głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tiredoflife

gdzieś na dnie naszych serc i umysłów  te wspomnienia krztusząc się bólem wciąż żyją. wieczorami powracając do każdego z nas uświadamiają  że tamte sny mogły stać się czymś realnym  każde z marzeń mogło się przecież spełnić i  że może z pozoru niezauważalnie  to jednak mieliśmy wszystko. za każdym razem tego nie doceniając  wciąż pragnęliśmy niemożliwego  powoli tracąc kolejny oddech zapomnieliśmy o własnych uczuciach.   endoftime.

endoftime dodano: 14 grudnia 2011

gdzieś na dnie naszych serc i umysłów, te wspomnienia krztusząc się bólem wciąż żyją. wieczorami powracając do każdego z nas uświadamiają, że tamte sny mogły stać się czymś realnym, każde z marzeń mogło się przecież spełnić i, że może z pozoru niezauważalnie, to jednak mieliśmy wszystko. za każdym razem tego nie doceniając, wciąż pragnęliśmy niemożliwego, powoli tracąc kolejny oddech zapomnieliśmy o własnych uczuciach. | endoftime.

 Nie da się świata zatrzymać  czasu cofnąć. Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością. Co z ludzką godnością  pytam.    ostr ♥

papierosnica69 dodano: 14 grudnia 2011

"Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć. Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością. Co z ludzką godnością, pytam." / ostr ♥

jedyne czego potrzebuję to mieć Cię  nie przy sobie lecz dla siebie.   skejtter.

endoftime dodano: 14 grudnia 2011

jedyne czego potrzebuję to mieć Cię, nie przy sobie lecz dla siebie. / skejtter.

jeśli kogoś kochasz  nie czekaj.

papierosnica69 dodano: 13 grudnia 2011

jeśli kogoś kochasz, nie czekaj.

przeszedł obojętnie. kurwa jak to boli.

whitedove dodano: 13 grudnia 2011

przeszedł obojętnie. kurwa jak to boli.

2012 proszę nie złam mi serca.

whitedove dodano: 13 grudnia 2011

2012 proszę nie złam mi serca.

Wraz z Jego odejście  zgasło światełko w Jej oczach.

mrs_porazka dodano: 13 grudnia 2011

Wraz z Jego odejście, zgasło światełko w Jej oczach.

wpatrywałam się w te słowa jak idiotka czując spływające łzy po policzku.

mrs_porazka dodano: 13 grudnia 2011

wpatrywałam się w te słowa jak idiotka czując spływające łzy po policzku.

Czekała na Niego  patrzyła na ekran telefonu. Minuty mijały zbyt wolno  ciągnęły się w nieskończoność. Kiedy ktoś pojawiał się na gadu dostępny miała nadzieje  że to właśnie On. Płakała  nie potrafiła już zatrzymać łez  wiedziała że Go traci z każdym oddechem. I bała się oddychać. Mimo  że popełniła wiele błędów  liczył się teraz On. Upadła  mimo  że klatkę piersiową jej rozrywało  siedziała uparcie przed biurkiem słuchając ich piosenki  Jego i Jej ulubionej.

mrs_porazka dodano: 13 grudnia 2011

Czekała na Niego, patrzyła na ekran telefonu. Minuty mijały zbyt wolno, ciągnęły się w nieskończoność. Kiedy ktoś pojawiał się na gadu dostępny miała nadzieje, że to właśnie On. Płakała, nie potrafiła już zatrzymać łez, wiedziała że Go traci z każdym oddechem. I bała się oddychać. Mimo, że popełniła wiele błędów, liczył się teraz On. Upadła, mimo, że klatkę piersiową jej rozrywało, siedziała uparcie przed biurkiem słuchając ich piosenki, Jego i Jej ulubionej.

ja na jego punkcie będę zawsze pierdolnięta .   pierdolonadama

papierosnica69 dodano: 13 grudnia 2011

ja na jego punkcie będę zawsze pierdolnięta . / pierdolonadama

znowu chcesz cierpieć  na własne życzenie ? pomyśl   czy warto .

mrs_porazka dodano: 13 grudnia 2011

znowu chcesz cierpieć, na własne życzenie ? pomyśl , czy warto .
Autor cytatu: panamal

Wiem już czego i kogo chcę  szkoda  że tak późno.

mrs_porazka dodano: 13 grudnia 2011

Wiem już czego i kogo chcę, szkoda, że tak późno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć