głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tosianieprowokuj

Bezpowrotna przeszłość dlatego mnie smuci.  To wszystko minęło nigdy już nie wróci

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

Bezpowrotna przeszłość dlatego mnie smuci. To wszystko minęło nigdy już nie wróci

i w sumie chuj w to bo mi żyje się spoko kiedy nie musze ciągle myśleć o co chodzi Ci

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

i w sumie chuj w to bo mi żyje się spoko,kiedy nie musze ciągle myśleć o co chodzi Ci ;)

 Jesteś raną  której nie leczę  a nawet taką  którą lubię czasem rozdrapywać. Stałam się emocjonalną masochistką i to jedyny ślad  jaki po sobie zostawiłeś w moim sercu.

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

"Jesteś raną, której nie leczę, a nawet taką, którą lubię czasem rozdrapywać. Stałam się emocjonalną masochistką i to jedyny ślad, jaki po sobie zostawiłeś w moim sercu."

jeśli chcesz oglądać tęcze musisz dzielnie znieść deszcz.

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

jeśli chcesz oglądać tęcze,musisz dzielnie znieść deszcz.

nie musisz być kimś dla kogoś bądź sobą dla siebie!

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

nie musisz być kimś dla kogoś,bądź sobą dla siebie!

jak zapytasz jak się trzymam wiedz że nie trzymam się wcale nie wiem co ze sobą zrobić i nie wiem co będzie dalej

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

jak zapytasz jak się trzymam,wiedz że nie trzymam się wcale nie wiem co ze sobą zrobić i nie wiem co będzie dalej

Przez ten okres nie widziałem świata poza tobą  I dalej go nie widzę nie wiem jak sobie poradzę  Znasz ten ból kiedy uczucia biorą nad tobą władzę  Mogłaś być tą jedyną byłaś moim ideałem  A najgorsze w tym wszystkim jest to że jesteś nim dalej

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

Przez ten okres nie widziałem świata poza tobą I dalej go nie widzę nie wiem jak sobie poradzę Znasz ten ból kiedy uczucia biorą nad tobą władzę Mogłaś być tą jedyną byłaś moim ideałem A najgorsze w tym wszystkim jest to że jesteś nim dalej

I może to bardzo głupie albo chociaż trochę śmieszne  Ale dalej chyba łudzę się że coś z tego będzie

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

I może to bardzo głupie albo chociaż trochę śmieszne Ale dalej chyba łudzę się że coś z tego będzie

ciężki charakter wiem mam z natury ale chcę wierzyć w słońce nie chcę już wierzyć w chmury

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

ciężki charakter wiem mam z natury ale chcę wierzyć w słońce nie chcę już wierzyć w chmury

te uczucia nietrwałe i dlatego tak cenne tylko szkoda że nasze serca nie są wymienne.

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

te uczucia nietrwałe i dlatego tak cenne tylko szkoda że nasze serca nie są wymienne.

tyle sprzeczności jest w nas  chcemy jednak się boimy  pragniemy a jednak coś nas powstrzymuje  w kinie zawsze splatają się nam ręcę  jednak po czasie czujemy się trochę zakłopotani  w aucie zawsze siadasz koło mnie by móc być bliżej  żegnasz się zawsze dwa razy dając mi buziaka w kącik ust  chcesz bym Cię przyciągneła do siebie jednak boimy się tego  no kurwa. Często doprowadzasz do sytuacji byśmy byli razem  przyciągasz mnie do siebie i mocno przytulasz a za chwilę prosisz o taniec ponieważ zbliżyliśmy się zbyt bardzo.Często się oddzywasz jako pierwszy  jednak po zamienieniu kilku wiadomości już nie odpisujesz  oddzywasz się znowu za kilka dni no kurwa nonsens.  olkin

olkin dodano: 8 luty 2014

tyle sprzeczności jest w nas, chcemy jednak się boimy, pragniemy a jednak coś nas powstrzymuje, w kinie zawsze splatają się nam ręcę, jednak po czasie czujemy się trochę zakłopotani, w aucie zawsze siadasz koło mnie by móc być bliżej, żegnasz się zawsze dwa razy dając mi buziaka w kącik ust, chcesz bym Cię przyciągneła do siebie jednak boimy się tego, no kurwa. Często doprowadzasz do sytuacji byśmy byli razem, przyciągasz mnie do siebie i mocno przytulasz a za chwilę prosisz o taniec ponieważ zbliżyliśmy się zbyt bardzo.Często się oddzywasz jako pierwszy, jednak po zamienieniu kilku wiadomości już nie odpisujesz, oddzywasz się znowu za kilka dni,no kurwa nonsens. /olkin

Nie poczujesz szczęścia jak nie poznałeś cierpienia  ja czasem jestem szczęśliwy  te chwile bardzo doceniam.  Jeśli tylko bym mógł  oddałbym ich połowę jeśli wiedziałbym na pewno  że Tobie tym pomogę.

siemakochamcie dodano: 8 luty 2014

Nie poczujesz szczęścia jak nie poznałeś cierpienia, ja czasem jestem szczęśliwy, te chwile bardzo doceniam. Jeśli tylko bym mógł, oddałbym ich połowę jeśli wiedziałbym na pewno, że Tobie tym pomogę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć