głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tryniali

 Wyjedź gdzieś najlepiej daleko choćby na weekend. Dystans geograficzny pozwala nabrać dystansu psychicznego.

allfalldown dodano: 10 listopada 2018

"Wyjedź gdzieś, najlepiej daleko, choćby na weekend. Dystans geograficzny pozwala nabrać dystansu psychicznego."

Już sama nie wiem o czym marzę ani czego pragnę. Pogubiłam się w emocjach a niewypowiedziane słowa nie pozwalają mi na to by zacząć nowy etap.

allfalldown dodano: 21 października 2018

Już sama nie wiem o czym marzę, ani czego pragnę. Pogubiłam się w emocjach, a niewypowiedziane słowa, nie pozwalają mi na to by zacząć nowy etap.

Idę na papierosa ze wspomnieniami.

allfalldown dodano: 21 października 2018

Idę na papierosa ze wspomnieniami.

 Dziś łatwiej jest dostać hasło do darmowego wi fi niż szczery uśmiech. I ludzie myślą że wszystko z tym światem jest w porządku.”

allfalldown dodano: 18 października 2018

,,Dziś łatwiej jest dostać hasło do darmowego wi-fi, niż szczery uśmiech. I ludzie myślą że wszystko z tym światem jest w porządku.”

 Poz­na­jemy no­wych ludzi i na­wet nie zda­jemy so­bie spra­wy z te­go że właśnie Ci ludzie za dzień tydzień lub rok mogą stać się naszy­mi naj­lep­szy­mi przyjaciółmi. Naszą cząstką życia.

allfalldown dodano: 17 października 2018

"Poz­na­jemy no­wych ludzi i na­wet nie zda­jemy so­bie spra­wy z te­go, że właśnie Ci ludzie za dzień, tydzień lub rok mogą stać się naszy­mi naj­lep­szy­mi przyjaciółmi. Naszą cząstką życia."

 Świeć pomimo wszystko. Bierz przykład ze słońca. Ma w dupie czy kogoś razi.

allfalldown dodano: 16 października 2018

"Świeć pomimo wszystko. Bierz przykład ze słońca. Ma w dupie, czy kogoś razi."

 Pie rzyć to. Jestem kim jestem. Nikt nie jest idealny. Niektórzy mają blizny na zewnątrz inni w środku. Bez różnicy. Twój charakter Twoje serce Twoja dusza  tylko one się liczą ponieważ decydują o tym kim naprawdę jesteś. A cała reszta  wygląd posiadane rzeczy? To tylko nieistotne dodatki.

allfalldown dodano: 16 października 2018

"Pie*rzyć to. Jestem, kim jestem. Nikt nie jest idealny. Niektórzy mają blizny na zewnątrz, inni w środku. Bez różnicy. Twój charakter, Twoje serce, Twoja dusza - tylko one się liczą, ponieważ decydują o tym, kim naprawdę jesteś. A cała reszta - wygląd, posiadane rzeczy? To tylko nieistotne dodatki."

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś kto zrozumie Ciebie Twoje poczucie humoru Twoją muzykę Twoje marzenia … Znajdź kogoś kto sprawia że się uśmiechasz śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

allfalldown dodano: 16 października 2018

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto zrozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia (…) Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny życia rodzinnego drobnych spraw które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć że jeden świat zniszczy drugi.

allfalldown dodano: 16 października 2018

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namiętności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny, życia rodzinnego, drobnych spraw, które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii, dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć, że jeden świat zniszczy drugi.

 Doskonale wiedziałam że śmiech nie zawsze oznacza radość. Czasami był wyrazem rezygnacji często bezsilności a niekiedy reakcją obronną na depresję.

allfalldown dodano: 11 października 2018

"Doskonale wiedziałam, że śmiech nie zawsze oznacza radość. Czasami był wyrazem rezygnacji, często bezsilności, a niekiedy reakcją obronną na depresję."

 Tak wiele milionów ludzi stara się czuć coś czego nie czują lub nie odczuwać czegoś co czują.

allfalldown dodano: 11 października 2018

"Tak wiele milionów ludzi stara się czuć coś, czego nie czują lub nie odczuwać czegoś, co czują."

 Bądź sobą rób to co czujesz. Nie strofuj się za to że komuś może to nie odpowiadać nie odpuszczaj bo ktoś patrzy.

allfalldown dodano: 11 października 2018

"Bądź sobą, rób to co czujesz. Nie strofuj się za to, że komuś może to nie odpowiadać, nie odpuszczaj, bo ktoś patrzy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV