głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika viictory

Ide sam tam  palę blanta  już nie patrz ile byłaś dla mnie warta TPS

zabijecietocokochasz dodano: 3 dni temu

Ide sam tam, palę blanta, już nie patrz ile byłaś dla mnie warta\TPS

Jesteś po chwili znikasz po chwili nie wiem sam po chwili.. kurwa chyba wyjebane mam TPS

zabijecietocokochasz dodano: 3 dni temu

Jesteś, po chwili znikasz, po chwili nie wiem sam, po chwili.. kurwa, chyba wyjebane mam \TPS

Gdy nie ma ciebie nie ma nas nie ma mnie. Nie ma szans  żebym zatrzymał się TPS

zabijecietocokochasz dodano: 3 dni temu

Gdy nie ma ciebie, nie ma nas, nie ma mnie. Nie ma szans, żebym zatrzymał się \TPS

Przez większość czasu zastanawiałam się cóż bym Ci powiedziała gdyby doszło do przypadkowego spotkania. Układałam wiele monologów po czym wybierałam najlepszy i powtarzałam go codziennie przed snem by go nie zapomnieć. Ale wiesz co nie.. Ty nawet nie zasługujesz na monolog z moich ust i myślę że dwa słowa będą wystarczające. Pierdol się.

estate dodano: 1 tydzień temu

Przez większość czasu zastanawiałam się, cóż bym Ci powiedziała, gdyby doszło do przypadkowego spotkania. Układałam wiele monologów, po czym wybierałam najlepszy i powtarzałam go codziennie przed snem, by go nie zapomnieć. Ale wiesz co, nie.. Ty nawet nie zasługujesz na monolog z moich ust i myślę, że dwa słowa będą wystarczające. Pierdol się.

Kiedyś potrafiłam z łatwością wybaczać i zapominać o wyrządzonej krzywdzie wobec mojej osoby. Miałam w sobie ogrom siły i nadziei że mój kat zmieni swoje postępowanie i siebie. Naiwnie wierzyłam że jestem ważna. Dziś nie potrafię jednego ani drugiego i na dodatek żyć na nowo.

estate dodano: 2 tygodnie temu

Kiedyś potrafiłam z łatwością wybaczać i zapominać o wyrządzonej krzywdzie wobec mojej osoby. Miałam w sobie ogrom siły i nadziei, że mój kat zmieni swoje postępowanie i siebie. Naiwnie wierzyłam, że jestem ważna. Dziś nie potrafię jednego, ani drugiego i na dodatek żyć na nowo.

Kochałam go strasznie mocno. Przez ostatnie miesiące zastanawiałam się jak to było możliwe. Ja po prostu kochałam samą siebie. Gdy patrzyliśmy sobie w oczy to tak jakbym widziała swoje odbicie w męskiej osobowości. Rozpaczałam za samą sobą.

estate dodano: 2 tygodnie temu

Kochałam go strasznie mocno. Przez ostatnie miesiące zastanawiałam się, jak to było możliwe. Ja po prostu kochałam samą siebie. Gdy patrzyliśmy sobie w oczy to tak, jakbym widziała swoje odbicie w męskiej osobowości. Rozpaczałam za samą sobą.

Choćbym bardzo chciała i starała się za trzech to nie potrafię Tobie wybaczyć. Gdy jesteśmy sam na sam to jeszcze jest we mnie nadzieja że w przyszłości mogłoby być tak jak kiedyś jednakże gdy jesteśmy w grupie to wszystko do mnie wraca. Ten pieprzony żal złe wspomnienia i ogromna niechęć do Ciebie. Parę miesięcy temu potrafiłam dla Ciebie kłamać byś uniknęła jakicholwiek złych konsekwencji nawet dałabym sobie rękę uciąć. Tylko po takim czasie stwierdzam że dziś w niedzielne popołudnie siedzę sama bez żadnej wiadomości bez Ciebie i na dodatek bez ręki.

estate dodano: 2 tygodnie temu

Choćbym bardzo chciała i starała się za trzech to nie potrafię Tobie wybaczyć. Gdy jesteśmy sam na sam to jeszcze jest we mnie nadzieja, że w przyszłości mogłoby być tak jak kiedyś, jednakże gdy jesteśmy w grupie to wszystko do mnie wraca. Ten pieprzony żal, złe wspomnienia i ogromna niechęć do Ciebie. Parę miesięcy temu potrafiłam dla Ciebie kłamać, byś uniknęła jakicholwiek złych konsekwencji, nawet dałabym sobie rękę uciąć. Tylko po takim czasie stwierdzam, że dziś, w niedzielne popołudnie siedzę sama, bez żadnej wiadomości, bez Ciebie i na dodatek bez ręki.

To był okres w moim życiu czas którego nie chce pamiętać.

zabijecietocokochasz dodano: 28 października 2017

To był okres w moim życiu, czas, którego nie chce pamiętać.

Nie wiem jak to nazwać to uczucie które tak długo mi towarzyszy. Jest uczuciem braku Twojego towarzystwa? Tęsknotą? Tak to się nazywa?

zabijecietocokochasz dodano: 28 października 2017

Nie wiem jak to nazwać, to uczucie, które tak długo mi towarzyszy. Jest uczuciem braku Twojego towarzystwa? Tęsknotą? Tak to się nazywa?

Tylko..najgorsze jest w tym wszystkim to że mówiąc mam wyjebane tak naprawdę nie mam. A dlaczego tak mówię? Sama nie wiem może dlatego że cokolwiek bym powiedziała i tak to nic nie da.

zabijecietocokochasz dodano: 28 października 2017

Tylko..najgorsze jest w tym wszystkim to, że mówiąc "mam wyjebane" tak naprawdę nie mam. A dlaczego tak mówię? Sama nie wiem, może dlatego, że cokolwiek bym powiedziała i tak to nic nie da.

Chciałabym chociaż na pięć minut wrócić do stanu w którym miałam Cię obok.

zabijecietocokochasz dodano: 26 października 2017

Chciałabym chociaż na pięć minut wrócić do stanu, w którym miałam Cię obok.

Od tamtego momentu zastanawiam się dlaczego. Dlaczego nie zrobiłam paru rzeczy na które przecież miałam ochotę dlaczego nie wykorzystałam kilku szans na bycie szczęśliwym. Dlaczego odwróciłam się od osób na których tak cholernie mi zależało i miałam to w dupie? Dlaczego dopiero teraz przypomniało mi się o Tobie? Mam na myśli właśnie ten dzień ten moment tą chwilę? Czy moment w którym Cię straciłam i dlaczego nic z tym nie zrobiłam? Wtedy kiedy jeszcze mogłam to naprawić? Dlaczego w pewnym momencie nie zauważyłam że tak naprawdę odchodzi ode mnie całe moje życie? I dlaczego nie powiedziałam zostań?

zabijecietocokochasz dodano: 26 października 2017

Od tamtego momentu zastanawiam się dlaczego. Dlaczego nie zrobiłam paru rzeczy, na które przecież miałam ochotę, dlaczego nie wykorzystałam kilku szans na bycie szczęśliwym. Dlaczego odwróciłam się od osób, na których tak cholernie mi zależało i miałam to w dupie? Dlaczego dopiero teraz przypomniało mi się o Tobie? Mam na myśli właśnie ten dzień, ten moment, tą chwilę? Czy moment, w którym Cię straciłam i dlaczego nic z tym nie zrobiłam? Wtedy kiedy jeszcze mogłam to naprawić? Dlaczego w pewnym momencie nie zauważyłam, że tak naprawdę odchodzi ode mnie całe moje życie? I dlaczego nie powiedziałam zostań?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV