 |
Uwielbiam Cię. Uwielbiam Twój zapach. Uwielbiam siadać Ci na kolanach i patrzeć Ci w oczy. Uwielbiam być szczęśliwa.
|
|
 |
W jego koszuli byłam seksowniejsza niż w skąpych sukienkach.Przesiąknięta Jego zapachem, pełna namiętności minionych chwil.
|
|
 |
Mężczyzna, który zdoła słowem wzbudzić namiętność i pożądanie - potrafi zawładnąć i duszą kobiety. Dotyk i pocałunek może być tylko dopełnieniem...
|
|
 |
Nie mogę obiecać Ci,że spędzimy ze sobą resztę życia. Jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. Jednak mogę szczerze powiedzieć, że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. Tyle musi wystarczyć.
|
|
 |
stań przed nim naga, obdarta z kobiecości i sprawdź czy spojrzy Ci wyłącznie w oczy.
|
|
 |
'Wiesz Mała czego najbardziej nienawidzę ? Nienawidzę sprawdzać czy masz na policzku łzy..' / G.
|
|
 |
Dziękuję, za każde słowo, za każdy uśmiech, za każde spojrzenie, za każde przytulenie, za każdą rozmowę, za każdy oddech, za każdy spokojny sen, za wszystko chodź i tak słowa są niczym w porównaniu z tym co mi dajesz.
|
|
 |
Jestem obok i jutro będę też. Słowo! Kocham bez granic za wszystko, za nic. Będę z Tobą. Niebo i szczęście tańczą w twoich oczach, to co dać ci chcę, nie streści słowo kocham.
|
|
 |
nawet jeśli jesteś na mnie zły, bądź dla mnie dobry, kochaj całym sercem, broń dobrego imienia, mów, że smakuje Ci obiad, nawet jak smaku nie ma, daj mi czasem wygrać w ulubioną grę, przytul bezinteresownie, a nie tylko gdy coś chcesz, kiedy pytam czy jakaś inna panna jest ładna, zazwyczaj choćby była miss świata, choćby była idealna, ze mną ją porównaj, niech wypadnie blado w imię lepszego jutra
|
|
 |
"Podobno obecność jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiej osobie. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy, że jesteś."
|
|
 |
Wiem, że wiesz, że szaleję tylko za tobą
|
|
 |
Byliśmy ze sobą umówieni od lat
|
|
|
|