głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika waldek1910

Jesteś powodem mojego uśmiechu a wiosna niech trwa jak najdłużej.

lolitkka dodano: 12 stycznia 2019

Jesteś powodem mojego uśmiechu,a wiosna niech trwa jak najdłużej.

♥️

lolitkka dodano: 12 stycznia 2019

♥️

Podaruj sobie spokojne sny kubek dobrej kawy o poranku kilka chwil szczęścia. Rozgrzesz się z drobnych grzeszków. Zapomnij o tym co boli. Nie szukaj dawnych uniesień słów które dzisiaj nie mają znaczenia. Daj się porwać ulubionym dźwiękom muzyki. Niech łzy zmyją cierpienie. Podaruj sobie chwile z ludźmi których kochasz. I książkę. Książkę też sobie podaruj. Przeczytaj obejrzyj historię która sprawi że zadrży Ci serce. Zacznij kolejny dzień z przytupem.

lolitkka dodano: 7 października 2018

Podaruj sobie spokojne sny, kubek dobrej kawy o poranku, kilka chwil szczęścia. Rozgrzesz się z drobnych grzeszków. Zapomnij o tym, co boli. Nie szukaj dawnych uniesień, słów, które dzisiaj nie mają znaczenia. Daj się porwać ulubionym dźwiękom muzyki. Niech łzy zmyją cierpienie. Podaruj sobie chwile z ludźmi, których kochasz. I książkę. Książkę też sobie podaruj. Przeczytaj, obejrzyj historię, która sprawi, że zadrży Ci serce. Zacznij kolejny dzień z przytupem.

Jeśli mężczyzna Cię nie szanuje  uciekaj. Jeśli nie obchodzi go co myślisz czego pragniesz  uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego czego chcemy. Jest kompromisem co trzecią drogą uszczęśliwiającą obie strony. Jeśli raz Cię popchnął nazwał dziwką wyśmiał Twoje zwierzenia albo podzielił się z innymi ludźmi sekretem który mu powierzyłaś  nie łudź się zrobi to znowu. Jeśli stawia swoje potrzeby ponad Twoimi  nie zmieni się. Zasługujesz na więcej. Jesteś wyjątkowa. Masz prawo mówić nie . Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy Twojego nie  uciekaj. Nie masz siły? Idź więc po pomoc do tych którzy słyszą. Jest ich więcej niż Ci się wydaje.

lolitkka dodano: 7 października 2018

Jeśli mężczyzna Cię nie szanuje - uciekaj. Jeśli nie obchodzi go, co myślisz, czego pragniesz - uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego, czego chcemy. Jest kompromisem, co trzecią drogą uszczęśliwiającą obie strony. Jeśli raz Cię popchnął, nazwał dziwką, wyśmiał Twoje zwierzenia albo podzielił się z innymi ludźmi sekretem, który mu powierzyłaś - nie łudź się, zrobi to znowu. Jeśli stawia swoje potrzeby ponad Twoimi - nie zmieni się. Zasługujesz na więcej. Jesteś wyjątkowa. Masz prawo mówić "nie". Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy Twojego "nie" - uciekaj. Nie masz siły? Idź więc po pomoc do tych, którzy słyszą. Jest ich więcej niż Ci się wydaje.

przez rok od tamtej nocy byłam jak wydrylowana z uczuć wydmuszka. chodziłam oddychałam ale nie żyłam. każda myśl była wyłącznie myślą o nim albo jego wspomnieniem. każda wolna chwila kończyła się modlitwą o niego i a niego. każde wyjście z domu przepełniała nadzieja przypadkowego spotkania lub choćby dojrzenia jego samochodu w ruchu ulicznym. każdy kolejny mężczyzna a teraz było ich nawet więcej niż wcześniej miał być albo jego kopią albo antidotum. żaden nie spełniał stawianych wymagań ani nie oferował efektu klina więc odprowadzałam ich kolejno do drzwi. on wciąż był moim nałogiem sercem rozumem i światem. nawet jeśli nie tu to gdzieś tam poza murami mojego domu w objęciach innej kobiety śmiejący się do innych oczu i ust trzymający inną dłoń w swojej ręce

lolitkka dodano: 7 października 2018

przez rok od tamtej nocy byłam jak wydrylowana z uczuć wydmuszka. chodziłam, oddychałam, ale nie żyłam. każda myśl była wyłącznie myślą o nim albo jego wspomnieniem. każda wolna chwila kończyła się modlitwą o niego i a niego. każde wyjście z domu przepełniała nadzieja przypadkowego spotkania lub choćby dojrzenia jego samochodu w ruchu ulicznym. każdy kolejny mężczyzna, a teraz było ich nawet więcej niż wcześniej, miał być albo jego kopią, albo antidotum. żaden nie spełniał stawianych wymagań ani nie oferował efektu klina, więc odprowadzałam ich kolejno do drzwi. on wciąż był moim nałogiem, sercem, rozumem i światem. nawet jeśli nie tu, to gdzieś tam, poza murami mojego domu, w objęciach innej kobiety, śmiejący się do innych oczu i ust, trzymający inną dłoń w swojej ręce

Gdybym uciekła niespodziewanie... nikt mnie nie zna na tyle żeby wiedzieć gdzie mnie szukać..

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Gdybym uciekła niespodziewanie... nikt mnie nie zna na tyle, żeby wiedzieć gdzie mnie szukać..

Przyzwyczajasz się do człowieka a on co? Wysiada na następnym przystanku.

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Przyzwyczajasz się do człowieka, a on co? Wysiada na następnym przystanku.

Czasem sobie myślę że nie potrzebnie się w Twoje oczy zapatrzyłam kiedy pierwszy raz Ciebie zobaczyłam. Byłoby mi lżej..

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Czasem sobie myślę, że nie potrzebnie się w Twoje oczy zapatrzyłam kiedy pierwszy raz Ciebie zobaczyłam. Byłoby mi lżej..

Dzisiaj znowu okropnie Ciebie nie było.

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Dzisiaj znowu okropnie Ciebie nie było.

Wiesz po czym go poznasz? Będziesz przy Nim najlepszą wersją siebie. Nie dlatego że będziesz udawać kogoś lepszego niż jesteś. Nie nie dlatego. Będziesz tylko sobą. A ON w Ciebie uwierzy i będzie Cię wspierał i Ci kibicował i zobaczy w Tobie te wszystkie małe piękne rzeczy których istnieniu nawet nie masz pojęcia. I polubi w Tobie nawet te rzeczy których sama w sobie nie lubisz. To jest miłość na jaką zasługujesz. Bądź z kimś kto Cię uskrzydla a nie wdeptuje w ziemię.

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Wiesz po czym go poznasz? Będziesz przy Nim najlepszą wersją siebie. Nie dlatego, że będziesz udawać kogoś lepszego, niż jesteś. Nie, nie dlatego. Będziesz tylko sobą. A ON w Ciebie uwierzy i będzie Cię wspierał i Ci kibicował i zobaczy w Tobie te wszystkie małe, piękne rzeczy których istnieniu nawet nie masz pojęcia. I polubi w Tobie nawet te rzeczy których sama w sobie nie lubisz. To jest miłość, na jaką zasługujesz. Bądź z kimś, kto Cię uskrzydla, a nie wdeptuje w ziemię.

Jeśli ktoś traktuje Cię źle pamiętaj że coś jest nie tak z nim a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Jeśli ktoś traktuje Cię źle pamiętaj, że coś jest nie tak z nim, a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.

Ludzie mogą Cię lubić lub nie. Ale Ty nigdy nie uzależniaj od tego swojego poczucia wartości. Jeśli ktoś Cię nie docenia to na Ciebie nie zasługuje. Bądź z tymi którzy Cię szanują i doceniają.

lolitkka dodano: 30 kwietnia 2018

Ludzie mogą Cię lubić lub nie. Ale Ty nigdy nie uzależniaj od tego swojego poczucia wartości. Jeśli ktoś Cię nie docenia, to na Ciebie nie zasługuje. Bądź z tymi, którzy Cię szanują i doceniają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV