 |
|
wielu mówi " nie potrzebuję miłości, pierdole to, mam melanże, mam przyjaciół.. " - gówno prawda. każdy potrzebuje miłości, przyjaźń czasem po prostu nie wystarcza. są chwile kiedy potrzebujesz kogoś , kto będzie przy Tobie blisko, kto mimo wszystko będzie szedł z Tobą przez całe życie . ktoś powie " ale przecież prawdziwy przyjaciel zawsze będzie " ale czy to przyjaciel będzie tworzył z Tobą rodzinę ? Czy to on będzie budował z Tobą szczęście ? Czy to jemu oddasz swoje serce ? okej, po części tak . Ale nikt nie jest w stanie zastąpić Ci przeciwnej płci, której tak bardzo potrzebujesz, na którą tak długo czekasz . Każdy z nas potrzebuje kogoś kochać . Jesteśmy tylko ludźmi , chcemy tej bliskości, której tak często wielu z nas brakuje .
|
|
 |
|
choć każdy z nas pierdoli że wciąż jest taki sam, że wszystko jest bez zmian , to zmienia się , nie zauważając czasem jak cholernie mocno kogoś tym rani .
|
|
 |
|
" Ty naprawdę myślałaś, że odezwę się jutro? Nie pisz mi sms-ów, że Ci tęskno i smutno, bo mam w chuju to wszystko i odpalam dziś z wódką. "
|
|
 |
|
To niebywałe jak polubili mnie Twoi kumple. Jak na wspólnym spotkaniu dzwonił jeden z nich z pytaniem "i jak tam z nia? układa się jakoś?" . Tóż po moim powrocie do domu na facebooku wiadomość od twojego ziomka z pytaniem "i jak tam z ..." to miłe, że w końcu czuje, że ktoś na prawdę chce naszego szczęścia. / j.
|
|
 |
|
Sprawmy by teraz, każdy poranek wyglądał tak jak od zawsze marzyliśmy. Każdego ranka, kiedy słońce będzie wchodziło a mgła będzie unosiła się nad ulicami, ubrana w twoją szarą bluzę, wspólnie będziemy wychodzić na taras paląc papierosy i popijając kawy. / j.
|
|
 |
|
Przyjdź do mnie, połóż się na łóżku tuż obok mnie. Pozwól mi poczuć smak twoich ust na moich wargach, po czym z rozkoszą przejedź delikatnie palcem po moich nagich plecach, szepnij do ucha, że tak chciałbyś umrzeć. / j.
|
|
 |
|
17:17 - KOCHA. Nadziejo ty idiotko! / j.
|
|
 |
|
Od 3 miesięcy kolmpletnie nic mi się nie układa. Wszystko dzieje się odwrotnie niż powinno. Przyznam się, niektórych decyzji żałuje i przez to cholernie cierpie. Ale czasu nie da się cofnąć, trzeba iść dalej. Pomimo przeciwkości losu, trzeba dać radę i czekać z nadzieją, że nadejdą w końcu szczęśliwe dni. / j.
|
|
 |
|
To, że mnie przeprosił nie znaczy, że mu wybaczyłam. Nie popełniłam błędu, wiedziałam, że i tak znów to zrobi. / j.
|
|
 |
|
Chce wiedzieć jak całujesz bo dostaje świra ♥ / nibyslodko.
|
|
 |
|
"Nie ruszaj tematu" czyli słowa mojego taty gdy ktoś zapytał jak mi bez Ciebie - bezcenne. / bekla.
|
|
|
|