głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika twoja_paranoja

Zapach Twój  ślady słów  to wszystko  Uśmiech na filmie  w sercu już prysnął  Ty widzisz deszcz  gdy płynie tyle łez  Bez Ciebie zimno  w telewizorze śnieg  Siedzę sam  wokół cisza  W filiżance kawy szukam kolorów życia  Które odeszły tak szybko jak Ty  A ja myślałem  że nie zrobisz tego mi  Tyle zwątpień  mój świat się zgubił  Odbicie w lustrze nic mi nie mówi  Pomóż mi  by było tak jak dawniej  Tak cudownie  chociaż zwyczajnie  Dlaczego ja? Wszystkiego mało  Kocham Ciebie  bo serce tak chciało  Tak trudno oddychać  gdy jesteś obojętna  I stać spokojnie  gdy chcesz być już przeciętna.

zmadrzeej dodano: 16 stycznia 2012

Zapach Twój, ślady słów, to wszystko Uśmiech na filmie, w sercu już prysnął Ty widzisz deszcz, gdy płynie tyle łez Bez Ciebie zimno, w telewizorze śnieg Siedzę sam, wokół cisza W filiżance kawy szukam kolorów życia Które odeszły tak szybko jak Ty A ja myślałem, że nie zrobisz tego mi Tyle zwątpień, mój świat się zgubił Odbicie w lustrze nic mi nie mówi Pomóż mi, by było tak jak dawniej Tak cudownie, chociaż zwyczajnie Dlaczego ja? Wszystkiego mało Kocham Ciebie, bo serce tak chciało Tak trudno oddychać, gdy jesteś obojętna I stać spokojnie, gdy chcesz być już przeciętna.

I need to speak to someone. Not someone   you.   David Nicholls

zozolandia dodano: 16 stycznia 2012

I need to speak to someone. Not someone - you. / David Nicholls

a za oknem magia .

just_kapsel dodano: 16 stycznia 2012

a za oknem magia .

weź już nie wymyślaj   śliczna jesteś ! teksty just_kapsel dodał komentarz: weź już nie wymyślaj , śliczna jesteś ! do wpisu 15 stycznia 2012
dziewczyna potrzebuje romea   nie hamleta.  plotkara

zozolandia dodano: 15 stycznia 2012

dziewczyna potrzebuje romea , nie hamleta. /plotkara

hahaha szymon żondzisz ♥ teksty zozolandia dodał komentarz: hahaha szymon żondzisz ♥ do wpisu 15 stycznia 2012
mazowieckie pozdrawia   3 teksty zozolandia dodał komentarz: mazowieckie pozdrawia < 3 do wpisu 15 stycznia 2012
i nadchodzi poniedziałek  znienawidzony dzień  tych wszystkich  którzy nie mają ferii.

zozolandia dodano: 15 stycznia 2012

i nadchodzi poniedziałek, znienawidzony dzień, tych wszystkich, którzy nie mają ferii.

' niedziele są po to   żeby się kochać ' haha

just_kapsel dodano: 15 stycznia 2012

' niedziele są po to , żeby się kochać ' haha

  wytrzymasz ze mną ?   nie wytrzymam bez ciebie .

just_kapsel dodano: 14 stycznia 2012

- wytrzymasz ze mną ? - nie wytrzymam bez ciebie .

oh  fluid ci się skończył dziwko ? bardzo mi przykro   naprawdę .

just_kapsel dodano: 14 stycznia 2012

oh, fluid ci się skończył dziwko ? bardzo mi przykro , naprawdę .

okropnie żałuję tego dnia   kiedy zamiast nich wybrałam ciebie .

just_kapsel dodano: 14 stycznia 2012

okropnie żałuję tego dnia , kiedy zamiast nich wybrałam ciebie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć