głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika untouched.fille

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:45

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd zaufała komuś bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce  a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał – to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:44

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości, zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd, zaufała komuś (bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce), a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał – to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać, nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi, a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie.

Nie wierzę w brak czasu i inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie zależy to zrobi wszystko żeby się z Tobą spotkać i być przy Tobie. Zawsze jest czas na znak na ten krótki sygnał: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Amen.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:44

Nie wierzę w brak czasu i inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie zależy to zrobi wszystko, żeby się z Tobą spotkać i być przy Tobie. Zawsze jest czas na znak, na ten krótki sygnał: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Amen.

 Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka w końcu przestajesz pukać do drzwi.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:42

"Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka, w końcu przestajesz pukać do drzwi."

Wczoraj zakochałam się w Tobie. Dziś cały czas kocham.  Jutro wciąż nie przestanę bo wiem że ja w jednej chwili pokochałam Cię na zawsze.

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

Wczoraj zakochałam się w Tobie. Dziś cały czas kocham. Jutro wciąż nie przestanę, bo wiem, że ja w jednej chwili pokochałam Cię na zawsze.

Mózg jest najbardziej niezwykłym organem człowieka. Pracuje 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Od chwili urodzenia do momentu kiedy się zakochasz.

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

Mózg jest najbardziej niezwykłym organem człowieka. Pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Od chwili urodzenia do momentu kiedy się zakochasz.

 Krytykuj mnie kiedy będziesz na moim poziomie. Póki co możesz podziwiać.    Harvey Specter

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

"Krytykuj mnie kiedy będziesz na moim poziomie. Póki co możesz podziwiać." - Harvey Specter

 Nie planuj tego co ma być za pięć lat. Życie jest nieprzewidywalne może się potoczyć zupełnie inaczej niż oczekujesz. Najpierw zacznij od 5 miesięcy czy pół roku aby mieć do czego dążyć. I nie martw się na zapas co będzie za parę lat. Obiecam ci jedno poradzisz sobie tak jak robiłaś do do tej pory.    Skydelan

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

"Nie planuj tego, co ma być za pięć lat. Życie jest nieprzewidywalne, może się potoczyć zupełnie inaczej niż oczekujesz. Najpierw zacznij od 5 miesięcy, czy pół roku, aby mieć do czego dążyć. I nie martw się na zapas, co będzie za parę lat. Obiecam ci jedno, poradzisz sobie, tak jak robiłaś do do tej pory." - Skydelan

Nie daj sobie zrobić szamba z życia i nie spieprz go sobie z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. Czasem zamiast zadowalać się okruchami z podłogi lepiej poczekać na kogoś kto oprze Cię o pieprzony blat w kuchni a nad ranem przygotuje na nim śniadanie i przyniesie je do łóżka.

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

Nie daj sobie zrobić szamba z życia i nie spieprz go sobie z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. Czasem zamiast zadowalać się okruchami z podłogi lepiej poczekać na kogoś kto oprze Cię o pieprzony blat w kuchni, a nad ranem przygotuje na nim śniadanie i przyniesie je do łóżka.

 Nie jestem ideałem  mylę się popełniam błędy i ponoszę porażki. Mogę mieć gorszy dzień ale to tylko dzień. Kolejnego poranka wstaję i chcę znów walczyć o swoje marzenia. Wierzę w ciężką pracę i codziennie intensywnie zapierdalam na swój sukces. W końcu marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Dzisiaj już nie popełnię tych samych błędów co wczoraj dlatego właśnie nigdy nie przegrywam. Albo wygrywam albo się uczę...   Rafał Wicijowski

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

"Nie jestem ideałem - mylę się, popełniam błędy i ponoszę porażki. Mogę mieć gorszy dzień, ale to tylko dzień. Kolejnego poranka wstaję i chcę znów walczyć o swoje marzenia. Wierzę w ciężką pracę i codziennie intensywnie zapierdalam na swój sukces. W końcu marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Dzisiaj już nie popełnię tych samych błędów co wczoraj, dlatego właśnie nigdy nie przegrywam. Albo wygrywam, albo się uczę..." / Rafał Wicijowski

„Na koniec nie będą mnie bolały słowa wrogów lecz milczenie przyjaciół.”  Martin Luther King

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

„Na koniec nie będą mnie bolały słowa wrogów, lecz milczenie przyjaciół.” Martin Luther King

Czujemy się idealni gdy jesteśmy razem.

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

Czujemy się idealni, gdy jesteśmy razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV