głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika umyj_dupe

często jest tak  że siedzę i zwijam się z bólu  a dokładniej z miłości.

kashiya dodano: 25 luty 2012

często jest tak, że siedzę i zwijam się z bólu, a dokładniej z miłości.

widzisz dupku  jest tyle facetów na świecie a ja wybrałam Ciebie  a ty i tak to masz w dupie.

kashiya dodano: 25 luty 2012

widzisz dupku, jest tyle facetów na świecie a ja wybrałam Ciebie, a ty i tak to masz w dupie.

powróciły motylki w brzuchu a wraz z nimi tysiące łez i nieprzespanych nocy.

kashiya dodano: 25 luty 2012

powróciły motylki w brzuchu a wraz z nimi tysiące łez i nieprzespanych nocy.

jak zawsze w sobotnie popołudnie wzięłam się za sprzątanie mieszkania. odkurzyłam salon  wytarłam kurze  nałożyłam nową pościel  idealnie ułożyłam perfumy w łazience  ugotowałam spaghetti  pozmywałam  a na koniec wyprowadziłam na spacer psa. po godzinnych rozmowach z czworonożnym przyjacielem  postanowiłam wrócić do domu. napełniłam ulubiony kubek zieloną herbatą  po czym biorąc do ręki książkę zajęłam miejsce w fotelu przykrywając nogi kocem. nie zdążyłam zaprzyjaźnić się z bohaterem  gdy nagle zaczął dzwonić telefon. podbiegłam odbierając ' halo? '   nikt nie odpowiadał. ' halo? ' powtórzyłam krzycząc głośniej. po chwili odłożyłam słuchawkę chcąc wrócić do kontynuowania książki  gdy usłyszałam dźwięk smsa. ' przepraszam  jeśli Cię zdenerwowałem. chciałem tylko usłyszeć Twój głos ' .  yezoo

yezoo dodano: 25 luty 2012

jak zawsze w sobotnie popołudnie wzięłam się za sprzątanie mieszkania. odkurzyłam salon, wytarłam kurze, nałożyłam nową pościel, idealnie ułożyłam perfumy w łazience, ugotowałam spaghetti, pozmywałam, a na koniec wyprowadziłam na spacer psa. po godzinnych rozmowach z czworonożnym przyjacielem, postanowiłam wrócić do domu. napełniłam ulubiony kubek zieloną herbatą, po czym biorąc do ręki książkę zajęłam miejsce w fotelu przykrywając nogi kocem. nie zdążyłam zaprzyjaźnić się z bohaterem, gdy nagle zaczął dzwonić telefon. podbiegłam odbierając ' halo? ' , nikt nie odpowiadał. ' halo? ' powtórzyłam krzycząc głośniej. po chwili odłożyłam słuchawkę chcąc wrócić do kontynuowania książki, gdy usłyszałam dźwięk smsa. ' przepraszam, jeśli Cię zdenerwowałem. chciałem tylko usłyszeć Twój głos ' .[ yezoo ]

Hitler  Bieber i Słoń trafiają do piekła. Spotkali siedzącego na tronie diabła  który pyta ich za co trafili do piekła. Hitler: Zabiłem 20 milionów ludzi i spowodowałem holokaust ludności żydowskiej. Diabeł: Dobrze! Siadaj po mojej prawej stronie! Bieber: Zatrułem świat muzyką z moim pedalskim głosikiem  który każdego wkurwia! Diabeł: Skurwiel z ciebie! Dobra robota  siadaj po lewej! Diabeł spojrzał na Słonia i pyta   a dlaczego Ty tu jesteś? Słoń: Dziwko  spierdalaj z mojego tronu!

mamba.x3 dodano: 25 luty 2012

Hitler, Bieber i Słoń trafiają do piekła. Spotkali siedzącego na tronie diabła, który pyta ich za co trafili do piekła. Hitler: Zabiłem 20 milionów ludzi i spowodowałem holokaust ludności żydowskiej. Diabeł: Dobrze! Siadaj po mojej prawej stronie! Bieber: Zatrułem świat muzyką z moim pedalskim głosikiem, który każdego wkurwia! Diabeł: Skurwiel z ciebie! Dobra robota, siadaj po lewej! Diabeł spojrzał na Słonia i pyta - a dlaczego Ty tu jesteś? Słoń: Dziwko, spierdalaj z mojego tronu!

a gdy za jakiś czas  dzieci zapytają Mnie o pierwszą  wielką miłość  mam nadzieję  że będę w stanie opowiedzieć im o Tobie.   yezoo

yezoo dodano: 25 luty 2012

a gdy za jakiś czas, dzieci zapytają Mnie o pierwszą, wielką miłość, mam nadzieję, że będę w stanie opowiedzieć im o Tobie. [ yezoo ]

kolejną dawkę nikotyny mieszam z tlenem   po brzegi wypełniam nią płuca. zatruwanie się od wewnątrz weszło mi w nawyk  to codzienne  powolne zabijanie się bez bólu przypadło do gustu. wieczorem znów dojdę do wniosku   że to przecież i tak nie ma sensu  znów będę krztusić się łzami  zaciągając się ostatkiem sił. bezbronny organizm podatny  na każdą nową ranę  serce do sedna przepełnione bólem  może nie wiesz  ale od pewnego czasu  dla mnie jedynym wyzwaniem by przetrwać to pierdolone życie  jest nieustanne starcie z nim samym  tak po prostu.. o kolejny oddech.   Endoftime.

endoftime dodano: 25 luty 2012

kolejną dawkę nikotyny mieszam z tlenem, po brzegi wypełniam nią płuca. zatruwanie się od wewnątrz weszło mi w nawyk, to codzienne, powolne zabijanie się bez bólu przypadło do gustu. wieczorem znów dojdę do wniosku, że to przecież i tak nie ma sensu, znów będę krztusić się łzami, zaciągając się ostatkiem sił. bezbronny organizm podatny, na każdą nową ranę, serce do sedna przepełnione bólem, może nie wiesz, ale od pewnego czasu, dla mnie jedynym wyzwaniem by przetrwać to pierdolone życie, jest nieustanne starcie z nim samym, tak po prostu.. o kolejny oddech. / Endoftime.

Zaopiekuj się Moim sercem – zostawiłam je przy Tobie.

yezoo dodano: 25 luty 2012

Zaopiekuj się Moim sercem – zostawiłam je przy Tobie.

Pragnęłam Go tak  jak pragnęłam powietrza  by oddychać. Nie był to wybór – ale konieczność.

yezoo dodano: 25 luty 2012

Pragnęłam Go tak, jak pragnęłam powietrza, by oddychać. Nie był to wybór – ale konieczność.

Czy moda na zawieszanie i odchodzenie z moblo powraca  ?

mamba.x3 dodano: 25 luty 2012

Czy moda na zawieszanie i odchodzenie z moblo powraca ?

Zakaz tylko zwiększa pragnienie.

yezoo dodano: 24 luty 2012

Zakaz tylko zwiększa pragnienie.

Niektórzy są jak gumisie ....trochę wypija i już podskakują.

mamba.x3 dodano: 24 luty 2012

Niektórzy są jak gumisie ....trochę wypija i już podskakują.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć