głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tierafoul

wiedział dobrze  czego pragnie dziewczyna.  precyzyjnie potrafił sunąć opuszkami palców po rozgrzanej skórze  zawrócić w głowie i wywołać histeryczny  śmiech całując moje obojczyki. był taki idealny.

i.need.you dodano: 30 sierpnia 2012

wiedział dobrze, czego pragnie dziewczyna. precyzyjnie potrafił sunąć opuszkami palców po rozgrzanej skórze, zawrócić w głowie i wywołać histeryczny śmiech całując moje obojczyki. był taki idealny.

myślę o tym że chce do szkoły   chce mieć tyle nauki żeby wracać do domu i siedzieć z bezsilnością i się uczyć aby tylko zdać i iść dalej . chce widzieć mordki które widziałam ciągle tam przez 10 miesięcy . chce przypały.

princessx33 dodano: 29 sierpnia 2012

myślę o tym że chce do szkoły , chce mieć tyle nauki żeby wracać do domu i siedzieć z bezsilnością i się uczyć aby tylko zdać i iść dalej . chce widzieć mordki które widziałam ciągle tam przez 10 miesięcy . chce przypały.

Lubimy wracać w miejsca  gdzie spotkało nas coś dobrego   gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas.  Lubimy te powroty  bo stale mamy nadzieję   że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka.

i.need.you dodano: 28 sierpnia 2012

Lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka.

nie chcę się w Tobie odkochać  więc nie pozwól mi na to    i.need.you

i.need.you dodano: 28 sierpnia 2012

nie chcę się w Tobie odkochać, więc nie pozwól mi na to / i.need.you

Chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero jak  zacznę mieć poukładane życie czyli brać ślub i wiedzieć że biorę go z odwzajemnionej miłości

princessx33 dodano: 28 sierpnia 2012

Chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero jak zacznę mieć poukładane życie czyli brać ślub i wiedzieć że biorę go z odwzajemnionej miłości

wiesz ?z jednej strony cieszę się   że jedno  z nas spełnia nasze marzenia i że jest szcześliwy . ale z drugiej ... cholernie boli mnie to  że spełniasz je bezemnie . ten ślub.

princessx33 dodano: 28 sierpnia 2012

wiesz ?z jednej strony cieszę się , że jedno z nas spełnia nasze marzenia i że jest szcześliwy . ale z drugiej ... cholernie boli mnie to że spełniasz je bezemnie . ten ślub.

dokładnie powinny . ale my chyba jesteśmy tak głupie że właśnie wolimy przepłakiwać noce przez tych dupków teksty princessx33 dodał komentarz: dokładnie powinny . ale my chyba jesteśmy tak głupie że właśnie wolimy przepłakiwać noce przez tych dupków do wpisu 28 sierpnia 2012
I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę  że to wszystko zdarzyło się tylko raz.  I nie ważne jak bardzo się starasz nigdy nie poczujesz się taki sam.  Nie będziesz już nigdy się czuć trzy metry nad niebem.

i.need.you dodano: 28 sierpnia 2012

I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nie ważne jak bardzo się starasz nigdy nie poczujesz się taki sam. Nie będziesz już nigdy się czuć trzy metry nad niebem.

patrzy na mnie z miłością   ale mówi  że nie kocha.  taki właśnie jest.   i.need.you

i.need.you dodano: 28 sierpnia 2012

patrzy na mnie z miłością, ale mówi, że nie kocha. taki właśnie jest. / i.need.you

Nie mam zamiaru Ci podpowiadać  zrobisz jak uważasz. jesteś dużym chłopcem.   i.need.you

i.need.you dodano: 28 sierpnia 2012

Nie mam zamiaru Ci podpowiadać, zrobisz jak uważasz. jesteś dużym chłopcem. / i.need.you

Leżałabym ci na kolanach   bawiłbyś się moimi włosami i słuchalibyśmy ulubionych piosenek .

i.need.you dodano: 28 sierpnia 2012

Leżałabym ci na kolanach , bawiłbyś się moimi włosami i słuchalibyśmy ulubionych piosenek .

Zamknij mnie w swoich dłoniach i chuchnij na szczęście .

i.need.you dodano: 28 sierpnia 2012

Zamknij mnie w swoich dłoniach i chuchnij na szczęście .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć