głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika uwielbiana

A dziś oddałabym każde jutro   za tamten czas .

zvariowana dodano: 30 stycznia 2012

A dziś oddałabym każde jutro , za tamten czas .

byłeś tak blisko   a jednak najdalej .

zvariowana dodano: 30 stycznia 2012

byłeś tak blisko , a jednak najdalej .

Do niego zawsze pozostanie sentyment.

zvariowana dodano: 30 stycznia 2012

Do niego zawsze pozostanie sentyment.

bo czasem te najgorsze pomysły  odnoszą najlepsze skutki

zvariowana dodano: 30 stycznia 2012

bo czasem te najgorsze pomysły, odnoszą najlepsze skutki

Dopóki walczysz  nie przegrywasz. Dopóki wierzysz w siebie  nie jesteś najgorszy. Dopóki chcesz  możesz osiągać.  pierdolisz.

pierdolisz dodano: 29 stycznia 2012

Dopóki walczysz, nie przegrywasz. Dopóki wierzysz w siebie, nie jesteś najgorszy. Dopóki chcesz, możesz osiągać. /pierdolisz.

owszem  Maksiu pozostanie  lubię zdrobnienia. I ona i tak wie więcej o moich fazach  niż ja o jej. Bo to ooooooooona je ukrywa. teksty pierdolisz dodał komentarz: owszem, Maksiu pozostanie, lubię zdrobnienia. I ona i tak wie więcej o moich fazach, niż ja o jej. Bo to ooooooooona je ukrywa. do wpisu 29 stycznia 2012
drogi.. Maksiu? Tu nie chodzi o maski  tylko o taką delikatna korektę  o to  że nie wszystko pokazuję  nie zawsze potrafię i nei zawsze wychodziłoby mi to na dobre. funeczka123   hm  nie sądzę  ażebym była podróbą kogoś innego  tylko taką nie całkiem pokazaną światu sobą. teksty pierdolisz dodał komentarz: drogi.. Maksiu? Tu nie chodzi o maski, tylko o taką delikatna korektę, o to, że nie wszystko pokazuję, nie zawsze potrafię i nei zawsze wychodziłoby mi to na dobre. funeczka123 - hm, nie sądzę, ażebym była podróbą kogoś innego, tylko taką nie całkiem pokazaną światu sobą. do wpisu 29 stycznia 2012
Zbyt często używam słówek takich jak 'no' lub 'ej'. Zazdrość zbyt często bierze górę. Zbyt często z martwienia się  przechodzę w obsesję. Zbyt często wkurwiam się o coś. Zbyt często łamię obietnice dawane samej sobie. Zbyt często się wszystkim przejmuję. Zbyt często jestem sobą  wiesz?  pierdolisz

pierdolisz dodano: 29 stycznia 2012

Zbyt często używam słówek takich jak 'no' lub 'ej'. Zazdrość zbyt często bierze górę. Zbyt często z martwienia się, przechodzę w obsesję. Zbyt często wkurwiam się o coś. Zbyt często łamię obietnice dawane samej sobie. Zbyt często się wszystkim przejmuję. Zbyt często jestem sobą, wiesz? /pierdolisz

Kilka wypowiedzianych za dużo słów  to nam zaszkodziło. Kilka przemilczanych myśli  to nas zabiło. esperer

pierdolisz dodano: 29 stycznia 2012

Kilka wypowiedzianych za dużo słów ,to nam zaszkodziło. Kilka przemilczanych myśli, to nas zabiło./esperer
Autor cytatu: esperer

Nigdy nie byłam po prostu sobą. Zawsze odgrywałam rolę gorszej  lub lepszej wersją kogoś wcześniejszego. Tak już zostanie.  pierdolisz.

pierdolisz dodano: 29 stycznia 2012

Nigdy nie byłam po prostu sobą. Zawsze odgrywałam rolę gorszej, lub lepszej wersją kogoś wcześniejszego. Tak już zostanie. /pierdolisz.

a skoro mowa o tobie .. ja wychodzę

movee dodano: 29 stycznia 2012

a skoro mowa o tobie .. ja wychodzę

Kocham cię. To zapyziałe miasto niech o tym wie.

pierdolisz dodano: 29 stycznia 2012

Kocham cię. To zapyziałe miasto niech o tym wie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć