głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tryniali

Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie...

allfalldown dodano: 2 dni temu

Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie...

Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewała że nagle któregoś pięknego wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie że będę myślała o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Głupia sprawa, całkiem nieracjonalna. Nigdy bym się nie spodziewała, że nagle, któregoś pięknego wiosennego dnia ukradniesz mi aż tyle mnie, że będę myślała o Tobie bez przerwy. Niewiarygodne.

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty bo usycham z niezdecydowania zawahania niepewności rozczarowania nadmiaru obowiązków tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

allfalldown dodano: 3 dni temu

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Może w innym czasie innym miejscu z innym bagażem doświadczeń ewentualnie w innej rzeczywistości znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie które dzisiaj nas przerosło.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Może w innym czasie, innym miejscu, z innym bagażem doświadczeń, ewentualnie w innej rzeczywistości, znowu się spotkamy i przeżyjemy razem życie, które dzisiaj nas przerosło.

I tak sobie kombinowałam jakby mogło być gdyby mogło być.

allfalldown dodano: 3 dni temu

I tak sobie kombinowałam, jakby mogło być, gdyby mogło być.

Jestem z tych ludzi którzy stale muszą coś tworzyć. Myślę że inaczej nie pomieściłabym tego całego burdelu emocji w swojej głowie. Albo obumarłoby mi serce od nadmiaru uczuć które chłonę jak gąbka.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Jestem z tych ludzi, którzy stale muszą coś tworzyć. Myślę, że inaczej nie pomieściłabym tego całego burdelu emocji w swojej głowie. Albo obumarłoby mi serce od nadmiaru uczuć, które chłonę jak gąbka.

Uwielbialiśmy się z miliona powodów rozstaliśmy bez żadnego.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Uwielbialiśmy się z miliona powodów, rozstaliśmy bez żadnego.

Nie odezwałam się do niego ani razu. Boje się to zrobić boję się że już nie będę potrafiła przestać. On prawdopodobnie już kogoś ma kogoś kto dał mu to szczęście którego ja nie potrafiłam. Pewnie już nie myśli o mnie gdy teraz ja myślę o nim co chwile.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Nie odezwałam się do niego ani razu. Boje się to zrobić, boję się, że już nie będę potrafiła przestać. On prawdopodobnie już kogoś ma, kogoś kto dał mu to szczęście którego ja nie potrafiłam. Pewnie już nie myśli o mnie, gdy teraz ja myślę o nim co chwile.

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej czy za Twoją zgodą.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą.

 Ludzie stale pytają o twoją karierę czy ożeniłeś się kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta czy jesteś szczęśliwy.

allfalldown dodano: 3 dni temu

"Ludzie stale pytają o twoją karierę, czy ożeniłeś się, kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta, czy jesteś szczęśliwy. "

Czasem już poznając kogoś wiesz że będzie dla ciebie kimś ważnym. I nie mówię tu o miłości od pierwszego wejrzenia. Nigdy w nią nie wierzyłam. Wierzyłam natomiast w to że każdy człowiek spotkany na naszej drodze nie staje na niej przypadkiem. Niektórzy mieli nas skrzywdzić a inni uratować. Jeszcze inni mieli robić i jedno i drugie.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Czasem już poznając kogoś, wiesz, że będzie dla ciebie kimś ważnym. I nie mówię tu o miłości od pierwszego wejrzenia. Nigdy w nią nie wierzyłam. Wierzyłam natomiast w to, że każdy człowiek spotkany na naszej drodze nie staje na niej przypadkiem. Niektórzy mieli nas skrzywdzić, a inni uratować. Jeszcze inni mieli robić i jedno, i drugie.

Bo wiesz chodzi o to że ja zawsze chciałam żebyś mi przeszkadzał. Że każdego wieczora kładąc się spać włączałam głos w telefonie bo wiedziałam że możesz w środku nocy napisać i będę chciała wtedy przy Tobie być. Czekałam na to abyś mi przeszkadzał żebyś mnie potrzebował i bez przerwy mi się narzucał.

allfalldown dodano: 3 dni temu

Bo wiesz, chodzi o to, że ja zawsze chciałam, żebyś mi przeszkadzał. Że każdego wieczora kładąc się spać włączałam głos w telefonie, bo wiedziałam, że możesz w środku nocy napisać i będę chciała wtedy przy Tobie być. Czekałam na to, abyś mi przeszkadzał, żebyś mnie potrzebował i bez przerwy mi się narzucał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV