głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ty_ulubionygatunekheroiny

  3333 teksty mrs_porazka dodał komentarz: < 3333 do wpisu 31 października 2011
I już nie wiem czy bardziej wkurwia mnie fakt  że Go kocham i nie mogę przestać  czy to  że jest tak daleko i nie wiem co On czuje. Czasem zastanawiam się co by zrobił jakbym chciała odejść. Czy by mnie zatrzymał  czy pozwolił popełnić błąd. Czy by tęsknił. Zastanawiam się czy myśli o mnie czasem  czy nawet bardzo często. Zastanawiam się czy kocha mnie  czy inną. Mam w głowie mętlik  ale wiem  że jest dla mnie całym światem. Słońcem  wodą  wiatrem  latem. Czy ja znaczę dla Niego tyle co nic  czy może więcej. Zastanawiam się czy jest gotów powiedzieć mi prawdę  czy będzie kłamał mi w oczy.

mrs_porazka dodano: 31 października 2011

I już nie wiem czy bardziej wkurwia mnie fakt, że Go kocham i nie mogę przestać, czy to, że jest tak daleko i nie wiem co On czuje. Czasem zastanawiam się co by zrobił jakbym chciała odejść. Czy by mnie zatrzymał, czy pozwolił popełnić błąd. Czy by tęsknił. Zastanawiam się czy myśli o mnie czasem, czy nawet bardzo często. Zastanawiam się czy kocha mnie, czy inną. Mam w głowie mętlik, ale wiem, że jest dla mnie całym światem. Słońcem, wodą, wiatrem, latem. Czy ja znaczę dla Niego tyle co nic, czy może więcej. Zastanawiam się czy jest gotów powiedzieć mi prawdę, czy będzie kłamał mi w oczy.

nie musisz się mnie uczyć. nie musisz wiedzieć o której jadam śniadanie i kładę się spać. nie musisz pamiętać o moich urodzinach i dawać mi prezentów. nie musisz robić mi herbaty i przykrywać kocykiem. nie musisz kupować mi róż i całować w dłonie. proszę  po prostu mnie kochaj.

fuckyouwhore dodano: 31 października 2011

nie musisz się mnie uczyć. nie musisz wiedzieć o której jadam śniadanie i kładę się spać. nie musisz pamiętać o moich urodzinach i dawać mi prezentów. nie musisz robić mi herbaty i przykrywać kocykiem. nie musisz kupować mi róż i całować w dłonie. proszę, po prostu mnie kochaj.

My musimy dół kopać by rozmawiać na Twoim poziomie.   d teksty fuckyouwhore dodał komentarz: My musimy dół kopać by rozmawiać na Twoim poziomie. ; d do wpisu 31 października 2011
Rozpierdalają mnie te wiadomości  się naśmiałam w chuj  d yy  Ty bunia kurwa weź spierdalaj  ciesz się że choć ktoś wziął Twój wpis. Na chuj jej wrzucasz o jeden wpis? JEDYNYM PUSTAKIEM TO JESTEŚ TY! siema. teksty fuckyouwhore dodał komentarz: Rozpierdalają mnie te wiadomości, się naśmiałam w chuj ;d yy, Ty bunia kurwa weź spierdalaj, ciesz się że choć ktoś wziął Twój wpis. Na chuj jej wrzucasz o jeden wpis? JEDYNYM PUSTAKIEM TO JESTEŚ TY! siema. do wpisu 31 października 2011
jak dobrze mieć znów najcudowniejszego przyjaciela przy sobie.

mrs_porazka dodano: 31 października 2011

jak dobrze mieć znów najcudowniejszego przyjaciela przy sobie.

W Tobie jest mój cały świat.

mrs_porazka dodano: 31 października 2011

W Tobie jest mój cały świat.

Człowieku  ogarnij ja nie będę czekać na Ciebie do końca życia.   fuckyouwhore

fuckyouwhore dodano: 31 października 2011

Człowieku, ogarnij ja nie będę czekać na Ciebie do końca życia. | fuckyouwhore

Nawet nie wiesz jak zatruwasz mi życie.   Stostostopro .

iamonlysweetdream dodano: 31 października 2011

Nawet nie wiesz jak zatruwasz mi życie. / Stostostopro .

pomyślał to ostatnie picie od jutra koniec i zaczynam ogarniać życie

iamonlysweetdream dodano: 31 października 2011

pomyślał to ostatnie picie od jutra koniec i zaczynam ogarniać życie

Jak zaczynam wszystko od początku  to znowu Ty się pojawiasz.   fuckyouwhore

fuckyouwhore dodano: 31 października 2011

Jak zaczynam wszystko od początku, to znowu Ty się pojawiasz. | fuckyouwhore

Nie umiem ułożyć myśli  jest ich za dużo.   Stostostopro .

iamonlysweetdream dodano: 31 października 2011

Nie umiem ułożyć myśli, jest ich za dużo. / Stostostopro .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć