 |
zrozumiałem ,że zatraca się przypadek, że wpadasz na mnie wszędzie, dokądkolwiek jadę
|
|
 |
And I'd like to be there on the same train that you are on
But I know your love is for someone else to be owned.
|
|
 |
zszyj mi dłonie, bo dotykałem nimi innych ciał
|
|
 |
znajdziemy mieszkanie, żaden pałac, po prostu nasze miejsce. dostaniemy jakąś pracę, zarobimy trochę pieniędzy, będziemy razem, zostaniemy razem, będziemy żyć razem, radzić sobie razem, po prostu będziemy razem. razem się zestarzejemy.
|
|
 |
i jeszcze mam teraz ciebie, nie wolno mi umrzeć, bo płakałbyś
|
|
 |
"Oznaczało to, że w żadnych okolicznościach nie należy tracić nadziei i trzeba wierzyć, że to, co piękne i dobre w życiu, zawsze zwycięża."
|
|
 |
Istnieją myśli, których kurwa nie zniesiesz. Nie znajdziesz ratunku pod ostrzem żyletek.
|
|
 |
Rzuciłeś dla niej wszystko, lecz zabrakło uśmiechu losu, teraz prosto zmierzasz na dno.
|
|
 |
Dlaczego własna rodzina odwraca się od własnego dziecka, kiedy wybierze osobę którą kocha ponad wszystko i oddalaby życie za tą osobę. .
|
|
 |
Człowiek jest niezastąpiony - jego łzy płynące po policzkach, kiedy Ty płaczesz, jego ciepła dłoń, która nie pozwala Ci utonąć w beznadziei dnia... To jest to, czego potrzebujemy, by wierzyć, że świat nie odhumanizował się całkowicie.
|
|
|
|