głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika twojeszczesciew_bletce

paliłem ciągle topy kiedy byłem sam poryło trochę banię miałem własny świat

cpun dodano: 2 dni temu

paliłem ciągle topy, kiedy byłem sam, poryło trochę banię, miałem własny świat

 Czasem wybucham wiem o tym. Czasem nie słucham wiem o tym. Nigdy nie ufam wiem o tym ale nic nie uspokaja mnie tak jak twój dotyk .

kavu_zet dodano: 3 dni temu

"Czasem wybucham, wiem o tym. Czasem nie słucham, wiem o tym. Nigdy nie ufam, wiem o tym, ale nic nie uspokaja mnie tak jak twój dotyk".

 By osiągnąć sukces muszę tylko duszę dać w zastaw

kavu_zet dodano: 4 dni temu

"By osiągnąć sukces, muszę tylko duszę dać w zastaw"

Gdy byłam młodsza po każdym dłuższym cierpieniu przychodził bardzo dobry czas. Teraz nie widzę nawet światełka w tunelu który poinformowałby mnie że w końcu będzie dobrze. Wciąż ta pieprzona ciemność.

estate dodano: 4 dni temu

Gdy byłam młodsza, po każdym dłuższym cierpieniu przychodził bardzo dobry czas. Teraz nie widzę nawet światełka w tunelu, który poinformowałby mnie, że w końcu będzie dobrze. Wciąż ta pieprzona ciemność.

W zeszłym roku o tej porze to miałam wszystko czego mogłam sobie wymarzyć. Szczęśliwą rodzinę fantastycznych znajomych i przyjaciół najwspanialszego chłopaka chęci chodzenia do szkoły długoterminowe plany a dziś? Z tego wszystkiego to została mi pieprzona przeszłość która goni mnie na każdym kroku i przypomina jak bardzo jestem spierdolona. Na dodatek pojawiają się wyłącznie ludzie którzy nie wiedzą czego chcą ode mnie. Czy naprawdę nie zasługiwałam na zeszłoroczne idealne życie?

estate dodano: 4 dni temu

W zeszłym roku o tej porze to miałam wszystko, czego mogłam sobie wymarzyć. Szczęśliwą rodzinę, fantastycznych znajomych i przyjaciół, najwspanialszego chłopaka, chęci chodzenia do szkoły, długoterminowe plany, a dziś? Z tego wszystkiego to została mi pieprzona przeszłość, która goni mnie na każdym kroku i przypomina, jak bardzo jestem spierdolona. Na dodatek pojawiają się wyłącznie ludzie, którzy nie wiedzą, czego chcą ode mnie. Czy naprawdę nie zasługiwałam na zeszłoroczne, idealne życie?

Wczoraj zakochałam się w Tobie. Dziś cały czas kocham.  Jutro wciąż nie przestanę bo wiem że ja w jednej chwili pokochałam Cię na zawsze.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Wczoraj zakochałam się w Tobie. Dziś cały czas kocham. Jutro wciąż nie przestanę, bo wiem, że ja w jednej chwili pokochałam Cię na zawsze.

Mózg jest najbardziej niezwykłym organem człowieka. Pracuje 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Od chwili urodzenia do momentu kiedy się zakochasz.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Mózg jest najbardziej niezwykłym organem człowieka. Pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Od chwili urodzenia do momentu kiedy się zakochasz.

 Krytykuj mnie kiedy będziesz na moim poziomie. Póki co możesz podziwiać.    Harvey Specter

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

"Krytykuj mnie kiedy będziesz na moim poziomie. Póki co możesz podziwiać." - Harvey Specter

 Nie planuj tego co ma być za pięć lat. Życie jest nieprzewidywalne może się potoczyć zupełnie inaczej niż oczekujesz. Najpierw zacznij od 5 miesięcy czy pół roku aby mieć do czego dążyć. I nie martw się na zapas co będzie za parę lat. Obiecam ci jedno poradzisz sobie tak jak robiłaś do do tej pory.    Skydelan

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

"Nie planuj tego, co ma być za pięć lat. Życie jest nieprzewidywalne, może się potoczyć zupełnie inaczej niż oczekujesz. Najpierw zacznij od 5 miesięcy, czy pół roku, aby mieć do czego dążyć. I nie martw się na zapas, co będzie za parę lat. Obiecam ci jedno, poradzisz sobie, tak jak robiłaś do do tej pory." - Skydelan

Nie daj sobie zrobić szamba z życia i nie spieprz go sobie z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. Czasem zamiast zadowalać się okruchami z podłogi lepiej poczekać na kogoś kto oprze Cię o pieprzony blat w kuchni a nad ranem przygotuje na nim śniadanie i przyniesie je do łóżka.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Nie daj sobie zrobić szamba z życia i nie spieprz go sobie z kimś kto do miłości jeszcze nie dorósł i nie wiadomo czy kiedykolwiek dorośnie. Czasem zamiast zadowalać się okruchami z podłogi lepiej poczekać na kogoś kto oprze Cię o pieprzony blat w kuchni, a nad ranem przygotuje na nim śniadanie i przyniesie je do łóżka.

 Nie jestem ideałem  mylę się popełniam błędy i ponoszę porażki. Mogę mieć gorszy dzień ale to tylko dzień. Kolejnego poranka wstaję i chcę znów walczyć o swoje marzenia. Wierzę w ciężką pracę i codziennie intensywnie zapierdalam na swój sukces. W końcu marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Dzisiaj już nie popełnię tych samych błędów co wczoraj dlatego właśnie nigdy nie przegrywam. Albo wygrywam albo się uczę...   Rafał Wicijowski

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

"Nie jestem ideałem - mylę się, popełniam błędy i ponoszę porażki. Mogę mieć gorszy dzień, ale to tylko dzień. Kolejnego poranka wstaję i chcę znów walczyć o swoje marzenia. Wierzę w ciężką pracę i codziennie intensywnie zapierdalam na swój sukces. W końcu marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Dzisiaj już nie popełnię tych samych błędów co wczoraj, dlatego właśnie nigdy nie przegrywam. Albo wygrywam, albo się uczę..." / Rafał Wicijowski

„Na koniec nie będą mnie bolały słowa wrogów lecz milczenie przyjaciół.”  Martin Luther King

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

„Na koniec nie będą mnie bolały słowa wrogów, lecz milczenie przyjaciół.” Martin Luther King

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV