 |
|
on był jak narkotyk , a ja potrzebowałam czegoś zdrowszego . potrzebowałam powietrza . ( dzyndzel )
|
|
 |
|
nie musisz nic robić. jesteś cudowny tylko dlatego, że jesteś.
|
|
 |
|
Jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie to coś Ci zdradzę , miłość dla mnie to huśtawka która stoi w równowadze , bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię , mój narkotyku , mój tlenie . [ ELDO ]
|
|
 |
|
moooja mordzicza na av ;D [ dzyndzel ]
|
|
 |
|
może nie był idealny, ale był kimś kogo kochałam.
|
|
 |
|
To co było, nie wróci - stracony czas. Żałujesz? Nie musisz
|
|
 |
|
a kiedyś ? - kiedyś spojrzę ci tymi opuchniętymi, szczypiącymi i czerwonymi oczyma prosto w ryj i wykrzyczę jak bardzo cię nienawidzę !
|
|
 |
|
Jak Ci się układa? Mam nadzieję, że jest git i że w przeciwieństwie do mnie ku*wa jakoś w nocy śpisz..
|
|
 |
|
Teraz zrozumiałam, że nie da się patrzeć na gwiaździste niebo z osobą którą się kocha, bo w górze nie ma nic ciekawego, gdy on trzyma Cię za rękę.
|
|
 |
|
Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.
|
|
 |
|
Zamykam ten rozdział, odcinam się całkiem Powierzchowne obietnice i rozmazane sny. Przeznaczenie samo sobie nie poradzi.
|
|
|
|