głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika waldek1910

Dżen­telmen nie wy­sadza drzwi do ko­biece­go ser­ca po­całun­kiem. Naj­pierw ot­wiera je uśmiechem.

lolitkka dodano: 13 grudnia 2017

Dżen­telmen nie wy­sadza drzwi do ko­biece­go ser­ca po­całun­kiem. Naj­pierw ot­wiera je uśmiechem.

Leżę na podłodze pat­rząc za ok­no i zas­ta­nawiam się  co te­raz do Ciebie czuję. Nie pot­ra­fię te­go na­wet naz­wać. A szko­da  bo gdy­bym pot­ra­fiła  to może bym Ci powiedziała..

lolitkka dodano: 13 grudnia 2017

Leżę na podłodze pat­rząc za ok­no i zas­ta­nawiam się, co te­raz do Ciebie czuję. Nie pot­ra­fię te­go na­wet naz­wać. A szko­da, bo gdy­bym pot­ra­fiła, to może bym Ci powiedziała..

nie in­te­resu­je mnie to co mówisz  cieka­wi mnie to o czym milczysz

lolitkka dodano: 13 grudnia 2017

nie in­te­resu­je mnie to co mówisz, cieka­wi mnie to o czym milczysz

Nig­dy nie za­pomi­namy osób  które nau­czyły nas cze­goś w życiu

lolitkka dodano: 13 grudnia 2017

Nig­dy nie za­pomi­namy osób, które nau­czyły nas cze­goś w życiu

W naj­mniej ocze­kiwa­nych mo­men­tach me­go życia po­jawiasz się i nie poz­wa­lasz o so­bie zapomnieć.

lolitkka dodano: 13 grudnia 2017

W naj­mniej ocze­kiwa­nych mo­men­tach me­go życia po­jawiasz się i nie poz­wa­lasz o so­bie zapomnieć.

...a za­nim odej­dziesz  ten os­tatni raz  zrób na mnie dob­re wrażenie   ta­kiego chcę cię pamiętać...

lolitkka dodano: 13 grudnia 2017

...a za­nim odej­dziesz, ten os­tatni raz, zrób na mnie dob­re wrażenie - ta­kiego chcę cię pamiętać...

Zna­leźć człowieka  z którym można po­roz­ma­wiać nie wysłuchując ba­nałów  ko­nowałów  idiotyzmów cwa­niac­kich  łgar­stw  fałszy­wych za­pew­nień  ta­nich sprośności lub spec­ja­lis­tycznych bełkotów  fachow­ca   dla które­go branżowe wyk­ształce­nie plus umiejętność trzy­mania wi­del­ca jest całą je­go kul­turą  ko­goś bez płas­kosto­pia mózgo­wego i bez li­zusow­skiej men­talności  to zna­leźć skarb.

lolitkka dodano: 13 grudnia 2017

Zna­leźć człowieka, z którym można po­roz­ma­wiać nie wysłuchując ba­nałów, ko­nowałów, idiotyzmów cwa­niac­kich, łgar­stw, fałszy­wych za­pew­nień, ta­nich sprośności lub spec­ja­lis­tycznych bełkotów "fachow­ca", dla które­go branżowe wyk­ształce­nie plus umiejętność trzy­mania wi­del­ca jest całą je­go kul­turą, ko­goś bez płas­kosto­pia mózgo­wego i bez li­zusow­skiej men­talności- to zna­leźć skarb.

O tym  o czym z To­bą mil­cza­łam  nikt ode mnie nie usłyszy. mwhaha.xd

lolitkka dodano: 11 grudnia 2017

O tym, o czym z To­bą mil­cza­łam, nikt ode mnie nie usłyszy./mwhaha.xd

Czasem trzeba pokochać kogoś  by móc pokochać kogoś innego naprawdę  nie musząc już nikogo innego więcej.

lolitkka dodano: 29 listopada 2017

Czasem trzeba pokochać kogoś, by móc pokochać kogoś innego naprawdę, nie musząc już nikogo innego więcej.

Jeśli kobieta pragnie czegoś bardzo mocno  postaraj się jej to dać. Wszystko jedno to dostanie  tylko być moze od kogoś innego.

lolitkka dodano: 4 listopada 2017

Jeśli kobieta pragnie czegoś bardzo mocno, postaraj się jej to dać. Wszystko jedno to dostanie, tylko być moze od kogoś innego.

Świat zmienia się po każdej przeczytanej książce  po każdym obejrzanym filmie   po każdym nowym spotkaniu...

lolitkka dodano: 4 listopada 2017

Świat zmienia się po każdej przeczytanej książce, po każdym obejrzanym filmie , po każdym nowym spotkaniu...

Silne kobiety nie płaczą   podgłaśniają muzykę na cały regulator i zaczynają sprzątać dom

lolitkka dodano: 4 listopada 2017

Silne kobiety nie płaczą , podgłaśniają muzykę na cały regulator i zaczynają sprzątać dom

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć