 |
Czy kiedykolwiek powiedziałeś coś i minutę później, zdałeś sobie sprawę, że to idiotyczne? | Grey's Anatomy
|
|
 |
|
Najbardziej wkurwiało tylko to jak potrafiłeś ciągle zapewniać o szczerości, kiedy wiedziałam jak lubisz nałogowo kłamać. Twoja reakcja była dla mnie najlepszą odpowiedzią na moje pytania.
|
|
 |
|
Chciałabym kiedyś obudzić się obok kochającego mnie męża, wiedząc, że w pokojach obok śpią nasze dzieci. Chłopiec, wyrastający na młodego mężczyznę, traktujący każdą dziewczynę jak księżniczkę i jego młodsza siostra, śliczna, wesoła, nie zdająca sobie sprawy z tego, co czeka ją w dalszym życiu. Wychodzę do pracy, w której czuję się spełniona, bo robię to co lubię. Powrót do domu, domowe obowiązki i chwila na odpoczynek. Po południu kawa z przyjaciółką i wieczór spędzony z mężczyzną mojego życia i może z dziećmi, które od czasu do czasu zrezygnują ze spotkania z kumplami, woląc posiedzieć z nami. I tak upływałby dni, najlepiej z jak najmniejszą ilością problemów.
|
|
 |
|
Chcę, żebyś był ze mnie dumny. Żebyś w każdej sekundzie swojego życia myślał: 'jestem szczęśliwy, że Ją mam'.
|
|
 |
|
Zawsze cię kochałam, a gdy się kogoś kocha, to kocha się całego człowieka, takiego, jaki jest, a nie takiego, jakim by się go mieć chciało.
|
|
 |
ja miałam wiele obaw, sam widzisz jak wyszło ja miałam zyskać z tobą, a kurwa straciłam wszystko
|
|
 |
WTEDY CAŁA ULICA BŁYSZCZAŁA UŚMIECHEM TEGO TYPA
|
|
 |
'Jeśli jesteś zdolny do tego, by zabić się,
To jesteś zdolny do wszystkiego.'
|
|
 |
nie pije wódki z sokiem tylko sok z wódką
|
|
 |
ten świat nie jest zły , jest po prostu niewygodny
|
|
 |
nosze kosmos we łbie w tak przyziemnych czasach..
|
|
 |
Dejwid zawsze pocieszny ''nie strzelaj focha on i tak cię kocha'' ♥
|
|
|
|