 |
|
Czas przeszły - byłeś ważny. Czas teraźniejszy - jesteś ważny. Czas przyszły - poradzę sobie bez Ciebie.
|
|
 |
|
przyzwyczaj się - facet to idiota i ZAWSZE najbardziej ma Cię w dupie wtedy, kiedy Tobie najbardziej zależy. ale wróci, każdy pies wraca.
|
|
 |
|
Miewam czasem chwile, gdy czuję się za bardzo pewna. I takie, w których mój rozdział wydaje się zamknięty.
|
|
 |
|
Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które
ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi...
|
|
 |
|
i właśnie takie sprawy, poruszające serce, przyprawiające o łzy w oczach i dreszcz całego ciała, uświadamiają Nam, że czasem pomimo wciąż zadawanych ciosów, tego ciągłego bólu, gdzieś pod klatką piersiową, nie można się poddać, nie można odpuścić sobie czegoś, w co włożyło się całe serce, czemu poświęciło się całego siebie, tak po prostu. / endoftime.
|
|
 |
|
Nie potrafię znaleźć początku, a nastąpił już koniec.. To tak, jakby ktoś dał Ci kawałek szczęścia, ale nie wiesz za co, po czym zabrał, część Ciebie i kazał się uśmiechać . /rebelliouspincess
|
|
 |
|
Przychodzi czas, gdy problemy innych stają się ważniejsze od Twoich/ W efekcie otrzymujesz na swoje barki kłopoty innych nie rozwiązując swoich, koniec końców lądujesz u psychiatry a gdy oni już sobie nie radzą, oddział zamknięty. Później szukasz swojego miejsca u kogoś, wsparcia, bliskości, miłości, gdy znajdujesz to wszystko wygląda ładnie, tak jak tego się oczekuje, niestety dostajesz następny cios, znajdujesz się między młotem a kowadłem . |rebelliouspincess
|
|
 |
|
miłość bez wzajemności jest jak pytanie bez odpowiedzi .
|
|
 |
|
I odszedł. Tak bez żadnego wyjaśnienia. Bez żadnego żegnaj. Bez żadnego spieprzaj. Tchórz, odszedł jakbyśmy się nigdy nie znali.
|
|
 |
|
Czasem lepiej wcześniej odpuścić, niż podwójnie cierpieć.
|
|
 |
|
Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei, może to jedyne, co mu zostało.
|
|
 |
|
i mniej mnie w dupie. nie odzywaj się. nie odpisuj na moje wiadomości. nie musisz na mnie nawet patrzeć, czy chociażby przelotnie dotykać. do niczego nie zmuszam, ale potem nie waż się prosić o szansę. na miłość trzeba zasłużyć.
|
|
|
|