głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika totalna_paranoja

za­gubiona w swoim małym świecie  w którym na­tykam się na różnych ludzi ...   niektórzy bar­dzo ra­nią  cza­sami na­wet nieświado­mie... ob­ga­dują plot­kują zat­ru­wają życie. mają sa­tys­fak­cje  że właśnie ko­muś przez ich dur­ne plot­kar­stwo wa­li się świat .

bezszelestna dodano: 23 września 2013

za­gubiona w swoim małym świecie, w którym na­tykam się na różnych ludzi ... niektórzy bar­dzo ra­nią, cza­sami na­wet nieświado­mie... ob­ga­dują,plot­kują,zat­ru­wają życie. mają sa­tys­fak­cje, że właśnie ko­muś przez ich dur­ne plot­kar­stwo wa­li się świat .

Żyjąc w tym świecie można się wiele nau­czyć. Jeśli będziesz miły ludzie wejdą Ci na głowę i owiną wokół pal­ca. Jeśli będziesz wred­ny  to będą na Ciebie krzy­wo pat­rzeć i ob­ga­dywać Cię za ple­cami. Kiedy będziesz zbyt in­te­ligen­tny  to będą Cię dręczyć pod­bu­dowując swoją sa­mo ocenę. Gdy będziesz za głupi to poz­wo­lisz żeby każdy ro­bił z Tobą co chce.

bezszelestna dodano: 23 września 2013

Żyjąc w tym świecie można się wiele nau­czyć. Jeśli będziesz miły ludzie wejdą Ci na głowę i owiną wokół pal­ca. Jeśli będziesz wred­ny, to będą na Ciebie krzy­wo pat­rzeć i ob­ga­dywać Cię za ple­cami. Kiedy będziesz zbyt in­te­ligen­tny, to będą Cię dręczyć pod­bu­dowując swoją sa­mo ocenę. Gdy będziesz za głupi to poz­wo­lisz żeby każdy ro­bił z Tobą co chce.

Ludzie  którzy nas niena­widzą  a przed na­mi udają cu­dow­nych przy­jaciół  po pros­tu nie wiedzą jak po­wie­dzieć nam praw­de. Z jed­nej stro­ny może i nie chcą nas zra­nić  lecz z dru­giej na­dal nas ob­ga­dują  kry­tykują za nasz styl by­cia. Są jak ma­rionet­ki  lecz nie oni de­cydują o tym co ro­bią  to ich otocze­nie de­cydu­je za nich  a oni po pros­tu nie mają od­wa­gi po­wie­dzieć: stop!

bezszelestna dodano: 23 września 2013

Ludzie, którzy nas niena­widzą, a przed na­mi udają cu­dow­nych przy­jaciół, po pros­tu nie wiedzą jak po­wie­dzieć nam praw­de. Z jed­nej stro­ny może i nie chcą nas zra­nić, lecz z dru­giej na­dal nas ob­ga­dują, kry­tykują za nasz styl by­cia. Są jak ma­rionet­ki, lecz nie oni de­cydują o tym co ro­bią, to ich otocze­nie de­cydu­je za nich, a oni po pros­tu nie mają od­wa­gi po­wie­dzieć: stop!

Nie ro­zumiem jak ludzie mogą być ta­cy bez­czel­ni. Naj­pierw śmieją się z Tobą  a po­tem za ple­cami ob­ga­dują i ga­dają na Ciebie wszys­tko  co najgorsze...

bezszelestna dodano: 23 września 2013

Nie ro­zumiem jak ludzie mogą być ta­cy bez­czel­ni. Naj­pierw śmieją się z Tobą, a po­tem za ple­cami ob­ga­dują i ga­dają na Ciebie wszys­tko, co najgorsze...

Co­raz częściej zauważam  że ludzie XXI wieku są cy­niczni. Liczy się dla nich wygląd. Ko­men­tują  ob­ga­dują  plot­kują. Ale prze­cież  by­cie in­nym niż wszys­cy znaczy być ory­ginal­nym  więc dlacze­go ludzie śmieją się z oso­by  która ma in­ne poglądy  cha­rak­ter.. ?

bezszelestna dodano: 23 września 2013

Co­raz częściej zauważam, że ludzie XXI wieku są cy­niczni. Liczy się dla nich wygląd. Ko­men­tują, ob­ga­dują, plot­kują. Ale prze­cież, by­cie in­nym niż wszys­cy znaczy być ory­ginal­nym, więc dlacze­go ludzie śmieją się z oso­by, która ma in­ne poglądy, cha­rak­ter.. ?

Niektórych ludzi nie ro­zumiem... Naj­pierw okłamują  ob­ga­dują cię i na­reszcie udają zno­wu przyjaciela.

bezszelestna dodano: 23 września 2013

Niektórych ludzi nie ro­zumiem... Naj­pierw okłamują, ob­ga­dują cię i na­reszcie udają zno­wu przyjaciela.

boli  kurwa boli jak cholera. więc może daruj sobie pytanie co u mnie. bo nic nie ma.   i.need.you

buuum dodano: 22 września 2013

boli, kurwa boli jak cholera. więc może daruj sobie pytanie co u mnie. bo nic nie ma. / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

I zostałam ja  telefon i już za chwilę nieustający jesienny deszcz.   i.need.you

buuum dodano: 22 września 2013

I zostałam ja, telefon i już za chwilę nieustający jesienny deszcz. / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Uwierz gdyby nie Twój chłód nadal trzymałabym Cię za rękę.   i.need.you

buuum dodano: 22 września 2013

Uwierz gdyby nie Twój chłód nadal trzymałabym Cię za rękę. / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

naprawdę zabolało wiesz? to co wydawało się przeszłością  zamkniętym rozdziałem  do którego nie wolno wracać  znowu uderzyło mnie w twarz. gdy dusiłam się płaczem  zrozumiałam  że ta przeszłość wciąż we mnie tkwi  że tam jest  że ciągle żyje.   notte.

namalowanaksiezniczka dodano: 22 września 2013

naprawdę zabolało wiesz? to co wydawało się przeszłością, zamkniętym rozdziałem, do którego nie wolno wracać, znowu uderzyło mnie w twarz. gdy dusiłam się płaczem, zrozumiałam, że ta przeszłość wciąż we mnie tkwi, że tam jest, że ciągle żyje. / notte.
Autor cytatu: notte

wiesz czego się boję? boję się tego  że mogę go zranić. przecież jest dla mnie taki dobry. troszczy się o mnie  pyta o samopoczucie i przytula gdy jest naprawdę źle. pociesza  kiedy widzi na mojej twarzy smutek i robiąc głupie miny  dokucza mi  bym tylko się uśmiechnęła. wiesz. tak cholernie boję się zauroczyć  bo wiem  że przeszłość uderzy we mnie z ogromną siłą  a ja nie wytrzymam nacisku i odwrócę się do niego plecami. wybiorę osobę  która tak cholernie mnie rani  bo boję się  że raniąc jego  zranię siebie i wszystkich wokół. pieprzona miłość.   notte.

namalowanaksiezniczka dodano: 22 września 2013

wiesz czego się boję? boję się tego, że mogę go zranić. przecież jest dla mnie taki dobry. troszczy się o mnie, pyta o samopoczucie i przytula gdy jest naprawdę źle. pociesza, kiedy widzi na mojej twarzy smutek i robiąc głupie miny, dokucza mi, bym tylko się uśmiechnęła. wiesz. tak cholernie boję się zauroczyć, bo wiem, że przeszłość uderzy we mnie z ogromną siłą, a ja nie wytrzymam nacisku i odwrócę się do niego plecami. wybiorę osobę, która tak cholernie mnie rani, bo boję się, że raniąc jego, zranię siebie i wszystkich wokół. pieprzona miłość. / notte.
Autor cytatu: notte

'Chciałabym móc powiedzieć 'żegnaj' ale to najtrudniejsze ze wszystkich słów jakie znam.'

buuum dodano: 22 września 2013

'Chciałabym móc powiedzieć 'żegnaj' ale to najtrudniejsze ze wszystkich słów jakie znam.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć