głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tysiacenieogarnietychmysli

Mówi Ci że jesteś śliczna  wtedy gdy Ty się nie wymalowałaś  nie uczesałaś i jesteś w rozciągniętym dresie.

zlodziejka.marzen.x3 dodano: 5 września 2013

Mówi Ci że jesteś śliczna, wtedy gdy Ty się nie wymalowałaś, nie uczesałaś i jesteś w rozciągniętym dresie.

Nie jestem nawet blisko perfekcji. Jem kiedy się nudzę. Często się zakochuję. Mam przyjaciół i wrogów. Mam problemy i wspomnienia. I to jest życie... Żyj  kochaj i ucz się.

zlodziejka.marzen.x3 dodano: 5 września 2013

Nie jestem nawet blisko perfekcji. Jem kiedy się nudzę. Często się zakochuję. Mam przyjaciół i wrogów. Mam problemy i wspomnienia. I to jest życie... Żyj, kochaj i ucz się.

Wybaczaliśmy sobie to czego normalny człowiek nie powinien wybaczyć drugiemu. Byliśmy nienormalni  wiem.

zlodziejka.marzen.x3 dodano: 5 września 2013

Wybaczaliśmy sobie to czego normalny człowiek nie powinien wybaczyć drugiemu. Byliśmy nienormalni, wiem.

Zanim Cię spotkałam  nie wiedziałam  co to znaczy spojrzeć na kogoś i po prostu uśmiechać się bez powodu.

zlodziejka.marzen.x3 dodano: 5 września 2013

Zanim Cię spotkałam, nie wiedziałam, co to znaczy spojrzeć na kogoś i po prostu uśmiechać się bez powodu.

Tak mogę powiedzieć otwarcie  że jestem SZCZĘŚLIWA ! :  I wiem  że często narzekam  ale są ludzie którzy mają gorzej ! Więc należy cieszyć się tym co się ma  bo czasami mamy na prawdę dużo  lecz tego nie dostrzegamy !

katherinex3 dodano: 5 września 2013

Tak mogę powiedzieć otwarcie, że jestem SZCZĘŚLIWA ! :) I wiem, że często narzekam, ale są ludzie którzy mają gorzej ! Więc należy cieszyć się tym co się ma, bo czasami mamy na prawdę dużo, lecz tego nie dostrzegamy !

A czasem nie mam już sił. Tak po prostu. Czasem się poddaje. Nie wytrzymuję. Czasem to wszystko  ten cały syf mnie przerasta.

katherinex3 dodano: 5 września 2013

A czasem nie mam już sił. Tak po prostu. Czasem się poddaje. Nie wytrzymuję. Czasem to wszystko, ten cały syf mnie przerasta.

Mam najwspanialszych przyjaciół na świecie ! ♥

katherinex3 dodano: 5 września 2013

Mam najwspanialszych przyjaciół na świecie ! ♥

Tak  Jego wzrok sprawia  że odlatuje.Tak  nie muszę przy Nim niczego udawać.♥

katherinex3 dodano: 5 września 2013

Tak, Jego wzrok sprawia, że odlatuje.Tak, nie muszę przy Nim niczego udawać.♥

Wcale nie chodzi o fizyczność  o namiętne pocałunki i dotyk  który sprawia  że masz gęsią skórkę na całym ciele. To wszystko jest ważne  ale nie najważniejsze.Chodzi o to  żeby mieć w drugiej osobie partnera  kogoś  kto Cię wspiera bez względu na wszystko  kto Cię zrozumie  nawet jeśli ma odmienne zdanie. Chodzi o to  żebyście dyskutowali  kłócili się  bronili swoich poglądów  żebyście poznawali swoje pasje  nie zamykali się w czterech ścianach  ma być ciekawie  ma się dziać.Chodzi o to  by spotkać taką osobę  która sprawi  że będziesz chciał być lepszym człowiekiem. I która Ci w tym pomoże.

katherinex3 dodano: 5 września 2013

Wcale nie chodzi o fizyczność, o namiętne pocałunki i dotyk, który sprawia, że masz gęsią skórkę na całym ciele. To wszystko jest ważne, ale nie najważniejsze.Chodzi o to, żeby mieć w drugiej osobie partnera, kogoś, kto Cię wspiera bez względu na wszystko, kto Cię zrozumie, nawet jeśli ma odmienne zdanie. Chodzi o to, żebyście dyskutowali, kłócili się, bronili swoich poglądów, żebyście poznawali swoje pasje, nie zamykali się w czterech ścianach, ma być ciekawie, ma się dziać.Chodzi o to, by spotkać taką osobę, która sprawi, że będziesz chciał być lepszym człowiekiem. I która Ci w tym pomoże.

Przyznaję. Myślę o Tobie codziennie  w każdej sekundzie.Uwielbiam o Tobie mówić  kiedy Cię przytulam marze o tym  żeby nigdy Cię już nie wypuścić z rąk.Śnię o Tobie każdej nocy  gorączkuję jak Cię widze i jestem zupełnie  nieodwołalnie zakochana.

zlodziejka.marzen.x3 dodano: 5 września 2013

Przyznaję. Myślę o Tobie codziennie, w każdej sekundzie.Uwielbiam o Tobie mówić, kiedy Cię przytulam marze o tym, żeby nigdy Cię już nie wypuścić z rąk.Śnię o Tobie każdej nocy, gorączkuję jak Cię widze i jestem zupełnie, nieodwołalnie zakochana.

Ufam Tobie bo wyróżniasz się z tłumu. Ktoś tak chciał pewnie jakiś los  By Twój głos uspokajał mnie jak święty krąg.

zlodziejka.marzen.x3 dodano: 5 września 2013

Ufam Tobie bo wyróżniasz się z tłumu. Ktoś tak chciał pewnie jakiś los, By Twój głos uspokajał mnie jak święty krąg.

Bezcenna jest twoja mina  kiedy bawisz się moim telefonem  a wchodząc w wiadomości nie znajdujesz żadnych oprócz tych od ciebie.

zlodziejka.marzen.x3 dodano: 5 września 2013

Bezcenna jest twoja mina, kiedy bawisz się moim telefonem, a wchodząc w wiadomości nie znajdujesz żadnych oprócz tych od ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć