 |
''Założył się o życie i ostatecznie przegrał''. Tak niestety przegrał. Rysiek Riedel przegral, ale nadal trwa. Nadal jest z nami w swoich utworach, w pozostawionych nagraniach . Jest odczuwalny w barwie głosu swojego syna. Najtrudniej jest odpowiedzieć dlaczego przegrał ? Dlaczego Bóg zabrał taki talent do siebie ? Żyję z nadzieją, że kiedyś go spotkam tam wysoko i będę z nim śpiewać ''A jednak czegoś żal.'' // zdefiniujmymilosc
|
|
 |
Co byś zrobił gdybyś to wszystko a przynajmniej pewną część przeczytał ? Wysmialbys mnie no nie ? Ale pamiętaj to tutaj powstawało w 90% przez Ciebie, dla Ciebie, z myślą o Tobie. // zdefiniujmymilosc
|
|
 |
-Pierdol się .
-Nie, nie będę odbierać Ci fachu.
|
|
 |
Kilkaset słów często jest słabsze niż cisza, a dwa potrafią opisać sens życia.
|
|
 |
Pamiętam miłość, Ciebie i mnie. Pamiętam wszystkie chwilę które ze sobą dzieliliśmy na tej planecie. Pamiętam serca, pamiętam uczciwość.
|
|
 |
Życzę ci odwagi, jaką ma słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzą świata.
|
|
 |
Obiecuję, że jestem tego warta, abyś trzymał mnie w swoich ramionach.
|
|
 |
Czasem jest po prostu źle. I tyle bym Ci chciała wtedy powiedzieć, tak mocno przytulić, ukoić w Tobie mój strach którego przecież we mnie za dużo jak na przeciętnego człowieka.
|
|
 |
Pamiętaj, że kochamy się do szaleństwa, więc możesz mnie całować, kiedy tylko zechcesz.
|
|
 |
kurwa, powiedz, że Ci kiedykolwiek zależało.
|
|
 |
Nie rozumieją, że nikt nie zastąpi mi Ciebie.
|
|
 |
nie trzeba być łatwą i mieć wielu facetów, żeby zostać szmatą . wystarczy jeden kłamliwy skurwysyn bez godności, któremu byłaś wierna .
|
|
|
|