głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tryniali

Marzy mi się zachód słońca w Twoich ramionach.

allfalldown dodano: 2 dni temu

Marzy mi się zachód słońca w Twoich ramionach.

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek bo nikt nie był przy mnie w ten sposób jak Ty jesteś z całą wiedzą o mnie z taką świadomością wbrew wszystkiemu pomimo wszystko.

allfalldown dodano: 2 dni temu

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko.

Strach przed samotnością rządził mną bardzo długo. Wreszcie postanowiłam stawić mu czoło i przestać się mazać. Najpierw oświeciła mnie myśl że jednak lepiej być samej niż z byle kim. Potem zdałam sobie sprawę że mój czas jest ograniczony. Prawda jest taka że większość rzeczy może zdarzyć się TERAZ albo NIGDY. Teraz grają w kinie film który chcę zobaczyć teraz w lesie rosną grzyby teraz spadł pierwszy śnieg który chcę oglądać na drodze. Teraz mam czas siłę i fundusze na to by podróżować. Jeśli będę czekać na towarzystwo moje TERAZ minie bezpowrotnie. Nie pójdę na ten film nie spędzę tego dnia w górach ani nie wybiorę się w tę podróż. To nie znaczy że przestałam się bać. To znaczy że warto ruszyć w podróż mimo lęku.

allfalldown dodano: 5 czerwca 2018

Strach przed samotnością rządził mną bardzo długo. Wreszcie postanowiłam stawić mu czoło i przestać się mazać. Najpierw oświeciła mnie myśl, że jednak lepiej być samej niż z byle kim. Potem zdałam sobie sprawę, że mój czas jest ograniczony. Prawda jest taka, że większość rzeczy może zdarzyć się TERAZ albo NIGDY. Teraz grają w kinie film, który chcę zobaczyć, teraz w lesie rosną grzyby, teraz spadł pierwszy śnieg, który chcę oglądać na drodze. Teraz mam czas, siłę i fundusze na to, by podróżować. Jeśli będę czekać na towarzystwo, moje TERAZ minie bezpowrotnie. Nie pójdę na ten film, nie spędzę tego dnia w górach ani nie wybiorę się w tę podróż. To nie znaczy, że przestałam się bać. To znaczy, że warto ruszyć w podróż mimo lęku.

Urodziłam się z ogromną potrzebą czułości i straszliwą potrzebą jej dawania.

allfalldown dodano: 30 maja 2018

Urodziłam się z ogromną potrzebą czułości i straszliwą potrzebą jej dawania.

Chciałabym wreszcie wyrzucić z siebie wszystko to co boli. Chciałabym powiedzieć Ci co tak na serio czuję. To Ty od pewnego czasu jesteś najważniejszym szczegółem w tym pieprzonym życiu że jeszcze nikt nie zamieszał mi tak w sercu i nikogo ust nie pragnęłam tak bardzo jak Twoich. Wiem jak jest ja jestem tu a Ty tam chociaż dzieli nas tak wiele to coś jednak cholernie przyciąga z każdym dniem coraz bardziej. Boli mnie świadomość że może pewnego dnia staniesz się tylko jednym z tych snów że pewnego dnia podziękujesz za wszystko i odejdziesz bez wyjaśnień.

allfalldown dodano: 30 maja 2018

Chciałabym wreszcie wyrzucić z siebie wszystko to co boli. Chciałabym powiedzieć Ci, co tak na serio czuję. To Ty od pewnego czasu jesteś najważniejszym szczegółem, w tym pieprzonym życiu, że jeszcze nikt nie zamieszał mi tak w sercu i nikogo ust nie pragnęłam tak bardzo jak Twoich. Wiem jak jest, ja jestem tu a Ty tam, chociaż dzieli nas tak wiele to coś jednak cholernie przyciąga, z każdym dniem coraz bardziej. Boli mnie świadomość, że może pewnego dnia staniesz się tylko jednym, z tych snów, że pewnego dnia podziękujesz za wszystko i odejdziesz bez wyjaśnień.

Jeśli nie zdążymy się pozabijać wyjdę za Ciebie za mąż.

allfalldown dodano: 30 maja 2018

Jeśli nie zdążymy się pozabijać, wyjdę za Ciebie za mąż.

Jesteś pierwszą osobą której powiedziałam o sobie wszystko z własnej nieprzymuszonej woli.

allfalldown dodano: 30 maja 2018

Jesteś pierwszą osobą, której powiedziałam o sobie wszystko z własnej, nieprzymuszonej woli.

Dlaczego wszystko obraca się przeciwko mnie? Bo sama jestem przeciwko sobie. Niszczę się systematycznie nie daję sobie żadnej szansy. Dokonuję okrutnego mordu na sobie.

allfalldown dodano: 28 maja 2018

Dlaczego wszystko obraca się przeciwko mnie? Bo sama jestem przeciwko sobie. Niszczę się systematycznie, nie daję sobie żadnej szansy. Dokonuję okrutnego mordu na sobie.

Moim jedynym ukojeniem jest sen. Kiedy śpię nie jestem smutna nie jestem zła nie jestem samotna jestem niczym.

allfalldown dodano: 28 maja 2018

Moim jedynym ukojeniem jest sen. Kiedy śpię nie jestem smutna, nie jestem zła, nie jestem samotna, jestem niczym.

 Dojrzałość zobowiązuje do akceptacji faktu że niektórzy ludzie mogą być tylko w Twoim sercu  a nie życiu. Nie ma sensu żebrać o miłość  a już tym bardziej zmuszać do niej. Jeśli nie chcę być bo woli bywać  odpuść... po prostu odpuść.

allfalldown dodano: 27 maja 2018

"Dojrzałość zobowiązuje do akceptacji faktu, że niektórzy ludzie mogą być tylko w Twoim sercu - a nie życiu. Nie ma sensu żebrać o miłość - a już tym bardziej zmuszać do niej. Jeśli nie chcę być, bo woli bywać - odpuść... po prostu odpuść."

W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola gdy pada deszcz warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu warto śmiać się na ulicy bez powodu warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki warto marzyć warto zgubić się w obcym mieście warto poznać nowych ludzi i zapomnieć o starych znajomych warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą pesymistą optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać warto pójść na samotny spacer warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

allfalldown dodano: 25 maja 2018

W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy pada deszcz, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

 Pamiętaj że możesz na mnie liczyć. Razem być może zwariujemy ale na pewno sobie poradzimy.

allfalldown dodano: 25 maja 2018

"Pamiętaj, że możesz na mnie liczyć. Razem być może zwariujemy, ale na pewno sobie poradzimy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV