tą miłością w oczach i nadal w Ciebie wierzy, nawet jeśli wszyscy zwątpili. Nosi tyle ran przez Twoją osobę, a nadal ma wyciągnięte ręce, gdybyś potrzebował pomocy, zawsze jest dla Ciebie i nigdy się nie odwróciła, nawet kiedy policzkami płynęły potoki łez, bo znowu odpierdalałeś. Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś, to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to.

Zaciągam się nikotynowym dymem próbując wypalić swoją przeszłość  by tuż po chwili zabić jego smak  smakiem gorzkiej wódki. I tak co wieczór kochanie modlę się o lepsze jutro.

namalowanaksiezniczka dodano: 6 lipca 2013

Zaciągam się nikotynowym dymem próbując wypalić swoją przeszłość, by tuż po chwili zabić jego smak, smakiem gorzkiej wódki. I tak co wieczór kochanie modlę się o lepsze jutro.
Autor cytatu: lajf_is_brutal

Za miesiąc minie rok   myślisz  że coś się zmieniło? Nadal tęsknie za tobą jak cholera. Duszę się powietrzem  kiedy Ciebie nie ma obok. Wciąż kocham Cie równie mocno jak rok temu. Jesteś nadal tak bardzo ważny w moim sercu.     jamaica.

jachcenajamaice dodano: 6 lipca 2013

Za miesiąc minie rok - myślisz, że coś się zmieniło? Nadal tęsknie za tobą jak cholera. Duszę się powietrzem, kiedy Ciebie nie ma obok. Wciąż kocham Cie równie mocno jak rok temu. Jesteś nadal tak bardzo ważny w moim sercu. / jamaica.

kiedyś zapytano mnie co to ból  po chwili zastanowienia zaczęłam mówić o kilometrach dzielących dwóch zakochanych  kiedy jedno znajduje się pół Polski dalej  co boli chyba najbardziej  nie mamy szczęścia w zasięgu ręki  nie mamy malinek na szyi i nie mamy z kim śmiać się całą noc. nie jesteśmy całowani  przytulani przez to  co najbardziej kochamy   gwiazdkę  misia  kwiatuszka  skarba. kilometry  tyle już zniszczyłyście  tyle bólu zadałyście  ludzie dalej przez was umierają  płaczą  cierpią  to wszystko jest takie bez sensu.   pf

namalowanaksiezniczka dodano: 5 lipca 2013

kiedyś zapytano mnie co to ból, po chwili zastanowienia zaczęłam mówić o kilometrach dzielących dwóch zakochanych, kiedy jedno znajduje się pół Polski dalej, co boli chyba najbardziej, nie mamy szczęścia w zasięgu ręki, nie mamy malinek na szyi i nie mamy z kim śmiać się całą noc. nie jesteśmy całowani, przytulani przez to, co najbardziej kochamy - gwiazdkę, misia, kwiatuszka, skarba. kilometry, tyle już zniszczyłyście, tyle bólu zadałyście, ludzie dalej przez was umierają, płaczą, cierpią, to wszystko jest takie bez sensu. ~`pf
Autor cytatu: piercingforever

I need to know now    Can you love me again?

jaramsie_e dodano: 4 lipca 2013

I need to know now, Can you love me again?

Czasami jest tak  że po prostu nie umiecie z siebie zrezygnować. Nieważne ile czasu mija  ile przeszliście  ile razy mówiliście  że powrotów nie będzie zawsze tworzycie to od nowa. Może minąć kilka lat  a Wy mijając się na ulicy zrozumiecie  że i tak za długo kazaliście czekać drugiej stronie i tym razem zaczniecie naprawdę. esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 4 lipca 2013

Czasami jest tak, że po prostu nie umiecie z siebie zrezygnować. Nieważne ile czasu mija, ile przeszliście, ile razy mówiliście, że powrotów nie będzie-zawsze tworzycie to od nowa. Może minąć kilka lat, a Wy mijając się na ulicy zrozumiecie, że i tak za długo kazaliście czekać drugiej stronie i tym razem zaczniecie naprawdę./esperer
Autor cytatu: esperer

Chyba zebrałam siły i wracam :

jachcenajamaice dodano: 3 lipca 2013

Chyba zebrałam siły i wracam :)

Kolejna szklanka rozbija się na drobne kawałki po zderzeniu ze ścianą. Kolejny raz skóra na kostkach u dłoni zalewa się krwią. Znów ze złości wargi ociekają krwią. Znów brak tchu by przeżyć normalnie kolejny dzień.     jamaica.

jachcenajamaice dodano: 3 lipca 2013

Kolejna szklanka rozbija się na drobne kawałki po zderzeniu ze ścianą. Kolejny raz skóra na kostkach u dłoni zalewa się krwią. Znów ze złości wargi ociekają krwią. Znów brak tchu by przeżyć normalnie kolejny dzień. / jamaica.

Dziękuję wam bardzo :  ciamciaramciaa  potrzebowałam bardzo tej informacji bo dość długo pisała do mnie osoba podająca się za niego. Od początku wiedziałam  że to fejk. Ale teraz mam na to dowód. Dziękuję dziewczyny :  teksty jachcenajamaice dodał komentarz: Dziękuję wam bardzo :) ciamciaramciaa@ potrzebowałam bardzo tej informacji bo dość długo pisała do mnie osoba podająca się za niego. Od początku wiedziałam, że to fejk. Ale teraz mam na to dowód. Dziękuję dziewczyny :* do wpisu 3 lipca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć