 |
- Ufasz mi? - zapytał patrząc w jej telikatną twarz pełną zwątpienia i niepewności. A ona w odpowiedzi zamknęła oczy i podała mu swą dłoń mówiąc:
- Prowadź.
|
|
 |
i nie powiem Ci, jak bardzo mój świat wyblakł, gdy zabrakło w nim Ciebie..
|
|
 |
Serce a rozum.
Wybierz pierwsze - wezmą Cię za ślepego głupka.
Wybierz drugie - wezmą Cię za bezuczuciową bestię.
|
|
 |
Nauczyłam się bezgłośnie oddychać i rozumieć dźwięk ciszy.
Mamy sobie tyle do powiedzenia
|
|
 |
-Dziękuję, że wtedy byłeś.
-To ja dziękuję. Za to, że mogłem być.
|
|
 |
Nie rezygnuj z nas. Proszę.
Może się okaże, że to na mnie czekałaś całe życie !!!
|
|
 |
'Niektórzy ludzie uzależniają się od innych. Nie miałabym nic przeciwko temu, aby on uzależnił się ode mnie'
|
|
 |
Mogę Ci opowiedzieć najdzikszą z historii o nocnych spacerach i żeglarskich podróżach. Powiem Ci o czasie, który straciłam i o latach za mną. Mogę Ci opowiedzieć o niezbyt wysokim chłopaku, którego zobaczyłam. Mówił, że życie się powtarza, a my jesteśmy tacy mali. Utrzymywał powietrze w moich płucach i czas. Powiem Ci o nim. On zmienił wszystko. I każda historia, którą opowiedziałam jest częścią jego.
|
|
 |
dlaczego, dlaczego, do cholery, nie płaczesz,
kiedy cię ranię?!
|
|
 |
moja podświadomość, już zna definicję słowa 'kocham'. a serce dojrzało, do jego wypowiadania. tak. jestem gotowa na miłość.
|
|
 |
a gdyby świat kręcił się w drugą stronę. pokochałbyś mnie?
|
|
 |
mówiłam,że jesteś moim powietrzem,że bez ciebie nie będę potrafiła żyć. Jak dobrze,że sie myliłam.
|
|
|
|