  |
|
` z dnia na dzień czuję to coraz mniej. Jakby to wszystko we mnie umierało. I nie wiem czy to kwestia tego, że Twoja osoba przestaje mieć dla mnie jakieś znaczenie, czy też czas oddala mnie od Ciebie. Już nie proszę w duchu o spotkanie Ciebie na ulicy, Wręcz przeciwnie, nie mam ochoty na Ciebie patrzeć nawet na naszych wspólnych zdjęciach. Pewnie dlatego wylądowały one w koszu. Stara się jakoś to poukładać, ale już nie z nadzieją że jednak mi w tym pomożesz. / abstractiions.
|
|
  |
|
przy każdym oddechu czuję te żyletki w krtani , świat ma chyba za nic że jesteśmy na nim. / huczuhucz
|
|
 |
|
Tak wiele mam Ci dziś do powiedzenia
Wiem, tamten czas minął bezpowrotnie
Tak być musiało, Ty najlepiej sama wiesz
Tamte dni to przeszłość, dziś to wszystko wraca..
|
|
 |
|
"Mam dość długotrwałych wędrówek prowadzących donikąd. Albo inaczej: mam dość długotrwałych wędrówek, na których końcach czeka mnie tylko jedno – samotność. Znam ją już na wylot. Przyjaźnimy się. "
|
|
 |
|
Jeśli ktoś Cię odrzuci, żyj tak aby tego żałował!
|
|
 |
|
Są miejsca, rzeczy, ludzie, daty,
które znaczą coś wiecej.
|
|
 |
|
Niestety tak już jest, ja Cię Kocham, Ty mnie nie. Odchodzisz gdzieś daleko, nie pytam Cię o drogę. Może Ci się przypomnę, o ile nie będzie za późno. Bo kiedyś moje serce może być zamknięte furtką. Nie jest tak, że możesz mieć mnie na jakiś czas, na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać.
|
|
 |
|
"Nie łudźcie się, że uczynicie dziewczynę piękną, jeśli nie uczynicie jej wpierw szczęśliwą."
|
|
 |
|
Czym by moje życie było bez Ciebie.?
Po za Tobą nie widzę nic więcej.
Jest mi smutno, gdy Ciebie nie ma
Jak anioł który przyfrunął z nieba
|
|
 |
|
sometimes, sorry isn't enough..
|
|
  |
|
` miłości nie ma, życie to suka więc przejdę po niej w butach. Zostawmy to tanie uczucie, unieś mnie do nieba w którym nie ma boga i zatraćmy się w sobie na nowo. / abstractiions.
|
|
|
|