głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tricktaitemppu

http: sitheam.tumblr.com   bardzo zapraszam. : Zaszło nieco zmian.

ogarnij_kaktusa dodano: 18 kwietnia 2014

http://sitheam.tumblr.com/ bardzo zapraszam. :) Zaszło nieco zmian.

Zastanawiam się do jakiego stopnia ludzie potrafią być zawistni dwulicowi. Wystarczy że powiesz jedno słowo nie tak na temat który kazali Ci poruszyć kazali Ci mówić co Cię boli w ich zachowaniu do Ciebie a gdy tylko na coś zwrócisz im uwagę robię z Tego wielką spinę bo jak zwykle wszystko wyolbrzymiam  tylko mi się wydaje . że tak jest. Ale skoro kazali MI mówić co MI nie pasuje to dlaczego nie umieją tego uszanować? Nie umieją chociażby tego wysłuchać? A co zabawniejsze po całej spinie dowiadujesz się jaki to nie jesteś że jesteś egoistyczny że odpychasz swoim zachowanie że wszyscy się od Ciebie odwrócą. Śmieszne że zamiast odpychać nowych ludzi to jednak ich do siebie przyciągam i nawet chcą mnie lepiej poznać inny ważni już dla mnie dość mocno mimo że miewam swoje humorki jak każdy wiem że oni ze mną będą bo wiem że Ci najprawdziwsi zostaną nawet wtedy gdy cała reszta się odwróci. Więc czasem warto się pokłócić z tymi ważnymi żeby wiedzieć co Tobie myślą.

ogarnij_kaktusa dodano: 18 kwietnia 2014

Zastanawiam się do jakiego stopnia ludzie potrafią być zawistni, dwulicowi. Wystarczy, że powiesz jedno słowo nie tak, na temat, który kazali Ci poruszyć, kazali Ci mówić co Cię boli w ich zachowaniu do Ciebie, a gdy tylko na coś zwrócisz im uwagę, robię z Tego wielką spinę, bo jak zwykle wszystko "wyolbrzymiam", tylko mi się "wydaje". że tak jest. Ale skoro kazali MI mówić, co MI nie pasuje, to dlaczego nie umieją tego uszanować? Nie umieją chociażby tego wysłuchać? A co zabawniejsze po całej spinie dowiadujesz się jaki to nie jesteś, że jesteś egoistyczny, że odpychasz swoim zachowanie, że wszyscy się od Ciebie odwrócą. Śmieszne, że zamiast odpychać nowych ludzi to jednak ich do siebie przyciągam i nawet chcą mnie lepiej poznać, inny-ważni już dla mnie dość mocno, mimo, że miewam swoje humorki, jak każdy, wiem, że oni ze mną będą, bo wiem, że Ci najprawdziwsi zostaną nawet wtedy gdy cała reszta się odwróci. Więc czasem warto się pokłócić z tymi "ważnymi" żeby wiedzieć co Tobie myślą.

“Wiem że trudno ze mną wytrzymać i właśnie to sprawia że dwa razy bardziej doceniam tych którzy zawsze są przy mnie.”

marchewkowybanan dodano: 15 grudnia 2013

“Wiem że trudno ze mną wytrzymać i właśnie to sprawia że dwa razy bardziej doceniam tych którzy zawsze są przy mnie.”
Autor cytatu: jachcenajamaice

http: sitheam.tumblr.com   Zapraszam. :

ogarnij_kaktusa dodano: 19 listopada 2013

I sama nie wiem czego chciałabym bardziej. Tego żeby to się inaczej skończyło czy tego żeby to się w ogóle nie zaczynało?

marchewkowybanan dodano: 14 października 2013

I sama nie wiem czego chciałabym bardziej. Tego, żeby to się inaczej skończyło, czy tego, żeby to się w ogóle nie zaczynało?
Autor cytatu: jachcenajamaice

 teraz Ci zależy? a co robiłeś jak mi zależało? siedziałeś z nią. wielka zakochana para. ona odeszła a ty chcesz być ze mną. sorry kolego ja nie milionerzy. nie mam wyjść awaryjnych. nie bawimy się w koła ratunkowe. zmądrzałam.

marchewkowybanan dodano: 17 września 2013

"teraz Ci zależy? a co robiłeś, jak mi zależało? siedziałeś z nią. wielka zakochana para. ona odeszła, a ty chcesz być ze mną. sorry kolego, ja nie milionerzy. nie mam wyjść awaryjnych. nie bawimy się w koła ratunkowe. zmądrzałam."

“To niesamowite ile możesz ukryć tylko się uśmiechając..”

marchewkowybanan dodano: 17 września 2013

“To niesamowite ile możesz ukryć, tylko się uśmiechając..”

Liczymy na najlepsze ale przygotowujemy się na najgorsze.  Grey's Anatomy

marchewkowybanan dodano: 17 września 2013

Liczymy na najlepsze, ale przygotowujemy się na najgorsze. | Grey's Anatomy
Autor cytatu: yezoo

Nie ważne co myślisz i czy mi wierzysz. Jestem dla Ciebie dla siebie bym już nie żył.  Pih

marchewkowybanan dodano: 17 września 2013

Nie ważne co myślisz i czy mi wierzysz. Jestem dla Ciebie, dla siebie bym już nie żył. / Pih

Nie potrafię wierzyć w Boga dawno już nie wierzę w ludzi lecz zaczynam wątpić w siebie kurwa pora się obudzić.  Eripe

marchewkowybanan dodano: 17 września 2013

Nie potrafię wierzyć w Boga, dawno już nie wierzę w ludzi, lecz zaczynam wątpić w siebie, kurwa pora się obudzić. / Eripe

http: sitheam.tumblr.com

ogarnij_kaktusa dodano: 15 września 2013

Wszyscy dookoła myślą że znają Cię tak bardzo dobrze że wiedzą co czujesz czego potrzebujesz o czym marzysz czego pragniesz. A tak na prawdę nie znają Cię wcale widzę o Tobie tylko tyle ile im pozwolisz. Są w Twoim życiu tylko na tyle na ile ich dopuścisz. Nie widzą nic o Twoich słabościach pragnieniach bądź marzeniach. Nie wiedzą co czujesz w środku mogą tylko domyślić się po tym co widzą po Twoim zachowaniu po tym co robisz a to często może ich zmylić. Bo nie ciężko udawać że wszystko jest cudownie że nic się nie dzieje gdy tak naprawdę wszystko w Twoim życiu się wali traci sens.

ogarnij_kaktusa dodano: 27 kwietnia 2013

Wszyscy dookoła myślą, że znają Cię tak bardzo dobrze, że wiedzą co czujesz, czego potrzebujesz, o czym marzysz, czego pragniesz. A tak na prawdę nie znają Cię wcale, widzę o Tobie tylko tyle ile im pozwolisz. Są w Twoim życiu tylko na tyle na ile ich dopuścisz. Nie widzą nic o Twoich słabościach, pragnieniach bądź marzeniach. Nie wiedzą co czujesz w środku, mogą tylko domyślić się po tym co widzą, po Twoim zachowaniu, po tym co robisz, a to często może ich zmylić. Bo nie ciężko udawać, że wszystko jest cudownie, że nic się nie dzieje, gdy tak naprawdę wszystko w Twoim życiu się wali, traci sens.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV