głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika unlessyou

Uwielbiam łamać zasady  patrzeć w niebo. Lubię wracać do niektórych wspomnień  śmiać się z niczego  jeść słodycze  słuchać muzyki i rozmawiać najczęściej bezsensu.

jarajsiemnaxd dodano: 22 luty 2014

Uwielbiam łamać zasady, patrzeć w niebo. Lubię wracać do niektórych wspomnień, śmiać się z niczego, jeść słodycze, słuchać muzyki i rozmawiać-najczęściej bezsensu.

Jego głos był jak góra lodowa  a ja wiedziałam  że w tym momencie ja nie jestem w stanie jej stopić. A on słyszał mój płacz  ale wiedział  że nie może wytrzeć moich łez. I to pożegnanie było najtrudniejsze z jakim do tej pory musiałam się zmierzyć. Tak jakbym miała wyjechać  zostawiając za sobą dom  rodzinę  psa  kota. Chociaż oboje wiedzieliśmy  jak ciężko nam żyć razem. Trudno jest nie mieć własnego Anioła Stróża  który zawsze prowadził cię do wszystkich dobrych dróg  trudno jest żyć z dala od kogoś  kto pewnego dnia był powodem  żeby wstać z łóżka  podnieść się i iść przez życie 'na żywioł'. Trudno  ale czasem trzeba. I życie nauczyło mnie  że trzeba być zimnym i suchym dla całego otoczenia  nie można mieć uczuć. Czasami konieczne jest  aby nauczyć się żyć samotnie i bez serca  tak by  pewnego dnia wyrwać je i zamiast niego umieścić kamień dumy w to miejsce.

onna dodano: 21 luty 2014

Jego głos był jak góra lodowa, a ja wiedziałam, że w tym momencie ja nie jestem w stanie jej stopić. A on słyszał mój płacz, ale wiedział, że nie może wytrzeć moich łez. I to pożegnanie było najtrudniejsze z jakim do tej pory musiałam się zmierzyć. Tak jakbym miała wyjechać, zostawiając za sobą dom, rodzinę, psa, kota. Chociaż oboje wiedzieliśmy, jak ciężko nam żyć razem. Trudno jest nie mieć własnego Anioła Stróża, który zawsze prowadził cię do wszystkich dobrych dróg, trudno jest żyć z dala od kogoś, kto pewnego dnia był powodem, żeby wstać z łóżka, podnieść się i iść przez życie 'na żywioł'. Trudno, ale czasem trzeba. I życie nauczyło mnie, że trzeba być zimnym i suchym dla całego otoczenia, nie można mieć uczuć. Czasami konieczne jest, aby nauczyć się żyć samotnie i bez serca, tak by, pewnego dnia wyrwać je i zamiast niego umieścić kamień dumy w to miejsce.

Mam zimne dłonie i wojnę w głowie

ramona_23 dodano: 21 luty 2014

Mam zimne dłonie i wojnę w głowie

Zapętlony w lękach ciągle je odpędzam  nawet jak ta szklanka z lodem ciągnie mnie do piekła

ramona_23 dodano: 21 luty 2014

Zapętlony w lękach ciągle je odpędzam nawet jak ta szklanka z lodem ciągnie mnie do piekła

5 dzień z Chodakowską a moje zapomniane mięśnie bezczelnie przypominają o sobie . o.O  r23

ramona_23 dodano: 21 luty 2014

5 dzień z Chodakowską a moje zapomniane mięśnie bezczelnie przypominają o sobie . o.O/ r23

Spoko kocie  mamy 9 żyć  to ostatnie jest najlepsze i chcę Ciebie w nim.  Rasmentalism

ramona_23 dodano: 21 luty 2014

Spoko kocie, mamy 9 żyć, to ostatnie jest najlepsze i chcę Ciebie w nim./ Rasmentalism

Wróciłem do domu. Nie wiedziałem  co zrobić z tęsknotą za kimś  kogo się nie pamięta  ani co zrobić z przytuleniem  na które się czeka całe życie.

jarajsiemnaxd dodano: 21 luty 2014

Wróciłem do domu. Nie wiedziałem, co zrobić z tęsknotą za kimś, kogo się nie pamięta, ani co zrobić z przytuleniem, na które się czeka całe życie.

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

jarajsiemnaxd dodano: 21 luty 2014

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się  że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce  ale będziesz sobą.

jarajsiemnaxd dodano: 21 luty 2014

Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

Zdaję sobie sprawę z nicości wszelkich naszych poczynań i mysli w stosunku do ogromu wszechświata. I jak tak myślę  staram się przynajmniej znaleźć jakąś pociechę w tym  że to wszystko jest i tak bez znaczenia. Bo już teraz jest tak  jakby mnie w ogóle nie było.

jarajsiemnaxd dodano: 21 luty 2014

Zdaję sobie sprawę z nicości wszelkich naszych poczynań i mysli w stosunku do ogromu wszechświata. I jak tak myślę, staram się przynajmniej znaleźć jakąś pociechę w tym, że to wszystko jest i tak bez znaczenia. Bo już teraz jest tak, jakby mnie w ogóle nie było.

chcę patrzeć z tobą w jedną stronę

cociebolikurwo dodano: 20 luty 2014

chcę patrzeć z tobą w jedną stronę

złap za rękę mnie i pójdziemy zmaleją kłopoty  planety  problemy

cociebolikurwo dodano: 20 luty 2014

złap za rękę mnie i pójdziemy zmaleją kłopoty, planety, problemy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć