głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika untouched.fille

Szanuj się i spierdalaj od tych wszystkich ludzi którzy Cię niszczą. Nie pozwalaj się krzywdzić po prostu.

onna dodano: 2 dni temu

Szanuj się i spierdalaj od tych wszystkich ludzi, którzy Cię niszczą. Nie pozwalaj się krzywdzić, po prostu.

ludzie odchodzą ale to jak odeszli zostaje na zawsze.

onna dodano: 2 dni temu

ludzie odchodzą, ale to jak odeszli zostaje na zawsze.

to że cię nie gonią nie znaczy że masz stać.

onna dodano: 2 dni temu

to, że cię nie gonią, nie znaczy, że masz stać.

Szczęście to istnienie tego jedynego człowieka który zostanie z Tobą gdy wszyscy inni wyjdą.

czarna-mamba dodano: 5 lipca 2017

Szczęście to istnienie tego jedynego człowieka, który zostanie z Tobą, gdy wszyscy inni wyjdą.

Definiują Cię dwie rzeczy: Twoja cierpliwość gdy nie masz nic i Twoja postawa gdy masz wszystko.

czarna-mamba dodano: 5 lipca 2017

Definiują Cię dwie rzeczy: Twoja cierpliwość, gdy nie masz nic i Twoja postawa gdy masz wszystko.

 Im jestem starszy tym bardziej jestem przekonany że liczą się proste rzeczy. Nie kasa tylko miłość. Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to co myślimy. Że stary mercedes może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem pić tanie wino jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym niż wpier  lając śledzia zawiniętego w pączek w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji gdzie na stolik czeka się trzy miesiące.

czarna-mamba dodano: 5 lipca 2017

"Im jestem starszy, tym bardziej jestem przekonany, że liczą się proste rzeczy. Nie kasa, tylko miłość. Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to, co myślimy. Że stary mercedes, może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem, pić tanie wino, jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym, niż wpier***lając śledzia zawiniętego w pączek, w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji, gdzie na stolik czeka się trzy miesiące."

miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi.

onna dodano: 1 lipca 2017

miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi.

Nie wiem czy kiedykolwiek będziemy tacy jak dawniej ale nie zamierzam przestać próbować. Jesteś dla mnie jedyna ... Jesteś jedyną osobą o jaką kiedykolwiek chciałem walczyć.

onna dodano: 11 czerwca 2017

Nie wiem, czy kiedykolwiek będziemy tacy jak dawniej, ale nie zamierzam przestać próbować. Jesteś dla mnie jedyna(...) Jesteś jedyną osobą, o jaką kiedykolwiek chciałem walczyć.

Przy słabym mężczyźnie kobieta staje się silna. Przy silnym  szczęśliwa.

onna dodano: 11 czerwca 2017

Przy słabym mężczyźnie kobieta staje się silna. Przy silnym - szczęśliwa.

Jeśli zostałeś kiedyś sam to też znasz te spojrzenia  myśli w trybie przerażenia uczucia których się zmieniać nie da. Miałam marzenia myślałam o nich realnie  życie pesymistę ze mnie zrobiło całkiem banalnie. Głupie szanse które ważne były dla mnie utraciłam  … . Kto mną steruje kiedy wpadam w nerwów zamieć i zmienia wciąż za mnie zdanie? Nie umiem zdecydowanie iść po swoje cele już ich nie zostało wiele  i nie wmówisz mi już nigdy że istnieje przeznaczenie. Mam wrażenie że ta ziemia kręci się dziś w drugą stronę  bo wciąż patrzę się za plecy rujnuje mnie obraz wspomnień  ot tak sobie z nudów nie wyrzucę uczuć które kryje. Litery plątają się w głowie już nawet nie wiem co piszę widzę biały ekran znowu i wypełnię go myślami byś mógł zrozumieć że to mi dodaje siły by walczyć…

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

Jeśli zostałeś kiedyś sam to też znasz te spojrzenia, myśli w trybie przerażenia, uczucia których się zmieniać nie da. Miałam marzenia, myślałam o nich realnie, życie pesymistę ze mnie zrobiło całkiem banalnie. Głupie szanse, które ważne były dla mnie utraciłam (…). Kto mną steruje kiedy wpadam w nerwów zamieć i zmienia wciąż za mnie zdanie? Nie umiem zdecydowanie iść po swoje cele, już ich nie zostało wiele i nie wmówisz mi już nigdy że istnieje przeznaczenie. Mam wrażenie, że ta ziemia kręci się dziś w drugą stronę, bo wciąż patrzę się za plecy, rujnuje mnie obraz wspomnień, ot tak sobie z nudów nie wyrzucę uczuć, które kryje. Litery plątają się w głowie, już nawet nie wiem co piszę, widzę biały ekran znowu i wypełnię go myślami, byś mógł zrozumieć, że to mi dodaje siły by walczyć…

Nauczyłam się udawać że jest dobrze to dlatego ciągle błądzę czuję że w moment mogę stracić kontrolę nad tym kim jestem przy Tobie i przy nich  to chyba chore.

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

Nauczyłam się udawać, że jest dobrze, to dlatego ciągle błądzę, czuję, że w moment mogę stracić kontrolę nad tym kim jestem przy Tobie i przy nich, to chyba chore.

Kiedy słyszeli mój krzyk obracali się plecami  może dlatego nie umiem mówić „tak przecież ufamy sobie”. Znam monotonię przeszłość która nie wybacza setki wspomnień chorą insomnie życie bez zasad. Mamy tylko jedną szansę by naprawić to mała i to nie tak że nie wierzę w nas czuję że wraca to co było wcześniej chyba roztapiam serce. Multum starań i wiem że to wszystko uda się poskładać jeszcze. W niektórych przestałem już wierzyć  byli wtedy gdy sięgałem rękami by mogli przeżyć coś teraz gdy u nich się układa najlepiej moje ręce wyciągnięte do nich czują ich niechęć. Szeptem wymawiam marzenie które chowa się za strachem jeśli ktoś uwierzy we mnie może w końcu się odnajdę tu.

czarna-mamba dodano: 31 maja 2017

Kiedy słyszeli mój krzyk, obracali się plecami, może dlatego nie umiem mówić „tak, przecież ufamy sobie”. Znam monotonię, przeszłość, która nie wybacza, setki wspomnień, chorą insomnie, życie bez zasad. Mamy tylko jedną szansę, by naprawić to mała i to nie tak, że nie wierzę w nas, czuję że wraca to, co było wcześniej, chyba roztapiam serce. Multum starań i wiem, że to wszystko uda się poskładać jeszcze. W niektórych przestałem już wierzyć , byli wtedy, gdy sięgałem rękami, by mogli przeżyć coś, teraz gdy u nich się układa najlepiej moje ręce wyciągnięte do nich, czują ich niechęć. Szeptem wymawiam marzenie, które chowa się za strachem, jeśli ktoś uwierzy we mnie może w końcu się odnajdę tu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV