 |
|
"Taką osobę o takim charakterze i takich oczach nigdy nie poznałam, i z takim poczuciem humoru który mnie wpiera, wiesz? Lubię Cię taką jaką jesteś i nic nie zmieniaj bo nie będzie takiej kochanej Marty. ♥" PHI dziękuję Ci za każdą rozmowę. :*
|
|
 |
|
"Jestem Bogiem, uświadom to sobie sobie. Ty też jesteś Bogiem, tylko wyobraź to sobie sobie" - Magik ♥
|
|
 |
|
Faceci zawsze potrafią sprawić, że dziewczyny płaczą. Ale jeśli dziewczyna sprawi, że facet płacze, naprawdę musi coś dla niego znaczyć.
|
|
 |
|
- Rozstaliście się? Czy może zrobiliście sobie przerwę?
- Tak kurwa na reklamy...
|
|
 |
|
Moja reakcja na Twoje imię chyba nigdy się nie zmieni.
|
|
 |
|
Jeśli on przyłapał Cię na tym, że na niego patrzysz... pamiętaj, że on też popatrzył na Ciebie.
|
|
 |
|
Ja nie jestem chamska, po prostu nie lubię być sztucznie miła.
|
|
 |
|
Lubię piątki. Lubię czekoladę, mandarynki i paprykowe Laysy. I lubię dużo mówić. I śmiać się też lubię. I lubię sport. Lubię też zielony, fioletowy, niebieski kolor. I lubię na Ciebie patrzeć. Kochać Cię tak po cichu, żeby nikt nie słyszał, też lubię.
|
|
 |
|
''Zamiast herbatki,będzie piła sok z kondona..'' :D:D !!!
|
|
|
|