głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika twojeszczesciew_bletce

Nie kupuje wymuszonego uśmiechu dla mnie to słaby retusz.  …  Nikt już nie odwiedza mnie teraz raczej się zwiedza mnie. Młodzi ludzie teraz nie patrzą na mnie jak trzeba wiesz. Nie odbieram też nieznajomych i nie ma mnie kiedy wydzwaniają po latach żeby najebać się.

czarna-mamba dodano: dziś o 01:10

Nie kupuje wymuszonego uśmiechu, dla mnie to słaby retusz. (…) Nikt już nie odwiedza mnie, teraz raczej się zwiedza mnie. Młodzi ludzie teraz nie patrzą na mnie jak trzeba, wiesz. Nie odbieram też nieznajomych i nie ma mnie, kiedy wydzwaniają po latach, żeby najebać się.

Szkoda czasu na tych co mają tylko przyjazne miny. Miny mają tylko przyjazne miny. Kpiny charaktery jak plasteliny.

czarna-mamba dodano: dziś o 01:08

Szkoda czasu na tych, co mają tylko przyjazne miny. Miny, mają tylko przyjazne miny. Kpiny, charaktery jak plasteliny.

znam wielu ludzi którzy woleli nie widzieć niektórych momentów życia które przeżyli wytrwale

czarna-mamba dodano: dziś o 01:05

znam wielu ludzi, którzy woleli nie widzieć niektórych momentów życia, które przeżyli wytrwale

 … innymi słowy: za bardzo chyba kocham życie by po prostu zwątpić i zawiązać sobie stryczek. a blizn w psychice jak maków pod Monte Cassino nic tylko przerobić na opium zażyć i odpłynąć.

czarna-mamba dodano: dziś o 01:04

(…) innymi słowy: za bardzo chyba kocham życie, by po prostu zwątpić i zawiązać sobie stryczek. a blizn w psychice jak maków pod Monte Cassino, nic tylko przerobić na opium, zażyć i odpłynąć.

Mam ochotę zabić za niepunktualność wtedy pierwsza bym sobie musiała poderżnąć gardło. O matko! Znów mi coś wypadło do cholery prawdopodobnie na swój pogrzeb przyniosę L4.

czarna-mamba dodano: dziś o 01:00

Mam ochotę zabić za niepunktualność, wtedy pierwsza bym sobie musiała poderżnąć gardło. O matko! Znów mi coś wypadło do cholery, prawdopodobnie na swój pogrzeb przyniosę L4.

JUŻ NIE CZEKAM NA NIKOGO PATRZĘ NA CHŁODNO. GDY CIĘ NIE CHCĄ CZASEM NIE WARTO WCHODZIĆ PRZEZ OKNO. CHOĆ CHEMIK ZE MNIE ŻADEN TO WIDZĘ TĄ DYSOCJACJĘ JAK CZASEM WSZYSTKO LUBI SIĘ ROZPAŚĆ NA CZĘŚCI. POGODZIĆ SIĘ Z TYM TO BRAK INTELIGENCJI ULEGŁOŚĆ CZY MOŻE BRAK WOLI WALKI?

czarna-mamba dodano: dziś o 00:59

JUŻ NIE CZEKAM NA NIKOGO, PATRZĘ NA CHŁODNO. GDY CIĘ NIE CHCĄ CZASEM NIE WARTO WCHODZIĆ PRZEZ OKNO. CHOĆ CHEMIK ZE MNIE ŻADEN TO WIDZĘ TĄ DYSOCJACJĘ, JAK CZASEM WSZYSTKO LUBI SIĘ ROZPAŚĆ NA CZĘŚCI. POGODZIĆ SIĘ Z TYM TO BRAK INTELIGENCJI, ULEGŁOŚĆ, CZY MOŻE BRAK WOLI WALKI?

Wpadnij do mnie rozsiądź się wygodnie weź 0 7 gorzkiej bo wtedy mówić jest prościej. Opowiem Ci jak stracić wszystko co istotne jak to co masz na dłoni nagle poza horyzontem. Jak spierdolić wszystko lecz nie zawisnąć bo może jest ktoś kto chce żebyś żył wciąż. Nie łapiesz to wyjdź stąd lecz proszę wróć po mnie…

czarna-mamba dodano: dziś o 00:54

Wpadnij do mnie, rozsiądź się wygodnie, weź 0,7 gorzkiej, bo wtedy mówić jest prościej. Opowiem Ci jak stracić wszystko, co istotne, jak to, co masz na dłoni nagle poza horyzontem. Jak spierdolić wszystko, lecz nie zawisnąć, bo może jest ktoś, kto chce, żebyś żył wciąż. Nie łapiesz to wyjdź stąd, lecz proszę, wróć po mnie…

Świat zebrał 7 miliardów powodów by przetrwać. Będę jednym z nich aż pójdę do grobu jak reszta.

czarna-mamba dodano: dziś o 00:51

Świat zebrał 7 miliardów powodów, by przetrwać. Będę jednym z nich, aż pójdę do grobu jak reszta.

Ludzie listy piszą Bogu z piekła nigdy ze szczęścia

czarna-mamba dodano: dziś o 00:50

Ludzie listy piszą Bogu z piekła, nigdy ze szczęścia

Boże to do Ciebie jest ten list pisząc go wciąż myślę czy widzisz mój strach? Ojcze po policzku leci łza gorzko słony to smak daj siłę mi…

czarna-mamba dodano: dziś o 00:49

Boże, to do Ciebie jest ten list pisząc go wciąż myślę, czy widzisz mój strach? Ojcze, po policzku leci łza, gorzko-słony to smak, daj siłę mi…

„ jedyne co nigdy nie kłamie to twoje oczy”

czarna-mamba dodano: dziś o 00:47

„ jedyne co nigdy nie kłamie to twoje oczy”

Mój wyuczony zawód?  brać ludzi i zawodzić. Kurwa mać tylu ludzi już nie stanie na mej drodze. Ręka na ramieniu chcę Cię zepchnąć w dół czy to propsy? Kogo kochasz mocno jutro może być już obcy.

czarna-mamba dodano: dziś o 00:46

Mój wyuczony zawód? - brać ludzi i zawodzić. Kurwa mać tylu ludzi już nie stanie na mej drodze. Ręka na ramieniu, chcę Cię zepchnąć w dół czy to propsy? Kogo kochasz mocno, jutro może być już obcy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV