głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika vivian_d

 I still remember the days I prayed for the things I have now. ♥

takecaree dodano: wczoraj o 00:01

"I still remember the days I prayed for the things I have now." ♥

negative mind will never give you positive life. :

takecaree dodano: przedwczoraj o 23:59

negative mind will never give you positive life. :-)

20 rzeczy o których warto pamiętać:  https: pl.pinterest.com pin AZBQARlejib4mRru86s9fOHAY3uppp GvUKzQR41SWyp5Z5Ozgi9dxg

takecaree dodano: przedwczoraj o 23:58

20 rzeczy o których warto pamiętać: https://pl.pinterest.com/pin/AZBQARlejib4mRru86s9fOHAY3uppp_GvUKzQR41SWyp5Z5Ozgi9dxg/

hoho co za długa przerwa! urwanie głowy w życiu prywatnym ale spokojnie...idzie jesień czas refleksji i mój powrót : .

takecaree dodano: przedwczoraj o 23:57

hoho co za długa przerwa! urwanie głowy w życiu prywatnym, ale spokojnie...idzie jesień, czas refleksji i mój powrót :).

W moim zyciu pojawilo sie duzo osob nie ktore byly warte mojej uwagi nie ktore tez nie ale jedna zapadla w moim serduszku  Mala istotka a tak bardzo kochana spedzalysmy duzo czasu razem bardzo duzo bylysmy nie rozlaczne jak siostry. Lecz czasem.jest tak ze zycie nas rozdziela i prowadzi przez egzamin zycia i przyjazni i jezeli po tym czasie po takiej rozlace was ciagnie do siebie jezeli pamietacie o sobie to znaczy ze przyjazn byla i jest prawdziwa i przetrwa nawet te 70 km  Bo to nie kilometry sa tu wazne tylko my! Kocham Mala mi!!

muzykamoimnalogiem dodano: 21 sierpnia 2017

W moim zyciu pojawilo sie duzo osob, nie ktore byly warte mojej uwagi nie ktore tez nie, ale jedna zapadla w moim serduszku ;* Mala istotka a tak bardzo kochana, spedzalysmy duzo czasu razem bardzo duzo bylysmy nie rozlaczne, jak siostry. Lecz czasem.jest tak ze zycie nas rozdziela i prowadzi przez egzamin zycia i przyjazni i jezeli po tym czasie po takiej rozlace was ciagnie do siebie, jezeli pamietacie o sobie to znaczy ze przyjazn byla i jest prawdziwa i przetrwa nawet te 70 km ;* Bo to nie kilometry sa tu wazne tylko my! Kocham Mala mi!!;)

Przychodzi w zyciu taki czas  w ktorym stajemy na sekunde i zdajemy sobie sprawe z tego jak nasze zycie bezustannie leci do przodu. Ani na chwile nie patrzymy na to co sie dzieje wokoło nas nie spedzamy czasu z bliskim ze znajomymi ktorzy byli dla nas jak rodzina. Nie myslimy o tym ze przyjdzie taki dzien w ktorym wszystko prysnie jak banka mydlana. Czasem trzeba stanac w miejscu i sie zastanowic nad zyciem

muzykamoimnalogiem dodano: 21 sierpnia 2017

Przychodzi w zyciu taki czas , w ktorym stajemy na sekunde i zdajemy sobie sprawe z tego jak nasze zycie bezustannie leci do przodu. Ani na chwile nie patrzymy na to co sie dzieje wokoło nas, nie spedzamy czasu z bliskim, ze znajomymi ktorzy byli dla nas jak rodzina. Nie myslimy o tym ze przyjdzie taki dzien w ktorym wszystko prysnie jak banka mydlana. Czasem trzeba stanac w miejscu i sie zastanowic nad zyciem;)

życia chcesz uczyć choć swoje masz rozpierdolone.

deliberacja dodano: 4 lipca 2017

życia chcesz uczyć choć swoje masz rozpierdolone.

Przez większość życia a szczególnie przez ostatnich kilka lat byłam ofiarą. Uwierzyłam że nie mam prawa ani siły żeby siebie chronić. Że za mało znaczę. Że można mnie zniszczyć bo jestem nikim. Dzisiaj wstałam i huknęłam tak mocno że zawalił się i stół i cztery otaczające go ściany. DOŚĆ. Od teraz to ja decyduję. Oficjalnie zwalniam siebie z roli ofiary.

deliberacja dodano: 11 czerwca 2017

Przez większość życia, a szczególnie przez ostatnich kilka lat byłam ofiarą. Uwierzyłam, że nie mam prawa, ani siły, żeby siebie chronić. Że za mało znaczę. Że można mnie zniszczyć, bo jestem nikim. Dzisiaj wstałam i huknęłam tak mocno, że zawalił się i stół i cztery otaczające go ściany. DOŚĆ. Od teraz to ja decyduję. Oficjalnie zwalniam siebie z roli ofiary.

Uległem jednak pokusom a jedyny sposób żeby uwolnić się od pokusy to jej ulec. Nie dotrzymałem słowa. Słowa danego samemu sobie nie miałem już odwrotu zmierzałem donikąd. Moim przyjacielem stał się strach. Strach przed samym sobą.

melancolie dodano: 8 czerwca 2017

Uległem jednak pokusom, a jedyny sposób żeby uwolnić się od pokusy to jej ulec. Nie dotrzymałem słowa. Słowa danego samemu sobie, nie miałem już odwrotu zmierzałem donikąd. Moim przyjacielem stał się strach. Strach przed samym sobą.

Antydepresant w ruch. Na nerwy znowu buch.

melancolie dodano: 30 maja 2017

Antydepresant w ruch. Na nerwy znowu buch.

Od dawki do drgawki zastawki jeden zero. Zaczynali od trawki a odlecieli z herą jednostka testosteron co trzeci dzień wal w bark.

melancolie dodano: 30 maja 2017

Od dawki do drgawki, zastawki jeden zero. Zaczynali od trawki a odlecieli z herą, jednostka testosteron, co trzeci dzień wal w bark.

dobrze jest. nie rycz.

deliberacja dodano: 21 maja 2017

dobrze jest. nie rycz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV