głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tymbaarkowaaa

Stoję przed lustrem i zastanawiam się co jest takiego we mnie  w moich oczach  a może w krwi  że zasłużyłem na karę  która ma trwać całe życie. Czemu zostałem skreślony jak źle napisany wyraz? Przecież to nie ja trzymałem długopis  nie ja pisałem każdą literę  nie ja źle się stworzyłem. Co sprawia  że ludzie widzą we mnie niepotrzebny przedmiot  który ciąży i zajmuje miejsce? Czemu tak się dzieje  że tak szybko zostaje oceniony  przez to  że ktoś mnie podarł na kawałki i wyrzucił jak śmiecia? Czemu teraz wszyscy widzą we mnie śmiecia i umieszczają mnie do w koszu? Czemu przez jedną osobę ludzie nie widzą we mnie człowieka? Przecież wyglądam jak oni. Jak każdy inny człowiek. Czemu błądzić jest rzeczą ludzką  mi nie wolno? Czemu każda moja porażka to Wasz powód do wbijania gwoździ do mojej trumny? Może i masz rację  może masz prawo wbić we mnie tusz robiąc we mnie dziurę  zgnieść i wyrzucić do kubła na odpady mówiąc: przecież to tylko śmieć.

skejter dodano: 25 kwietnia 2013

Stoję przed lustrem i zastanawiam się co jest takiego we mnie, w moich oczach, a może w krwi, że zasłużyłem na karę, która ma trwać całe życie. Czemu zostałem skreślony jak źle napisany wyraz? Przecież to nie ja trzymałem długopis, nie ja pisałem każdą literę, nie ja źle się stworzyłem. Co sprawia, że ludzie widzą we mnie niepotrzebny przedmiot, który ciąży i zajmuje miejsce? Czemu tak się dzieje, że tak szybko zostaje oceniony, przez to, że ktoś mnie podarł na kawałki i wyrzucił jak śmiecia? Czemu teraz wszyscy widzą we mnie śmiecia i umieszczają mnie do w koszu? Czemu przez jedną osobę ludzie nie widzą we mnie człowieka? Przecież wyglądam jak oni. Jak każdy inny człowiek. Czemu błądzić jest rzeczą ludzką, mi nie wolno? Czemu każda moja porażka to Wasz powód do wbijania gwoździ do mojej trumny? Może i masz rację, może masz prawo wbić we mnie tusz robiąc we mnie dziurę, zgnieść i wyrzucić do kubła na odpady mówiąc: przecież to tylko śmieć.

Zgaśniesz szybciej niż fajka w moich ustach. esperer

esperer dodano: 25 kwietnia 2013

Zgaśniesz szybciej niż fajka w moich ustach./esperer

Pytają mnie jak się czuję. Sama chciałabym to wiedzieć. Sama chciałabym odpowiedzieć  Czuję się świetnie  dziękuję   albo  Ostatnio beznadziejnie  a co u Ciebie? . Wszystko jest lepsze od rzeczywistego  kurwa  nie wiem co ze mną   wszystko jest lepsze od tej niepewności. esperer

esperer dodano: 25 kwietnia 2013

Pytają mnie jak się czuję. Sama chciałabym to wiedzieć. Sama chciałabym odpowiedzieć "Czuję się świetnie, dziękuję", albo "Ostatnio beznadziejnie, a co u Ciebie?". Wszystko jest lepsze od rzeczywistego "kurwa, nie wiem co ze mną", wszystko jest lepsze od tej niepewności./esperer

W co wierzysz? W miłość do końca życia? W Boga? W przyjaźń? W siebie? Nieważne. Nalej sobie kieliszek i wypij za to. Podziękuj  że to masz  że nie jesteś sam  że masz oparcie  że ktoś się o Ciebie troszczy. Wypij i uśmiechnij się. Niektórzy nie mają niczego. Są samotni  niekochani  bez wiary. Pomyśl o tych  o których nie myśli nikt. Wypij za nich. A gdy za drugim razem pokłócisz się z przyjacielem  nie mów  że straciłeś wszystko   w końcu masz przy sobie tak wiele. Co mają zrobić ci  którzy już na starcie byli przegrani? Dokąd mają pójść samotni? Z kim porozmawiać szeptem  gdy puste cztery ściany  tak bardzo uwierają w ciszy? Komu powiedzieć 'kocham'  gdy nie ma się nikogo? Jak wstać i walczyć  jeśli nie wierzy się w siebie?   yezoo

yezoo dodano: 24 kwietnia 2013

W co wierzysz? W miłość do końca życia? W Boga? W przyjaźń? W siebie? Nieważne. Nalej sobie kieliszek i wypij za to. Podziękuj, że to masz, że nie jesteś sam, że masz oparcie, że ktoś się o Ciebie troszczy. Wypij i uśmiechnij się. Niektórzy nie mają niczego. Są samotni, niekochani, bez wiary. Pomyśl o tych, o których nie myśli nikt. Wypij za nich. A gdy za drugim razem pokłócisz się z przyjacielem, nie mów, że straciłeś wszystko - w końcu masz przy sobie tak wiele. Co mają zrobić ci, którzy już na starcie byli przegrani? Dokąd mają pójść samotni? Z kim porozmawiać szeptem, gdy puste cztery ściany, tak bardzo uwierają w ciszy? Komu powiedzieć 'kocham', gdy nie ma się nikogo? Jak wstać i walczyć, jeśli nie wierzy się w siebie? [ yezoo ]

Trochę boli  że to wszystko  te wielkie słowa  obietnice  deklaracje  niesamowite zaufanie  przeżycie razem wszystkiego co możliwe  plany  rozmowy  uczucia  nas przerosły  znowu  jak wtedy gdy mieliśmy po 14 lat  trochę boli  że zawiedliśmy samych siebie  przecież byliśmy tak pewni  tak zdecydowani  przekonani o tym  że będziemy się kochać wiecznie  że to na zawsze  że największe  jedyne  niesamowite  niepowtarzalne i przeznaczone  trochę boli  fakt  że umarliśmy  że wypaliliśmy się  że przestaliśmy kochać  boli  bo skoro nie można wierzyć już samemu sobie  ufać  że wiemy czego chcemy  co kochamy i co będziemy kochać  to co pozostaje ? Boli kurewsko.

niecalkiemludzka dodano: 24 kwietnia 2013

Trochę boli, że to wszystko, te wielkie słowa, obietnice, deklaracje, niesamowite zaufanie, przeżycie razem wszystkiego co możliwe, plany, rozmowy, uczucia, nas przerosły, znowu, jak wtedy gdy mieliśmy po 14 lat, trochę boli, że zawiedliśmy samych siebie, przecież byliśmy tak pewni, tak zdecydowani, przekonani o tym, że będziemy się kochać wiecznie, że to na zawsze, że największe, jedyne, niesamowite, niepowtarzalne i przeznaczone, trochę boli, fakt, że umarliśmy, że wypaliliśmy się, że przestaliśmy kochać, boli, bo skoro nie można wierzyć już samemu sobie, ufać, że wiemy czego chcemy, co kochamy i co będziemy kochać, to co pozostaje ? Boli kurewsko.

Podchodzę do niego  ba  śmieszne  ja podbiegam  mała  stęskniona  przestraszona  wchodzę mu na kolana  opieram głowę na jego ramieniu  a on bez słowa obejmuje mnie  ochrania  przytula  całuje w czoło i czuję jak zaczyna się kołysać  och  nikt nigdy wcześniej mnie nie kołysał  w niczyim dotyku nie było jeszcze tyle ciepła  nikt nigdy nie rozumiał jak słaba jestem  nikt nie był dla mnie taki ja on  och kurwa  w każdym razie nikt od dawna.

niecalkiemludzka dodano: 24 kwietnia 2013

Podchodzę do niego, ba, śmieszne, ja podbiegam, mała, stęskniona, przestraszona, wchodzę mu na kolana, opieram głowę na jego ramieniu, a on bez słowa obejmuje mnie, ochrania, przytula, całuje w czoło i czuję jak zaczyna się kołysać, och, nikt nigdy wcześniej mnie nie kołysał, w niczyim dotyku nie było jeszcze tyle ciepła, nikt nigdy nie rozumiał jak słaba jestem, nikt nie był dla mnie taki ja on, och kurwa, w każdym razie nikt od dawna.

Oto moje nastroje  myśli  poczucie humoru  moje włosy  oczy  dłonie  uda  moja leniwa krew  moje żebra  łopatki  rozkołatane serce  mój gust  uśmiech  ulubione piosenki  mój pech  alkoholizm i cynizm  moje chamstwo  moja miłość  wszystko  proszę  weź  mam nadzieję  że chociaż Ty jeden będziesz wiedział  co z tym wszystkim zrobić  bo szczerze  to nawet ja nie mam pojęcia.

niecalkiemludzka dodano: 24 kwietnia 2013

Oto moje nastroje, myśli, poczucie humoru, moje włosy, oczy, dłonie, uda, moja leniwa krew, moje żebra, łopatki, rozkołatane serce, mój gust, uśmiech, ulubione piosenki, mój pech, alkoholizm i cynizm, moje chamstwo, moja miłość, wszystko, proszę, weź, mam nadzieję, że chociaż Ty jeden będziesz wiedział, co z tym wszystkim zrobić, bo szczerze, to nawet ja nie mam pojęcia.

Myślisz  że jest dobrze  a potem rzeczywistość wali Cię w pysk  znowu leżysz na podłodze i nie możesz odnaleźć siebie. esperer

esperer dodano: 24 kwietnia 2013

Myślisz, że jest dobrze, a potem rzeczywistość wali Cię w pysk, znowu leżysz na podłodze i nie możesz odnaleźć siebie./esperer

Żyliśmy intensywnie  więc czemu się dziwisz  że tak szybko się wypaliliśmy?  esperer

esperer dodano: 23 kwietnia 2013

Żyliśmy intensywnie, więc czemu się dziwisz, że tak szybko się wypaliliśmy? /esperer

Nie chcę być już dziewczyną  której pragniesz. Chcę być wreszcie sobą dla kogoś kto właśnie taką mnie pokocha. esperer

esperer dodano: 23 kwietnia 2013

Nie chcę być już dziewczyną, której pragniesz. Chcę być wreszcie sobą dla kogoś kto właśnie taką mnie pokocha./esperer

Mnie już nie ma. Dla Ciebie umarłam  im prędzej to ogarniesz tym lepiej. esperer

esperer dodano: 22 kwietnia 2013

Mnie już nie ma. Dla Ciebie umarłam, im prędzej to ogarniesz tym lepiej./esperer

Budzisz się obok niego  on szramy na plecach  Ty czerwone ślady w tych najbardziej ukrytych miejscach. Wstajesz  naciągasz tą seksowną bieliznę  którą wczoraj ściągał z taką pasją. Spodnie  bluzka  buty  zgarniasz torebkę i nawet nie łudzisz się  że odprowadzi Cię do taksówki. Zresztą co miałabyś mu powiedzieć? Nie łączy Was nic oprócz seksu  oprócz tych kilku wspólnych uniesień. Wychodzisz i nie wracasz  zostawiasz swój ból u każdego po trochę. esperer

esperer dodano: 22 kwietnia 2013

Budzisz się obok niego, on szramy na plecach, Ty czerwone ślady w tych najbardziej ukrytych miejscach. Wstajesz, naciągasz tą seksowną bieliznę, którą wczoraj ściągał z taką pasją. Spodnie, bluzka, buty, zgarniasz torebkę i nawet nie łudzisz się, że odprowadzi Cię do taksówki. Zresztą co miałabyś mu powiedzieć? Nie łączy Was nic oprócz seksu, oprócz tych kilku wspólnych uniesień. Wychodzisz i nie wracasz, zostawiasz swój ból u każdego po trochę./esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć