głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika unikatova

 Dla nikogo nie jestem osobą pierwszą.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 18 sierpnia 2013

"Dla nikogo nie jestem osobą pierwszą."

 Chętnie bym do was wyszedł  ale od trzech dni rozczulam się nad sobą i myślę  że potrwa to trochę dłużej...

ej_co_ty_odwalasz dodano: 18 sierpnia 2013

"Chętnie bym do was wyszedł, ale od trzech dni rozczulam się nad sobą i myślę, że potrwa to trochę dłużej..."

“Muszę żyć albo zawsze z Tobą  albo nigdy Cię nie oglądać.”

ej_co_ty_odwalasz dodano: 18 sierpnia 2013

“Muszę żyć albo zawsze z Tobą, albo nigdy Cię nie oglądać.”

„Czy nigdy nie uderzyło Cię  że po jednych ludziach zostaje Ci nuda i właśnie jakby zakalec w głowie  a po innych Ci żwawiej i świat jakiś ciekawszy i godzien uwagi?

ej_co_ty_odwalasz dodano: 18 sierpnia 2013

„Czy nigdy nie uderzyło Cię, że po jednych ludziach zostaje Ci nuda i właśnie jakby zakalec w głowie, a po innych Ci żwawiej i świat jakiś ciekawszy i godzien uwagi?"

Widzisz  to jest tak  że za każdym razem jestem w stanie mu wybaczyć  w każdy nowy dzień potrafię dać mu nową szansę  zapalam ten ogień ponownie  uśmiecham się  gdy wraca  choć dobrze wiemy  że powinnam być zła  powinnam ryczeć i resztkami sił wmawiać mu  że nie ma już w moim życiu dla niego miejsca.    nieracjonalnie

ej_co_ty_odwalasz dodano: 17 sierpnia 2013

Widzisz, to jest tak, że za każdym razem jestem w stanie mu wybaczyć, w każdy nowy dzień potrafię dać mu nową szansę, zapalam ten ogień ponownie, uśmiecham się, gdy wraca, choć dobrze wiemy, że powinnam być zła, powinnam ryczeć i resztkami sił wmawiać mu, że nie ma już w moim życiu dla niego miejsca. / nieracjonalnie
Autor cytatu: nieracjonalnie

Tak bardzo boję się stracić coś  co kocham  że nie chcę kochać niczego.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 16 sierpnia 2013

Tak bardzo boję się stracić coś, co kocham, że nie chcę kochać niczego.

 Ktoś odchodzi. I potem zostaniesz sam  z dziurą jak po kuli i możesz wlać w tę dziurę bardzo dużo  mnóstwo cudzych ciał  substancji i głosów  ale nie wypełnisz  nie zamkniesz  nie zabetonujesz.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 16 sierpnia 2013

"Ktoś odchodzi. I potem zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli i możesz wlać w tę dziurę bardzo dużo, mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz."

wiesz po twoim odejściu znalazła się odpowiedź na moje pytanie z dzieciństwa  że jednak można umierać  codziennie.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 16 sierpnia 2013

wiesz po twoim odejściu znalazła się odpowiedź na moje pytanie z dzieciństwa, że jednak można umierać codziennie.
Autor cytatu: whistle

 Jak człowiek naprawdę tak bardzo  bardzo zmarznie  to już nigdy się trząść nie przestaje.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 16 sierpnia 2013

"Jak człowiek naprawdę tak bardzo, bardzo zmarznie, to już nigdy się trząść nie przestaje."

Mianuję Cię moim powietrzem. Związkiem tlenu i azotu. Moim przetrwaniem.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 12 sierpnia 2013

Mianuję Cię moim powietrzem. Związkiem tlenu i azotu. Moim przetrwaniem.
Autor cytatu: niekoffana

Wyobraź sobie że zależy ci na kimś tak bardzo że wracając do domu patrzysz czy ten ktoś jest  piszesz do niego czekasz na wiadomość  promieniejesz w każdej sekundzie życia. Myślisz że jest dobrze że w końcu znalazłaś kogoś na kim możesz polegać  kto cie rozumie  myślisz że doczekałaś się czegoś pięknego  prawdziwego.. ale tak jest tylko w bajce  wyobraź sobie to rozczarowanie  że wszystko co mówił  pisał było kłamstwem  okazuje się że byłaś dla niego nikim.. że to wszystko było gówno warte  zwykłe słowa rzucone na wiatr  nic więcej. Boli prawda?

unloved_ dodano: 12 sierpnia 2013

Wyobraź sobie że zależy ci na kimś tak bardzo że wracając do domu patrzysz czy ten ktoś jest, piszesz do niego czekasz na wiadomość, promieniejesz w każdej sekundzie życia. Myślisz że jest dobrze że w końcu znalazłaś kogoś na kim możesz polegać, kto cie rozumie, myślisz że doczekałaś się czegoś pięknego, prawdziwego.. ale tak jest tylko w bajce, wyobraź sobie to rozczarowanie, że wszystko co mówił, pisał było kłamstwem, okazuje się że byłaś dla niego nikim.. że to wszystko było gówno warte, zwykłe słowa rzucone na wiatr, nic więcej. Boli prawda?

 Wycofać się  wycofać  natychmiast. Póki czas. Czas. Jeszcze jest czas. Chwila. Nic jeszcze nie zostało powiedziane. Nie przesądzone. Nie wypowiedziane  nie istnieje. Nie boli. Nie rani.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 11 sierpnia 2013

"Wycofać się, wycofać, natychmiast. Póki czas. Czas. Jeszcze jest czas. Chwila. Nic jeszcze nie zostało powiedziane. Nie przesądzone. Nie wypowiedziane- nie istnieje. Nie boli. Nie rani."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć