głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tymothy

Ona jest trudna  ale jeśli będziesz się starał  będziesz jej wart.

elwira12345 dodano: 21 sierpnia 2011

Ona jest trudna, ale jeśli będziesz się starał, będziesz jej wart.

  jesteśmy młodzi   łapmy chwilę   pytasz po co ? na pewno będzie spoko   raz się żyje .    onajestkurwa

elwira12345 dodano: 21 sierpnia 2011

, jesteśmy młodzi , łapmy chwilę , pytasz po co ? na pewno będzie spoko , raz się żyje . // onajestkurwa

lepiej żebyś pił niż palił   twierdzi społeczeństwo . z tym   że ziele to spokój   a alkohol to szaleństwo .    onajestkurwa

elwira12345 dodano: 21 sierpnia 2011

lepiej żebyś pił niż palił - twierdzi społeczeństwo . z tym , że ziele to spokój , a alkohol to szaleństwo . // onajestkurwa

kobieta wymaga wszystkiego od jednego mężczyzny . mężczyzna wymaga jednego od wszystkich kobiet .   onajest kurwa

elwira12345 dodano: 21 sierpnia 2011

kobieta wymaga wszystkiego od jednego mężczyzny . mężczyzna wymaga jednego od wszystkich kobiet . / onajest kurwa

 Zbyt zimna by zostać wiosną   zbyt wulgarna by być bogiem

elwira12345 dodano: 19 sierpnia 2011

 Zbyt zimna by zostać wiosną , zbyt wulgarna by być bogiem

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem  pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym  że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie  ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej.  ?

zozolandia dodano: 19 sierpnia 2011

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej. /?

moje teksty zozolandia dodał komentarz: moje do wpisu 19 sierpnia 2011
 masz małe cycki.  cieszmy się z małych rzeczy   ?

zozolandia dodano: 19 sierpnia 2011

-masz małe cycki. -cieszmy się z małych rzeczy /?

Pozdrowienia z Wyjebanemamnatogdziespedzilisciewakacje .

zozolandia dodano: 19 sierpnia 2011

Pozdrowienia z Wyjebanemamnatogdziespedzilisciewakacje .

jestem kobietą. i mam prawo mieć zły humor. bez powodu!

cwaniura dodano: 19 sierpnia 2011

jestem kobietą. i mam prawo mieć zły humor. bez powodu!

kobieca psychika tak naprawdę nie jest skomplikowana proszę Pana   albo kobieta bardzo kocha  mniej bardziej kocha  normalnie kocha  wcale nie kocha  lubi ale bardzo  lubi prawie wcale albo nienawidzi   proste nieprawdaż ?

cwaniura dodano: 19 sierpnia 2011

kobieca psychika tak naprawdę nie jest skomplikowana proszę Pana, albo kobieta bardzo kocha, mniej bardziej kocha, normalnie kocha, wcale nie kocha, lubi ale bardzo, lubi prawie wcale albo nienawidzi, proste nieprawdaż ?

 Jesteś bardzo piękna.  Piękne osoby nie wyglądają dobrze same.  Ty też potrzebujesz pary.Bóg stworzył wszystko w parach.Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście.  Rzeka ma dwa brzegi.Mamy dwoje oczu   dwie ręce.Wszystko ma parę.Dlaczego ty miałabyś być sama?   Ponieważ jest tylko jedno serce.

cwaniura dodano: 19 sierpnia 2011

-Jesteś bardzo piękna. Piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary.Bóg stworzył wszystko w parach.Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. Rzeka ma dwa brzegi.Mamy dwoje oczu, dwie ręce.Wszystko ma parę.Dlaczego ty miałabyś być sama? -Ponieważ jest tylko jedno serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć