głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika umyj_dupe

  stary  masz taką ładną laskę  jest dobra w łóżku?   wiesz  zdanie są podzielone.

yezoo dodano: 1 luty 2012

- stary, masz taką ładną laskę, jest dobra w łóżku? - wiesz, zdanie są podzielone.

dzisiaj? nie widzę już sensu  łzy spływają po policzku  zakrywam dłońmi twarz  nie chcę  żeby widzieli jak płaczę. czuję ból  przez przełyk przeciska się kolejny milion słów  które być może już nigdy nie ujrzą światła dziennego  być może już nigdy nie powiem Ci  jak tęsknię  jak bardzo Cię potrzebuję i dziękuję Ci  że wciąż przy mnie jesteś  nie usłyszę już Twojego marudzenia  może już nigdy nie zadbasz o uśmiech na mojej twarzy  o to małe szczęście wypisane na ustach.   endoftime.

endoftime dodano: 1 luty 2012

dzisiaj? nie widzę już sensu, łzy spływają po policzku, zakrywam dłońmi twarz, nie chcę, żeby widzieli jak płaczę. czuję ból, przez przełyk przeciska się kolejny milion słów, które być może już nigdy nie ujrzą światła dziennego, być może już nigdy nie powiem Ci, jak tęsknię, jak bardzo Cię potrzebuję i dziękuję Ci, że wciąż przy mnie jesteś, nie usłyszę już Twojego marudzenia, może już nigdy nie zadbasz o uśmiech na mojej twarzy, o to małe szczęście wypisane na ustach. / endoftime.

Tak podobasz mi się.Nie tak bardzo jak myślisz.Tak możesz zamówić taksówke.Ja zapłace. Nie nie interesuje mnie sport.Tak jedziemy do Ciebie.Nie  nie przeszkadza mi bałagan.Tak jem śniadanie w łóżku.Nie musimy dużo rozmawiać. Nie opowiem wszystkiego znajomym.O której kończysz?

yezoo dodano: 1 luty 2012

Tak podobasz mi się.Nie tak bardzo jak myślisz.Tak możesz zamówić taksówke.Ja zapłace. Nie,nie interesuje mnie sport.Tak jedziemy do Ciebie.Nie, nie przeszkadza mi bałagan.Tak jem śniadanie w łóżku.Nie musimy dużo rozmawiać. Nie opowiem wszystkiego znajomym.O której kończysz?

mimo tego  że jakoś sobie radzę i jest mi dobrze jak jest  wolałabym dzielić życie z Nim.

yezoo dodano: 1 luty 2012

mimo tego, że jakoś sobie radzę i jest mi dobrze jak jest, wolałabym dzielić życie z Nim.

  ja kiedyś Kuba zrobię z Ciebie cygaro.   jak to cygaro?   no tata Mi kiedyś mówił  że najlepsze cygara są z Kuby.

yezoo dodano: 31 stycznia 2012

- ja kiedyś Kuba zrobię z Ciebie cygaro. - jak to cygaro? - no tata Mi kiedyś mówił, że najlepsze cygara są z Kuby.

 Chodzi Panu lodówka?  Tak  właśnie poszła po zakupy.

yezoo dodano: 31 stycznia 2012

-Chodzi Panu lodówka? -Tak, właśnie poszła po zakupy.

mam alergię na Twój ryj.

yezoo dodano: 31 stycznia 2012

mam alergię na Twój ryj.

Podobno jest to naukowo udowodnione  że gdy kobieta i mężczyzna śmieją się podczas stosunku to powstaje ładne i mądre dziecko. Szkoda  że Twoi rodzice o tym nie wiedzieli  D Zrobię tak w przyszłości . xDD Hahahaha .  D

mamba.x3 dodano: 31 stycznia 2012

Podobno jest to naukowo udowodnione, że gdy kobieta i mężczyzna śmieją się podczas stosunku to powstaje ładne i mądre dziecko. Szkoda, że Twoi rodzice o tym nie wiedzieli ;D Zrobię tak w przyszłości . xDD Hahahaha .; D ^^

8 planet   204 kraje  809 wysp   7 mórz   6 bilionów ludzi   a ja kurwa jestem singielką .

mamba.x3 dodano: 31 stycznia 2012

8 planet , 204 kraje, 809 wysp , 7 mórz , 6 bilionów ludzi , a ja kurwa jestem singielką .

nie wiem czemu byłam tak naiwna i pozwoliłam Ci wygrać.   Jula

yezoo dodano: 31 stycznia 2012

nie wiem czemu byłam tak naiwna i pozwoliłam Ci wygrać. [ Jula ]

tamten wieczór  pomieszanie zmysłów  idealny brak pohamowań  dotyk twojej dłoni  delikatnie sunącej wzdłuż kręgosłupa  wtedy? czas stanął jakby w bezruchu  plącząc ze sobą każdą z minut  wiesz.. wciąż pamiętam zapach tamtych chwil  wciąż pamiętam Ciebie.   endoftime.

endoftime dodano: 31 stycznia 2012

tamten wieczór, pomieszanie zmysłów, idealny brak pohamowań, dotyk twojej dłoni, delikatnie sunącej wzdłuż kręgosłupa, wtedy? czas stanął jakby w bezruchu, plącząc ze sobą każdą z minut, wiesz.. wciąż pamiętam zapach tamtych chwil, wciąż pamiętam Ciebie. / endoftime.

 na tym talerzyku były trzy ciasteczka. a teraz nie ma ani jednego ciasteczka.  niegrzeczny talerzyk. xD .

mamba.x3 dodano: 31 stycznia 2012

-na tym talerzyku były trzy ciasteczka. a teraz nie ma ani jednego ciasteczka. -niegrzeczny talerzyk. xD .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć