głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika todieforlovex3

Nawet tydzień nie minął od mojego ostatniego napadu rozpaczy. Wystarczyło  że spotkałam go przy pasażu.  Cześć.  Cześć. Wystarczyło  abym się potykała przy każdym kroku po minięciu jego osoby przypominając sobie to i owo. Nie wiem  co będzie po nowym roku w szkole  kiedy będę go widywać non stop. Oby zdał. Do maja wytrwam. Nie jestem tak silna na jaką wyglądam. W ogóle nie jestem silna..

zimoweslonce dodano: 28 grudnia 2012

Nawet tydzień nie minął od mojego ostatniego napadu rozpaczy. Wystarczyło, że spotkałam go przy pasażu. "Cześć." Cześć. Wystarczyło, abym się potykała przy każdym kroku po minięciu jego osoby przypominając sobie to i owo. Nie wiem, co będzie po nowym roku w szkole, kiedy będę go widywać non stop. Oby zdał. Do maja wytrwam. Nie jestem tak silna na jaką wyglądam. W ogóle nie jestem silna..

Nie zostawiaj mnie nigdy samej w środku miasta nie każ mi szukać drogi powrotnej do mojego domu. Nie pozwól mi błądzić ulicami samej późnym wieczorem ze słuchawkami w uszach i płakać płakać przez Ciebie. Nawet nie pozwól  by były one spowodowane Tobą.Nie zostawiaj mnie na tym strasznie zimnym powietrzu  całą przemarzniętą całkowicie samą. Nigdy nie spójrz na mnie wzorkiem mówiącym  bym sobie poszła. Nie dotykaj mojej dłoni tak czule  bym poczuła muśnięcie Twoich opuszków po raz ostatni. Nie przytulaj mnie po to  by został na mnie zapach Twoich perfum  których nie poczuję więcej na Tobie  a pozostanie jedynie w niciach materiału mojej kurtki. Nie całuj mnie po to  bym przed snem próbowała przypomnieć sobie kształt Twoich warg. Nie splataj swoich palców wraz z moimi bym czuła się bezpiecznie bo gdy zostanę sama tam  w środku miasta będę błagała byś był obok. Nie pozwól mi umierać każdego dnia z miłości którą postanowisz zabić uśmiercając moje serce i moją duszę mojego wnętrza mnie samej.

kolorowy.szatan dodano: 28 grudnia 2012

Nie zostawiaj mnie nigdy samej w środku miasta,nie każ mi szukać drogi powrotnej do mojego domu. Nie pozwól mi błądzić ulicami samej,późnym wieczorem ze słuchawkami w uszach i płakać,płakać przez Ciebie. Nawet nie pozwól, by były one spowodowane Tobą.Nie zostawiaj mnie na tym strasznie zimnym powietrzu, całą przemarzniętą całkowicie samą. Nigdy nie spójrz na mnie wzorkiem mówiącym, bym sobie poszła. Nie dotykaj mojej dłoni tak czule, bym poczuła muśnięcie Twoich opuszków po raz ostatni. Nie przytulaj mnie po to, by został na mnie zapach Twoich perfum, których nie poczuję więcej na Tobie, a pozostanie jedynie w niciach materiału mojej kurtki. Nie całuj mnie po to, bym przed snem próbowała przypomnieć sobie kształt Twoich warg. Nie splataj swoich palców wraz z moimi,bym czuła się bezpiecznie,bo gdy zostanę sama tam, w środku miasta,będę błagała byś był obok. Nie pozwól mi umierać każdego dnia z miłości,którą postanowisz zabić,uśmiercając moje serce i moją duszę,mojego wnętrza,mnie samej.
Autor cytatu: dzekson

  Ale skąd możesz wiedzieć  że to co robię dla ciebie   tak naprawdę robię dla siebie.   ..

zimoweslonce dodano: 27 grudnia 2012

" Ale skąd możesz wiedzieć, że to co robię dla ciebie, tak naprawdę robię dla siebie. " ..

MR... przecież to blondyn. Strzel mi ktoś z liścia  bo nie wyrobię..

zimoweslonce dodano: 26 grudnia 2012

MR... przecież to blondyn. Strzel mi ktoś z liścia, bo nie wyrobię..

  Właśnie zapisałam TWOJE imię wśród gwiazd..

zimoweslonce dodano: 26 grudnia 2012

~ Właśnie zapisałam TWOJE imię wśród gwiazd..

Drogi Miokołaju  pieprz się! Jesteś gorszy od dwóch pestek w jednym kawałku mandarynki! Gdzie jest ten  o którego ponowne pojawienie Cię poprosiłam? ..

zimoweslonce dodano: 25 grudnia 2012

Drogi Miokołaju, pieprz się! Jesteś gorszy od dwóch pestek w jednym kawałku mandarynki! Gdzie jest ten, o którego ponowne pojawienie Cię poprosiłam? ..

chce wiedzieć jak całujesz bo dostaje świra.   ashamed ♥

kolorowy.szatan dodano: 24 grudnia 2012

chce wiedzieć jak całujesz bo dostaje świra. / ashamed ♥
Autor cytatu: zlapmnie_

Ok. Skarbonkę zamieniłam na konto w banku. Pluszaki oddałam dzieciakom. Zamiast czekolady jem bakalie. Dbam o kota  o prządek w pokoju i domu. Tylko przydałoby się uporządkować w sercu... bo takiej rozpierduchy świat jeszcze nie widział..

zimoweslonce dodano: 23 grudnia 2012

Ok. Skarbonkę zamieniłam na konto w banku. Pluszaki oddałam dzieciakom. Zamiast czekolady jem bakalie. Dbam o kota, o prządek w pokoju i domu. Tylko przydałoby się uporządkować w sercu... bo takiej rozpierduchy świat jeszcze nie widział..

hepi kristmas! ..

zimoweslonce dodano: 23 grudnia 2012

hepi kristmas! ..

Bądź moim ukojeniem  gdy jest mi tak cholernie źle. Bądź ze mną  gdy cierpię. Czuwaj nad moim rozlanym sercem. Pozbieraj je  a obiecuję dać Ci jego największą część. Obiecuje wtedy być Twoja.   k.sz

kolorowy.szatan dodano: 23 grudnia 2012

Bądź moim ukojeniem, gdy jest mi tak cholernie źle. Bądź ze mną, gdy cierpię. Czuwaj nad moim rozlanym sercem. Pozbieraj je, a obiecuję dać Ci jego największą część. Obiecuje wtedy być Twoja. / k.sz

Trudno wracać na stare śmieci..

zimoweslonce dodano: 23 grudnia 2012

Trudno wracać na stare śmieci..

Nic nie jest tym  na co wygląda..

zimoweslonce dodano: 23 grudnia 2012

Nic nie jest tym, na co wygląda..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć