głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika uswiadomtosobiie

Brakuje mi w sobie dziecka.

no_to_sruu dodano: 27 listopada 2011

Brakuje mi w sobie dziecka.

Czasem człowiek musi stracić by zobaczyć czy kochał.

no_to_sruu dodano: 27 listopada 2011

Czasem człowiek musi stracić by zobaczyć czy kochał.

wybacz mi Boże  że kochając Cię równocześnie ranię.   pstrokatawmilosci

pstrokatawmilosci dodano: 26 listopada 2011

wybacz mi Boże, że kochając Cię równocześnie ranię. / pstrokatawmilosci

jestem tchórzliwą  neurotyczną  nieinteligentną paskudą  która nieskromnie  a zarazem irracjonalnie myśli  że znaczy coś w tym świecie   oto moje sto procent prawdy.   pstrokatawmilosci

pstrokatawmilosci dodano: 26 listopada 2011

jestem tchórzliwą, neurotyczną, nieinteligentną paskudą, która nieskromnie, a zarazem irracjonalnie myśli, że znaczy coś w tym świecie - oto moje sto procent prawdy. / pstrokatawmilosci

tak  chłopaki o tym imieniu są najlepsi . ♥ teksty ogarnijpieprzonelove dodał komentarz: tak, chłopaki o tym imieniu są najlepsi . ♥ do wpisu 25 listopada 2011
  Było w nim coś niesamowitego. Coś co pragnęła odkryć  co nie dawało jej spać. Był w każdej sekundzie  minucie i godzinie. Był zagadką na resztę życia.

kobietafatalna dodano: 25 listopada 2011

` Było w nim coś niesamowitego. Coś co pragnęła odkryć, co nie dawało jej spać. Był w każdej sekundzie, minucie i godzinie. Był zagadką na resztę życia.`

 Jestem chyba jednak jednym z tych narcystycznych osobników  którzy potrafią docenić wartość pewnych rzeczy  tylko wtedy  gdy już ich nie ma   Kurt Cobain

kobietafatalna dodano: 25 listopada 2011

"Jestem chyba jednak jednym z tych narcystycznych osobników, którzy potrafią docenić wartość pewnych rzeczy, tylko wtedy, gdy już ich nie ma" (Kurt Cobain)

  Dziś w nocy siedziałam na parapecie patrzyłam w gwiazdy i zastanawiałam się czy on wie  że mnie traci.

kobietafatalna dodano: 25 listopada 2011

` Dziś w nocy siedziałam na parapecie patrzyłam w gwiazdy i zastanawiałam się czy on wie, że mnie traci.`

  Jeśli chcesz poznać dziewczynę  nie słuchaj tego  co mówi.  Wczytaj się w tekst piosenek  których słucha.  Znajdziesz w nich wszystko  o czym boi się mówić.

kobietafatalna dodano: 25 listopada 2011

` Jeśli chcesz poznać dziewczynę, nie słuchaj tego, co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek, których słucha. Znajdziesz w nich wszystko, o czym boi się mówić.`

Wiktor  Ksawery  Antoś ♥♥ teksty magiczna_nadzieja dodał komentarz: Wiktor, Ksawery, Antoś ♥♥ do wpisu 24 listopada 2011
kiedyś zadzwonisz  napiszesz  a ja nie odezwę się przez dłuższy czas. zapukasz do drzwi mojego mieszkania  ale nie zastaniesz mnie tam. ujrzysz mą zapłakaną matkę i ojca z kopertą w ręku  podpisaną Twoim imieniem.

waniilia dodano: 24 listopada 2011

kiedyś zadzwonisz, napiszesz, a ja nie odezwę się przez dłuższy czas. zapukasz do drzwi mojego mieszkania, ale nie zastaniesz mnie tam. ujrzysz mą zapłakaną matkę i ojca z kopertą w ręku, podpisaną Twoim imieniem.

idziesz na zwykłą dyskotekę szkolną  a ja drżę ze strachu  że zrobisz to po raz kolejny. pamiętając  iż moja pikawa tego już nie zniesie.

waniilia dodano: 24 listopada 2011

idziesz na zwykłą dyskotekę szkolną, a ja drżę ze strachu, że zrobisz to po raz kolejny. pamiętając, iż moja pikawa tego już nie zniesie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć