 |
|
Śniłam dziś o Tobie, gdy Twe boskie ciało,
W czasie pocałunku tak namiętnie drżało.
Byłeś tak wspanialy, nie mogłam uwierzyć,
Że mi się to zdarzyło, że to mogłam przeżyć.
Czy to cud był jeszcze nie wiem,
Lecz że to przeżyłam tego jestem pewna
Najważniejsze, że wtedy byliśmy oboje,
Obok mego serca było serce Twoje
|
|
 |
|
Nie szukałam miłości..
Znalazła mnie sama..
Jedno Twe spojrzenie i się zakochałam..
Twój jeden uśmiech sprawił że,świat zawirował..
Marzyłam tylko o tym byś i Ty pokochał..
|
|
 |
|
Tylko jeden księżyc świeci, gwiazda lśni.
Tylko jedno serce kocham, to serce nosisz Ty.
W kwiatach kwitły pocałunki, w miłości tylko łzy.
Ja nie myślę już o nikim, mym światem jesteś Ty!!!.( Vertus-"Przeznaczenie")
|
|
 |
|
Zawsze zwracaj uwagę na to, z kim dzielisz intymną energię. Bliskość na tym poziomie przeplata energię twojej aury z energią partnera. To potężne połączenie, które niezależnie od tego, jaką mu nadajesz rangę, powoduje duchowe skutki uboczne. Im bardziej współdziałasz z kimś na poziomie intymnym, tym głębiej jest współzależność energii i tym bardziej obce aury przeplatają się z twoją. Wyobraź sobie niestałość i zaburzenia aury człowieka, który nosi w sobie dużą ilość energetycznych odłamków. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że taka chaotyczna siła odpycha od nich pozytywną energię i przyciąga negatywną. Zawsze powtarzam: „Nie śpij z człowiekiem, którym nie chciałabyś być”. Lisa Ch. Patterson
|
|
 |
|
Miłość to wielkie słowo
i ten je tylko rozumie,
kto raz kochał
i więcej kochać nie umie.
|
|
 |
|
"Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania."
Lucjan Nowakowski "Mummi"
|
|
 |
|
Lubię być sobą przy Tobie.
|
|
 |
|
Nie da się w życiu być zawsze porządnym człowiekiem, ale w miarę możliwości trzeba się postarać, żeby nie być bydlakiem.
|
|
 |
|
Boję się zobowiązań. nie chcę ci nic obiecywać, niczego na siłę nazywać. nie wyznam ci nagle wszystkiego, co czuję. ale mogę być, całkiem blisko. mogę być oparciem, o ile nie obciążysz mnie zbyt mocno, dobrym słuchaczem, albo poprawiaczem nastroju. mogę być kim chcesz, tylko nie czyń mnie zbyt ważną. nie jestem dobra w byciu czyimś wszystkim.
|
|
|
|