sly dodał komentarz: do wpisu |
8 lipca 2011 |
 |
myślałam , że prawdziwej przyjaźni nie można stracić . Widocznie ta nie była prawdziwa . Trudno uwierzyć że te wszystkie chwile - najwspanialsze chwile teraz bolą . Nigdy nie podejrzewała bym , że z ust osoby którą kochasz przyjacielsko mogą paść słowa których nie spodziewała byś się od najgorszego wroga . /sly
|
|
 |
I pojawia się osoba, bez której Ty już nie umiesz żyć. Bez której nie widzisz siebie. Osoba, która zmienia wszystko w twoim życiu. Dzięki niej jesteś szczęśliwa. Jest dla ciebie najważniejsza. Kocham Cię .. najbardziej na świecie ♥ .
|
|
 |
i kocham go tak, jak kocha kobieta, która widzi w swoim mężczyźnie raj...
|
|
 |
Do ostatniego tchu będziesz całym mym życiem
|
|
 |
i wiesz... teraz brakuje mi cię najbardziej. jest ciemno. zimno. siedzę popijając twoją ulubioną herbatę i zastanawiam się od kiedy wpoiłeś we mnie siebie. swoje nawyki. nawet te najmniejsze...kiedy.
|
|
 |
- Pakuj się.! wyjazd z mojego serca.! - ale ja dopiero co się wypakowałem..! - i w tym czasie zdążyłeś wybudować sobie domek letniskowy u innej i zostawić tam parę rzeczy.! w tym piżamę..
|
|
 |
♥ mój ♥ mój ♥ mój ♥ mój ♥ mój ♥
|
|
 |
'' PRZYTULMY SIĘ JAK KIEDYŚ " - tymbark dobrze wiedział, czego chcę./retrospekcyjna
|
|
 |
i zrobię tak , że kiedyś przejdziesz obok mnie i pomyślisz sobie `kurwa co ja straciłem`.
|
|
 |
moi znajomi palą z fifki , kręcą skręty lubią duże kieliszki i fajne panienki .
|
|
 |
Wspomnienia bolą. W chuj / i.need.you
|
|
|
|