 |
|
najgorszym momentem naszej znajomości było to spotkanie się kilka miesięcy po rozstaniu , gdy podczas rozmowy tuż po wymienieniu się podstawowymi informacjami jak leci , jak szkoła , jak w domu - wyrwało mi się to cholerne pytanie o to , co najbardziej we mnie kochał . . i Jego odpowiedź , kiedy wymieniał kolejno moją bezpośredniość , odwagę , pewność siebie , a zarazem wrażliwość i wielgaśne serce , aż w końcu przeszedł do takich banałów jak wgłębienie w nadgarstku , czy sposób w jaki uwydatniały się moje mięśnie , kiedy chodziłam - w efekcie łamiącym głosem podsumował wszystko tylko rozdzierającym " wszystko w Tobie kochałem . kurwa , najbardziej " .
|
|
 |
|
tu nie chodzi o to czy mam idealnie prosto narysowaną kreskę na oku , czy może moje spodnie odpowiednio podkreślają mój tyłek . czy bluzka idealnie wpasowuję się w moją talie , lub czy kolor paznokci pasuję do koloru moich oczu . tu chodzi o to że każdego ranka , popołudnia i wieczoru . każdego dnia każdego roku staję przed lustrem i nie wykrzywiam ust w górę , nie mówię sobie że jest idealnie . nic nie mówię . bo tak właściwie sama jeszcze nie odkryłam siebie . wpatruję się w tą twarz , którą znam na pamięć . każdą rysę , bliznę z dzieciństwa na czole i kształt ust . ale nic więcej . sama dla siebie jestem pytaniem , którego nie mogą za cholerę rozwiązać .
|
|
 |
|
frajerstwo godne podziwu ! -.-
|
|
 |
|
miłość , to także umiejętność rozstania się .
|
|
 |
|
na ryju uśmiech , w sercu rozjebka .
|
|
 |
|
jest w chuj kurwa mega zajebiście źle .
|
|
 |
|
uwielbiam te wieczory gdy jestem sama w domu i na całym
piętrze rozbrzmiewa dobry bit. wtedy mogę bez problemu
chodzić w samej koszulce i bokserkach, w związanych włosach
i nie przejmować się tym, że zaraz brat będzie wychodził z
kumplami czy rodzice przyprowadzą gości. uwielbiam te dni,
gdy dom jest tylko dla mnie i zatapiam się w bitach dobrego,
polskiego rapu. wtedy myślę tylko o tym, jakie jest przesłanie
danego tracku. nie mam czasu myśleć o Tobie, nie. w takie dni
nie ma dla Ciebie miejsca, sory koleś, nie ogarniasz moich myśli 24/7.
|
|
 |
|
wyzywał ją od najgorszych , zablokował na wszystkich możliwych portalach , zerwał kontakt . ale gdy ktoś tylko powiedział coś złego na jej temat miał wpierdol na miejscu . tak , nie przestał jej kochać mimo , że wmawiał sobie codziennie coś innego .
|
|
 |
|
więc patrz . bo właśnie idę dać sobie radę .
|
|
 |
|
wyprałam emocje . suszą się na balkonie .
|
|
 |
|
siedzę tutaj z kubkiem gorącej czekolady , przy ulubionej muzyce , z kochanym kotem na kolanach , w ciepłym pokoju i uświadamiam sobie , że czegoś mi brakuje .
|
|
|
|