głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika troubled

Możesz wyśmiać to  że cie nadal   kocham '   ale nic to i tak nie zmieni !

nienormalniezakrencona dodano: 28 lipca 2011

Możesz wyśmiać to ,że cie nadal ` kocham ' , ale nic to i tak nie zmieni !

Pamiętaj nie ważne gdzie będziesz ty   a gdzie ja ! Ważne   że będziemy blisko myślami  !

nienormalniezakrencona dodano: 28 lipca 2011

Pamiętaj nie ważne gdzie będziesz ty , a gdzie ja ! Ważne , że będziemy blisko myślami !

Tobie oddałam całe swoje serce   wziąłeś   uciekłeś   nie wróciłeś . Jak mam   żyć bez serca ?!

nienormalniezakrencona dodano: 28 lipca 2011

Tobie oddałam całe swoje serce , wziąłeś , uciekłeś , nie wróciłeś . Jak mam , żyć bez serca ?!

Myślałam   że to było tylko zauroczenie   myliłam się te uczucie wciąż we mnie siedzi   nie potrafię żyć bez ciebie   jesteś   byłeś i będziesz najważniejszy !   Kocham Cię nadal . ps twoja na zawsze

nienormalniezakrencona dodano: 28 lipca 2011

Myślałam , że to było tylko zauroczenie , myliłam się te uczucie wciąż we mnie siedzi , nie potrafię żyć bez ciebie , jesteś , byłeś i będziesz najważniejszy ! [ Kocham Cię nadal . ps twoja na zawsze ]

Szaleje kuuurwa z miłości !

nienormalniezakrencona dodano: 27 lipca 2011

Szaleje kuuurwa z miłości !

jeśli mnie słyszysz to wróć  bo tęsknie.

nienormalniezakrencona dodano: 27 lipca 2011

jeśli mnie słyszysz to wróć, bo tęsknie.

zabij ją. zabij miłość. te uczucia   które tak cholernie bolą !

nienormalniezakrencona dodano: 27 lipca 2011

zabij ją. zabij miłość. te uczucia , które tak cholernie bolą !

I nie ukrywam  że ciężko mi bez ciebie.

ej.malaa dodano: 27 lipca 2011

I nie ukrywam, że ciężko mi bez ciebie.

Pamiętam ten dzień  kiedy cię ujrzałem.  Zapamiętam ten dzień  bo wtedy się zakochałem.  Zakochałem się i będę kochał do końca życia.  Mówię to co czuję  bo nie mam nic do ukrycia.  Ty jesteś tą jedyną co pokazała jak mam żyć   to ty jesteś tą jedyną  bo nie umiał tego nikt.  I wiem  że mówili Tobie  że ze mną się nie uda   że zakochując się we mnie to będzie tylko zguba   że wykorzystam twoje uczucia i  że wszystko się zawali.  Ale oni nie wiedzą co ja czuję  bo oni nigdy nie kochali  i nie wiem czy wiecie  ale oddałbym za nią swoje życie.

ej.malaa dodano: 27 lipca 2011

Pamiętam ten dzień, kiedy cię ujrzałem. Zapamiętam ten dzień, bo wtedy się zakochałem. Zakochałem się i będę kochał do końca życia. Mówię to co czuję, bo nie mam nic do ukrycia. Ty jesteś tą jedyną co pokazała jak mam żyć, to ty jesteś tą jedyną, bo nie umiał tego nikt. I wiem, że mówili Tobie, że ze mną się nie uda, że zakochując się we mnie to będzie tylko zguba, że wykorzystam twoje uczucia i, że wszystko się zawali. Ale oni nie wiedzą co ja czuję, bo oni nigdy nie kochali i nie wiem czy wiecie, ale oddałbym za nią swoje życie.

dlaczego tak jest  że ludzie zakochują się bez wzajemności? a potem leczą się z tej chorej miłości do kogoś. próbują normalnie żyć  ale wcale im to nie wychodzi. udają przed wszystkimi  że jest ok  a tak naprawdę nie mogą już wytrzymać ciężaru tej toksycznej miłości. po co to wszystko? czy życie nie byłoby łatwiejsze bez takich problemów?

tymborkowoszalone dodano: 27 lipca 2011

dlaczego tak jest, że ludzie zakochują się bez wzajemności? a potem leczą się z tej chorej miłości do kogoś. próbują normalnie żyć, ale wcale im to nie wychodzi. udają przed wszystkimi, że jest ok, a tak naprawdę nie mogą już wytrzymać ciężaru tej toksycznej miłości. po co to wszystko? czy życie nie byłoby łatwiejsze bez takich problemów?

Budząc się rano  zastanawiam się czy dalej mam siłę udawać. Czy mam jeszcze siłę wstać  zjeść  ubrać się  umalować i na każde pytanie  co u Ciebie ?   odpowiadać z głupim uśmiechem  wszystko dobrze

tymborkowoszalone dodano: 27 lipca 2011

Budząc się rano, zastanawiam się czy dalej mam siłę udawać. Czy mam jeszcze siłę wstać, zjeść, ubrać się, umalować i na każde pytanie "co u Ciebie ?", odpowiadać z głupim uśmiechem "wszystko dobrze

chciałabym wiedzieć czy on czasami o mnie myśli. a może nawet trochę za mną tęskni  ale wcale nie musi . ważne  żeby myślał .

tymborkowoszalone dodano: 27 lipca 2011

chciałabym wiedzieć czy on czasami o mnie myśli. a może nawet trochę za mną tęskni, ale wcale nie musi . ważne, żeby myślał .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć